Smazat

Nepřiznaná homosexualita = vnítřní zlost?

Ahoj,

ráda bych slyšela Váš názor k dané situaci.

Cca před půl rokem jsme se s přítelem nastěhovali k jeho kamarádovi, ze školy (22). Přítel tehdy myslel, že je fajn, ale jak jsme záhy zjistili, vůbec ho neznal. Na úvod řeknu, že spolubydlící má ve své ložnici 23 zbraní (automatické i historické), neodjistěné granáty, u postele kolekci nožů a mačet a náboje v míse jako dekoraci. Kromě toho neustále hraje střílečky na počítači a na jiný, než film plný krveprolití, se nedívá. To by bylo ještě fajn, jeden by mohl říct, že je to jen army fanoušek, ale začaly se u něj projevovat různé, poměrně nebezpečné příznaky - začal chodit s jednou holkou co tu teď taky přebývá a má k strašně majetnické sklony. Pořád se s ní hádá, zůří, nadává sprostě.. jde s ní ven na procházku a říká, že jí zabije a v tom lese ji nechá. Jindy, když jedl fazole, tak je vidličkou drtil a říkal, že si představuje, že to jsou lidi.

Tento člověk nemá žádné přátelé, jeho rodina žije na druhém konci světa, dokonce nemá ani žádné dlouhodobé známé či jen lékař, který by na něj dohlédl. Částečně je to i tím, že opravdu všechny do jednoho pomlouvá, je extrémně negativní a nenávidí celý svět. Má hodně nízké seběvodomí, chronicky si stěžuje a má ohromný talent z Vás dostat během chvilky veškerou energie. Vzdychání a "achjo" je spolu s nadávkami na účet jeho přítelkyni a ironickým a jizlivým chováním jediný způsob jeho komunikace.

Kromě toho má i sebevraždné sklony. Často mluví o tom "že se někdě schoulí a zabije", aby v nás vyvolal lítost. Co si však myslím, že je také důležíté, je že když se opije, tak má často na sebe homosexuální narážky. Většina jeho kamarádu si myslí, že je gay, ale on i přesto zůstává s tou svou holkou, s kterou mu to vůbec neklape. Dokonce i ta přítelkyně (soudě podle jejich sexuálního života) si myslí, že je homosexuál a ji má jen aby navenek vypadal, že je normální.

Připadá mi, že se každým dnem tato sitiace zhoršuje, on je čím dál tím víc častěji nepříčetný a zlejší. Samozřejmě jsem zkoušela s ním několikrát promluvit. Dokonce jsem mu nákoupil i nějakou literaturu, jak být šťastnější, ale on to neocenil. Ba co víc, dokonce mně za mou snahu ho měnit začal nenávidět.

Ptám se tedy Vás, myslíte si, že tato jeho zlost pramení z toho, že je homosexuál a nechce si to přiznat? Jak byste postupovali Vy? Mám z něj pocit, že buď jednou zabije sebe nebo všechny ostatní, opravdu se s ním necítím příjemně, ba dokonce bezpečně. Myslíte, že takový člověk potřebuje odbornou pomoc? Jak ho k ní přesvědčit? Či je má povinnost ho např. "předvolat" k psychologovi/psychiatrovu než se stane nějaká tragédie?

Velice děkuji každému, kdo si tento dlouhý příspěvěk přečtě, či dokonce odpoví.
 
arrow
profile_image
Azazelie
od 4. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PinkDiamond: Tak hodně štěstí na jednu stranu chápu, že musí být strašně nepříjemné řešit tuto situaci s vašim známým, a sama bych to nejspíš cítila jako podraz na něj, někam ho nahlásit atp., ale na druhou stranu, pokud by se nedej bože něco opravdu stalo, nechtěla bych si vyčítat, že jsem mohla zasáhnout a nezasáhla. Určitě je těžké takhle odhadnout tu hranici, kdy je chování ještě normální a kdy už to je naopak nebezpečné pro okolí, proto bych to raději konzultovala s nějakým odborníkem, který lépe posoudí zda to vyžaduje razantnější řešení, nebo jestli by se dalo tomu klučinovi nějak pomoci.. Ale podle toho, co jsi tu psala bych se s ním bydlet bála :/

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Azazelie: ale na druhou stranu, pokud by se nedej bože něco opravdu stalo

rupnout v hlavě může i "normálnímu" člověku, co teprve mago.roi, kterej spí vedle mačet a vyhrožuje druhým lidem zabitím

Cituji Azazelie: Určitě je těžké takhle odhadnout tu hranici, kdy je chování ještě normální a kdy už to je naopak nebezpečné pro okolí,

viz odpověď výš, tady to naopak odhadnout není těžké ani v nejmenším

Cituji Azazelie: proto bych to raději konzultovala s nějakým odborníkem, který lépe posoudí zda to vyžaduje razantnější řešení, nebo jestli by se dalo tomu klučinovi nějak pomoci..

To každopádně, ale pomoct mu nebude umět stejně nikdo jiný, než ten odborník

Zakladatelko, informuj pak prosím jak se to vyvíjí

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, mockrát děkuji za každý příspěvěk. Opravdu mi každý Váš názor dá nový pohled na věc.

Ještě mám jeden dotaz, který je sice trochu vedlější ale pro mě stejně hodně aktuální, a to jestli nemáte nějaký tip, jak to tu s ním ty následující 3 měsíce přežít.

On si neustále stěžuje, kňourá a naříká... Vadí mu úplně všechno. Např. včera jsme si s tou jeho přítelkyni sami dvě v kuchyni vyprávěly o Silvestru a smály jsme se a jakmile jsem odešla, on ji brutálně seřval, že se se mnou nemá co smát, ať se směje jen s ním! Dále mě ten spolubydlící té jeho přítelkyni strašně pomlouvá. Ona mi to ale bohužel všechno řekne, navíc v necenzurované verzi (naposledy ji říkal, že by se můj přítel s kterým máme jinak super vztah, měl se mnou rozejít a najít si místo mě nějakou modelku, jindy když jsem s ním (poprvé a naposled) jela autem a on nedal přednost zprava a ťuknul do druhého auta, tak všem řekl, že to je moje vina, pomlouval mne kde mohl a řekl, že kdybych v autě neseděla tak se to určitě nestalo..). Nic z toho mi však neřekne do očí. Vždycky to jen zapře, že nic takového neřekl (přitom to všichni okolo slyšeli).

Právě toto lhaní, odporné pomlouvání a sebelítost je další věc, co mě na tomto společném bydlení nejvíc štve. Zkoušela jsem si s ním několikrát promluvit, dala jsem mu i rady jak co dělat, aby mu to s tou jeho přítelkyni klapalo. Vždycky jsem ho vyslechla, když mluvil a stěžoval si (a že to bylo několikrát i dost úmorné a trvalo to několik hodin). Ale když jsem se já snažila sním promluvit a říct mu, ať nelže a nepomlouvá, tak akorát nasadil svůj výraz a vůbec nic z toho nepochopil (té jeho přítelkyni pak řekl, že mě stejně nevnímal a má "moje kecy v pr....").

Máte nějakou radu jak se chovat a ustát tuto situaci, aby mě to psychicky nevyčerpalo nebo neovlivnilo to můj vztah s přítelem (právě na tom mi záleží nejvíc)? Ta jeho holka mi říkala, že ho mám zcela ignorovat (prý ona to dělá taky a pomáhá to), ale mi to přijde příliš brutální, "nekamarádské" a celkově né můj styl..

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji PinkDiamond: jestli nemáte nějaký tip, jak to tu s ním ty následující 3 měsíce přežít

Asi tak - jestli chcete přežít, odstěhujte se dříve než za tři měsíce! Ty jeho kecy by mě trápily ze všeho nejméně

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na PinkDiamond:
Podle mě to celkově zakomplexovaný člověk, možná až nemocný. Těžko říct. Rozhodně od něj pryč. Jen ty zbraně v pokoji...brrrr

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji PinkDiamond:[b][/b] jestli nemáte nějaký tip, jak to tu s ním ty následující 3 měsíce přežít

Pokud to nejde se odstěhovat dříve (to bych teda doporučovala nejvíc), tak snad jedině fakt ho ignorovat a moc se s ním nevybavovat...

arrow
profile_image
duckie
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Upřímně vůbec nechápu lidi, jako jsi ty nebo tvůj přítel. Čekáte, až jednou najdete jeho přítelkyni mačetama rozsekanou ve vaně, nebo až přímo voddělá vás?
Co tady chceš slyšet? Jo možná je to skrytá buzna, která trpí napoleonským komplexem, možná si z vás dělá jenom nejapnou srandu. Ale vedle člověka, kterej se chová tak jako popisuješ, bych nebyla ochotná dál strávit ani den. I kdybych měla bydlet po kamarádech, na ubytovně, u rodičů.
Jak se říká - není čas si hrát na hrdinu, těch jsou plný hřbitovy.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na PinkDiamond: Buď zodpovědná a nějak ho nahlas. Už jen kvůli držení tolika zbraní. Je to nebezpečný potencionální vrah. Abys pak nelitovala, až uvidíš ve zprávách, kolik kde postřílel lidí či dětí. Mohla by sis to dávat za vinu a ani bych se ti nedivila. Bylo by od tebe zodpovědné to řešit. Člověk jako on by neměl mít doma při ruce zbraně atp. A ty želvy rozhodně vezměte s sebou až se od něj odstěhujete.

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zakladatelko tak jak to pokračuje, už jste udělali nějaký krok?
Reaguji na chocolattecoffee:
souhlasím s tvým příspěvkem, být k tomuto benevolentní a nikde se o tom nezmínit prostě nejde!

mimochodem, teď jsem dočetla tento článek a hned jsem si vzpoměla na tuhle diskuzi.. podle mě si vážně dost zahráváte bydlet s takovým člověkem..

Cituji Lady.I: teď jsem dočetla tento článek a hned jsem si vzpoměla na tuhle diskuzi

Já také.

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, budu se tady strašně opakovat, ale já bych se stěhovala ihned.. Kamkoli - kamarádi, rodiče, hotel.. Tohle je chování psychopata, ne normalního kluka.. Spousta lidí, co vystříleli lidi (na ulici, ve školách) vypadali jako milý lidi, tichý, mlčenlvý.. A stejně šli a tu pistoli si vzali.. A jako tenhle kluk? Bála bych se ho, opravdu strašně.

Cituji duckie: možná si z vás dělá jenom nejapnou srandu

To i nemyslím... To by se snad choval normálně a jen občas by měl nějaký lehký ˇamokˇ, ale pořád v rámci vtipu. Tohle mi na legraci připadá už hrozně moc, třeba i kvůli tomu, že od sebe odhání lidi.
Jak se to vyvíjí, nějaké nové zprávy?

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Žiješ ještě?

Reaguji na PinkDiamond:

Tak jak to dopadlo?

 

Váš příspěvek

Nepřiznaná homosexualita = vnítřní zlost?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené