Smazat

Můj život VI

Tý jo, už šestá část. Je toho dost. A není to konec. Za chvíli už budu mít vše z kompu zkopírované, takže budu muset pokračovat zase psaním. No co už.

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část

Teď se zaměřím na další kluky, kteří prošli mým životem. Ten zásadní vliv na můj pozdější život, měl Martin K. Seznámila nás Žaneta, když jsme jednu odposlední sobotu neměly co dělat. Byly jsme skoro jako každý víkend u její babičky v Děrném a flákaly se po tiché dědině. Začalo se stmívat a přemýšlely, co večer. Žaneta navrhla, že bychom mohly do Fulneku. Děrné byla vesnice mezi Kujavama a Fulnekem, abyste tomu rozuměli. Jenže nejel žádný autobus a nebyl nikdo, kdo by nás mohl odvézt. Takže Žaneta navrhla, že půjdeme zkratkou - byla to taková polňačka, okolo které byly stromy, asi 1,5km dlouhá, v noci i ve dne hodně nebezpečná, zvlášť pro holky. Lidi po ní běžně chodili, hlavně v noci, když už nic nejelo a taxíky nebyly, že jo. Jenže já jsem byla (a pořád jsem) pos-ra, takže jsem jen řekla: “né, to se mi nějak nechce”…ona na to “no ták, ty nejsi vůbec spontánní”… no a tak jsme šly.
Ve velké většině jsme vždy zamířily “do Kříže”. Zlatý Kříž byl hotel/bar/herna, takový pajzl, kam chodili všichni mladí z Fulneku a okolí. Vzadu na takovém placu byla zrovna nějaká party, myslím, že D`n`B, což jsem už nějakou dobu díky Žanetě poslouchala. Tak jsme zakotvily tam a bylo. Za chvlí jsme se šly projít kolem Kříže a narazily jsme na partičku kluků, se kterou se Žaneta znala. Jeden z nich byl Martin, seděl na zemi opřený o zeď, na sobě měl tu svou zelenou skate mikinu, kouřil Startky a já se zamilovala.
Snažila jsem se pak flirtovat, nebo mu aspoň dát nějak nenápadně najevo, že se mi líbí. Ale myslím, že jsem se mu nelíbila, aspoň to tedy nikdy nedal najevo.

Jednou jsem se však naštvala a zakročila jsem. Slavil 18. narozeniny a slavili jsme je v Kříži. Překvápko, co? Byla to skvělá párty a pilo se. Já jsem samozřejmě taky pila a pořád zamilovaně pokukovala po Martinovi, usmívala jsem se, semtam mu "kamarádsky" sedla na klín, abych si s ním dala panáka… po pár hodinách jsem si dala posledního panáka na kuráž, vstala jsem, šla k němu, ten seděl na protější straně stolu, vzala jsem ho za ruku a vytáhla ho ven. Tam jsem mu popřála, přitáhla ho k sobě a začala ho líbat. K mému velkému překvapení se nechal a navíc si mě přitlačil k sobě. Byla to krásná, romantická chvíle, Martin byl hodně vysoký a měl měkké, hebké a malé rty (ty mám nejradši). Pak jsme se vrátili dovnitř a to bylo všechno. Nic víc už se nedělo, ale dalo mi to více odvahy, což jsem potřebovala. Měla jsem větší sebevědomí, když přišlo na kluky a to se mi hodilo o pár měsíců později.

NÁSLEDUJÍCÍ ČÁST
 
 

Váš příspěvek

Můj život VI

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené