Smazat

Můj život V

Pátá část... všechno kopíruju z počítače, takže to možná nemá hlavu ani patu, ale co už... možná si myslíte, že ty "články" jsou jen o klucích, ale není to pravda. Střídá se to :D

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část

Bylo po základce, v létě nic zásadního, nastoupila jsem na učiliště v Odrách - obor kadeřnice.

A teď spolu pojďme probrat tu NEJTOXIČTĚJŠÍ osobu, která proběhla mým životem - ŽANETA! Byl to ďábel… největší zklamání (ne, průs-r) mého života. Seznámily jsme se vlastně hned první den na střední, ještě v autobuse. Já nastoupila v Kujavách, ve vedlejší vesnici nastoupila spolužačka ze základky Verča. S tou jsme na základce moc nevycházely, nikdo v tu dobu ji nechápal, ani se nesnažil. Dnes je to jedna z těch, kterou mám nejradši ze spolužaček, asi právě kvůli tomu, že jsme se pak ještě poznávaly na střední. Ale zpět k Žanetě. Ve Fulneku nastoupila do autobusu a znala se s Verčou, tak nás seznámila. Když jsme všechny 3 došly k budově školy, zjistily jsme, že já a Žaneta jdeme do áčka a Verča do béčka byla z toho zničená a bylo mi jí líto, ale co se dalo dělat? Sedly jsme si z Žanetou spolu a tím to začalo.
Po pár dnech jsem ji představila mamce a ta mi pak řekla, že jí není vůbec sympatická, že to vypadá na potížistku. Ale znáte to - mámy. Jenže mamka měla úplnou pravdu.
Nicméně po pár týdnech se její tvrzení začlo vyplňovat. Začala jsem aktivně kouřit, o víkendech pít a kouřit trávu, neučila jsem se, změnila jsem okruch svých přátel - vyhulenci s vypatlanýma kebulema.
V tu dobu “řed Žanetou” jsem poslouchala rock. Hlavně The Rasmus, Linkin Park, Greed Day, Simple Plan, Sum 41, Blink 182, H.I.M a to vedlo k seznámení s Jirkou, mým prvním “opravdovým” přítelem. Seznámila mě s ním právě Žaneta na Práskání, bylo to asi v říjnu… tehdy jsem teda měla 15 a Jirka 18. Původně se kolem něj kroutila Žaneta, ale vybral si mě (a to nebyl první, ani poslední kluk, který dal přednost mně před Žanetou). V ten večer jsem měla na sobě riflové zvonáče (tehdy se nosily), bílé krátké tílko a takový růžovo - zelený náhrdelník ve tvaru kytičky.
Nějakým záhadným způsobem jsem se dostala na Jirkův klín a povídali si o hudbě. Dělali jsme si srandu z těch šamponků a barbín všude kolem a já mu tvrdila, jaká jsem rockerka. A pamatuju si, jak ukázal na ten můj náhrdelník a řekl: “no, tadyta věc je mega-rockerská”. a smáli jsme se. pak už si jen pamatuju, že jsme strávili celou noc líbáním.
Jestli jsem pila, si už nepamatuju, a když už, tak určitě nic tvrdého, spíš nějaký jablečný šnaps. A ani si už nepamatuju, jestli jsem naštvala Žanetu, jestli byla naštvaná, ale bím, že jsem měla pocit viny. Přece jen jsem jí “řebrala” kluka”. Na naše kamarádství to ale nemělo další vliv, protože jsme se bavily dál.
S Jirkou jsme do sebe byli hrozně zamilovaní. Byl na mě tak hodný a milý, byl to tak čistý vztah, že jsme ani nemluvili o sexu, ani k němu nedošlo, ani jsem na něj nemyslela. Myslím, že byl dokonce panic, ale to mohly být jen drby. 3 měsíce jsme strávili líbáním na všech místech ve Fulneku, holky ze třídy mi ho závidělyy, hlavně ty “rockově založené”. Byl to jeden z těch známých drsňáků, každý z něj měl respekt.
Nicméně naše zamilování odešlo tak rychle, jak přišlo. Prostě jsme si přestali psát SMSky a bylo to, ani jsme se nerozešli, prostě jsme spolu přestali komunikovat. Mně to líto nebylo, jestli jemu, nevím. Od té doby jsme se neviděli několik let, pak jsme se viděli až po střední…

NÁSLEDUJÍCÍ ČÁST
 
 

Téma Můj život V je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené