Smazat

Nepřiznaná homosexualita = vnítřní zlost?

Ahoj,

ráda bych slyšela Váš názor k dané situaci.

Cca před půl rokem jsme se s přítelem nastěhovali k jeho kamarádovi, ze školy (22). Přítel tehdy myslel, že je fajn, ale jak jsme záhy zjistili, vůbec ho neznal. Na úvod řeknu, že spolubydlící má ve své ložnici 23 zbraní (automatické i historické), neodjistěné granáty, u postele kolekci nožů a mačet a náboje v míse jako dekoraci. Kromě toho neustále hraje střílečky na počítači a na jiný, než film plný krveprolití, se nedívá. To by bylo ještě fajn, jeden by mohl říct, že je to jen army fanoušek, ale začaly se u něj projevovat různé, poměrně nebezpečné příznaky - začal chodit s jednou holkou co tu teď taky přebývá a má k strašně majetnické sklony. Pořád se s ní hádá, zůří, nadává sprostě.. jde s ní ven na procházku a říká, že jí zabije a v tom lese ji nechá. Jindy, když jedl fazole, tak je vidličkou drtil a říkal, že si představuje, že to jsou lidi.

Tento člověk nemá žádné přátelé, jeho rodina žije na druhém konci světa, dokonce nemá ani žádné dlouhodobé známé či jen lékař, který by na něj dohlédl. Částečně je to i tím, že opravdu všechny do jednoho pomlouvá, je extrémně negativní a nenávidí celý svět. Má hodně nízké seběvodomí, chronicky si stěžuje a má ohromný talent z Vás dostat během chvilky veškerou energie. Vzdychání a "achjo" je spolu s nadávkami na účet jeho přítelkyni a ironickým a jizlivým chováním jediný způsob jeho komunikace.

Kromě toho má i sebevraždné sklony. Často mluví o tom "že se někdě schoulí a zabije", aby v nás vyvolal lítost. Co si však myslím, že je také důležíté, je že když se opije, tak má často na sebe homosexuální narážky. Většina jeho kamarádu si myslí, že je gay, ale on i přesto zůstává s tou svou holkou, s kterou mu to vůbec neklape. Dokonce i ta přítelkyně (soudě podle jejich sexuálního života) si myslí, že je homosexuál a ji má jen aby navenek vypadal, že je normální.

Připadá mi, že se každým dnem tato sitiace zhoršuje, on je čím dál tím víc častěji nepříčetný a zlejší. Samozřejmě jsem zkoušela s ním několikrát promluvit. Dokonce jsem mu nákoupil i nějakou literaturu, jak být šťastnější, ale on to neocenil. Ba co víc, dokonce mně za mou snahu ho měnit začal nenávidět.

Ptám se tedy Vás, myslíte si, že tato jeho zlost pramení z toho, že je homosexuál a nechce si to přiznat? Jak byste postupovali Vy? Mám z něj pocit, že buď jednou zabije sebe nebo všechny ostatní, opravdu se s ním necítím příjemně, ba dokonce bezpečně. Myslíte, že takový člověk potřebuje odbornou pomoc? Jak ho k ní přesvědčit? Či je má povinnost ho např. "předvolat" k psychologovi/psychiatrovu než se stane nějaká tragédie?

Velice děkuji každému, kdo si tento dlouhý příspěvěk přečtě, či dokonce odpoví.
 
arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obrázek želviček

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RomanKaS: Naprostý souhlas s Romankou - nahlaste jej na policii dřív, než bude pozdě! Holka, která s ním "chodí", se taky může prokecnout a provalí se její paralelní vztah, to by to pak mohla mít spočítané i s tím druhým klukem. Stejně tak mu neříkejte, že se stěhujete, nejdříve jej nahlaste a pak, až bude v péči lékařů, se stěhujte...
Tohle vůbec nemusí dopadnout dobře a nejen pro vás, ale i pro lidi ve vašem okolí!

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak konečně se obrázek nahrál.. želvičky

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě dodám, že v tomto terárku nejsou pořád, tam je krmí ale nechá je v něm třeba 3 hodiny. Jejich stálé terárko je o trochu vetší ale není o nic lepší - sám říkal, že to původně bylo jen provizorní řešení a jsou v něm už 4 roky. Želvičky tam nemají vůbec žádnou vodu ani přírodu jen plast, což je pro vodní želvy minimálně dost nepřirozené.

arrow
profile_image
BabetaM
od 20. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PinkDiamond: Chudinky! jsi hodná, že jim někdy napouštíš vanu..
Tohle není normální, souhlasím s tím, že byste to měli nahlásit co nejdřív na policii a co nejdřív se odstěhovat. Já bych s takovým člověkem v jednom domě asi nemohla klidně spát

Reaguji na PinkDiamond:

To je týrání zvířat, hrozné! Zkus ho dokopat k nákupu většího akvária, případně se o to postarej sama. Nejlepší by bylo vzít želvy sebou (až se budete stěhovat) a pak je dát někomu do dobrých rukou.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tyjo, po přečtení mě hned napadlo jen jediné - odstěhovat se. Nikdy nevíte, kdy mu rupne v hlavě a ten jeho arzenál taky o něčem vypovídá. Bála bych se, že až mu ta jeho "přítelkyně" dá kopačky tak si to napochoduje do bytu a ze vzteku udělá i něco nám. Asi bych se ze strachu v noci zamykala v pokoji. A ževliček je mi opravdu líto Aspoň že tobě nejsou lhostejné a občas jim uděláš tu radost napuštěnou vodou.

Cituji Lafelay: Aspoň že tobě nejsou lhostejné a občas jim uděláš tu radost napuštěnou vodou.

Nicméně, i tak je to nedostačující!

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Takže až půjdete na tu policii, přihoď k tomu i ty želvy... další znamení, že asi neni moc v pořádku :/ A hlavně mu to snad neprojde, týrání je trestné... a vy odtamtud koukejte zmizet!! Na co čekáš? Já bych asi byla pos.raná až za ušima a už dávno bych byla pryč. Hlavně bych se asi odstěhovala v době, kdy bych věděla, že nebude doma.

http://www.utulky.estranky.cz/clanky/tyrani-zvirat .html

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka:
Reaguji na Vokounka29:

Já si právě říkám, že vše souvisí se vším. Kdybych ho chtěla nahlásit jako potencionálně nebezpečnou osobu na tu policii, tak by mi už třeba tato fotka želviček či fotka zbrání v jeho pokoji mohla pomoci, aby mě brali vážně.. I tak si ale říkám, že do té doby, než něco opravdu udělá, to policie nebude řešit.

Napadlo mě jestli neexistuje nějaká psychologická instituce, kam se mohou hlásit podezřelé osoby a oni je pak třeba námatkově sledují..? Na druhou stranu vím, že kdybych ho nahlásila, strašně by zuřil, protože samozřejmě nechce mít označení psychopata a nevím co vše by pak byl schopný udělat, kdyby byl na svobodě..

Myslíte, že by bylo lepší třeba ještě předtím uvědomit o tomto problému jeho rodiče, ať vidí v jaké situaci je jejich syn a třeba pomohou s hledáním odborné péče a on na ně více dá (přece jen ho rodiče stále živí)? Nebo je to nesmysl a jen si budou myslet, že jdeme proti jejich synáčkovi?

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji PinkDiamond: Myslíte, že by bylo lepší třeba ještě předtím uvědomit o tomto problému jeho rodiče, ať vidí v jaké situaci je jejich syn a třeba pomohou s hledáním odborné péče a on na ně více dá (přece jen ho rodiče stále živí)? Nebo je to nesmysl a jen si budou myslet, že jdeme proti jejich synáčkovi?

To nemůže nikdo vědět. Buďto se chytnou za nos a budou chtít něco dělat, nebo se ti vysmějou a ještě to navrch řeknou synáčkovi, co si o něm myslíš.. :/

Reaguji na Vokounka29:

Cituji PinkDiamond: Nebo je to nesmysl a jen si budou myslet, že jdeme proti jejich synáčkovi?

Myslím, že jsi to odhadla správně. Navíc, bydlí daleko a asi s tím nic neudělají.

Cituji PinkDiamond: . Dokonce jsem mu nákoupil i nějakou literaturu, jak být šťastnější, ale on to neocenil. Ba co víc, dokonce mně za mou snahu ho měnit začal nenávidět.

A když ses se zlou potázala při pouhém nákupu literatury, pochybuji, že by ocenil, když do toho zatáhneš jeho rodiče.
Hlavně ty želvičky odkliď z jeho dosahu, ať si pak zlost nevybíjí na nich.

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: A když ses se zlou potázala při pouhém nákupu literatury, pochybuji, že by ocenil, když do toho zatáhneš jeho rodiče.

Ok, děkuji za názor. Na druhou stranu, si říkám, že kdybych ho přece jen nahlásila, ať už rodičům či policii, tak ať by sebevíc chtěl, nemohl by si nic k nám dovolit, protože pak by akorát všem potvrdil, že je opravdu psychopat. I když u něj člověk opravdu neví... Pokusím se pak nefotit ten jeho arzenál a náhrat jej, až zase bude vyhrožovat nebo mluvit o sebevraždách, abych měla v každém případě nějaký přímý důkaz, že není psychický zdravý.

Cituji PinkDiamond: . Na druhou stranu, si říkám, že kdybych ho přece jen nahlásila, ať už rodičům či policii, tak ať by sebevíc chtěl, nemohl by si nic k nám dovolit, protože pak by akorát všem potvrdil, že je opravdu psychopat. I když u něj člověk opravdu neví...

Nahlásila bych ho policii.
Tvé úvahy se bohužel ubírají špatným směrem, protože psychopati nepřemýšlí takto:

Cituji PinkDiamond: nemohl by si nic k nám dovolit, protože pak by akorát všem potvrdil, že je opravdu psychopat

Prostě přijde zkrat nebo amok a jdou vystřílet školu, vyvraždí rodinu.... Nechci Tě zbytečně strašit, ale situaci bych vážně nepodceňovala. Neboť až dostane od přítelkyně kopačky, tak mu to na psychické pohodě rozhodně nepřidá.

Cituji PinkDiamond: Pokusím se pak nefotit ten jeho arzenál a náhrat jej, až zase bude vyhrožovat nebo mluvit o sebevraždách, abych měla v každém případě nějaký přímý důkaz, že není psychický zdravý.

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co nejdřív se odstěhuj. Neříkejte mu to předem, že se chcete stěhovat, prostě jednoho dne přijde a vy tam nebudete.
Pak ho nahlašte na policii. Není to žádné udavačství, naopak mu můžete hodně pomoct, protože se tak dostane na psychiatrické vyšetření, které se v takovýchto případech běžně dělá, a pokud má nějakou poruchu, což je pravděpodobné, bude muset nejspíš i na léčbu.

 

Váš příspěvek

Nepřiznaná homosexualita = vnítřní zlost?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené