Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 
arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedávno mne zaskočil dotaz, zda mám vlasy svoje, nebo prodloužené. Nejdřív mě to trochu urazilo, ale chlapec měl polehčující okolnost, že mě viděl poprvé v životě, takže netušil, že vlasy do pasu jsou můj standard. Teď si říkám, jestli to nebrat jako lichotku, když moje vlasy přišly někomu tak dokonalé, jako by byly "umělé".

arrow
profile_image
Nattali001
od 22. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jde o to, jaký máš sama ze sebe pocit. Je hrozně fajn, když s dlouhými vlasy hodíš a cítíš se jako hollywoodská hvězda,naopak třeba s krátkými vlasy se taky můžeš cítit sexy, například si je prohrábneš a tak dál .....

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi více líbí ženy s dlouhými vlasy, nebo aspoň s mikádem, ty krátké na kluka fakt nemusím, ale na některých ženách mi krátké nevadí, ale to jsou spíš výjimky.
Ale spíš nechápu, proč si některá holka nechává extra dlouhé vlasy, které působí splihle, unaveně a bez života a nosí je věčně v culíku, když by ta stejná holka byla mnohem hezčí s vlasy třeba po ramena, kdy by ty vlasy byly upravené a zdravé. Nemám ráda příliš dlouhé splihlé vlasy...to fakt nemusím, to raději kratší
A taky ne každému tvaru obličeje dlouhé vlasy opravdu sluší, třeba podlouhlý obličej dlouhé vlasy ještě víc prodlouží, takže tam je lepší zase třeba mít ty vlasy po ramena....třeba Sarah Jessica Parker, ta má delší obličej a dlouhé vlasy mi k ní fakt nesedí. Takže si nemyslím, že dlouhé vlasy jsou hezké na všech ženách.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji MissCukrik: jinak nádherná je krátkovlasá Ema Watson a Natalie Portman..

Nejsou škaredé, ale vypadají obě dvě jako kluk. (s krátkýma vlasama)

Reaguji na pulspuls: Sarah je krásná. Nedokážu si ji představit bez vlasů (čili na krátko)

arrow
profile_image
Berra
od 21. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já strašně obdivuju ty ženy, které mají krásné dlouhé přírodní vlasy. Na druhou stranu ale chápu ty, které si je nechají prodloužit, protože ne každá je má husté

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už půl roku mám kraťounké vlasy a jsem moc spokojená Plno chlapů reagovalo pozitivně a to jsem se to doslechla od druhých.Tak mi nikdo nemusel dávat nucené pochvaly.Takže u mě je názorný příklad toho, že neplatí - mužům víc líbí dlouhé vlasy, které jsem mimochodem měla taky Ty krátké jsou neskutečně pohodlné a je pravda, že v té záplavě dlouhovlasých žen a slečen teda rozhodně nezapadnu. Nikde se moc nevidí nějaké zajímavé střihy, ale jen spoustu stejných, rozpuštěných a bohužel i neupravených vlasů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já to pořád střídám, nedokážu mít stejný učes dlouho. Dnes jsem zrovna přišla od kadeřnice a mám zkráceno o 15 cm na mikádo. A jsem nadšená!

Holky myslíte,že by mi šly krátké vlasy? Patku a jinak na krátko?Strašně mě to láká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mončičák mona: Umím si tě představit v taakovém delším mikádu (tak na ramena)...myslím,že by to byla fajn změna

arrow
profile_image
Luciferus1992
od 13. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mončičák mona:
Já myslim, že by ti krátký slušely, máš krásný tvar obličeje a oči
mě by taky zajímalo, jak bych vypadala, dám sem fotky

arrow
profile_image
Luciferus1992
od 13. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkusila jsem si udělat falešný krátký střih. co na to říkáte?

Reaguji na Luciferus1992: Čoveče,myslím,že by ti šly,A kdybys nebyla spokojená,tak ti to do té tvojí původní délky doroste celkem rychle .U mně by to bylo horší. Asi to nechám na starší kolena za 10 let ve 46letech mně to třeba i omladí...... ?

arrow
profile_image
Luciferus1992
od 13. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mončičák mona:
No já právě nevim. Sem hroznej posera to zkusit. Sem te´d právě aswi 14 dní ostříhaná a moc se mi to nelíbí. Když jsem viděla jak to tedy holkám sluší ty krátký vlasy, tak jen čumim a sem nalomená

Cituji Natyy: necítila bych se tak dobře , kdybych neměla své dlouhé vlasy.Určitě by mi sebevědomí kleslo

Přesně!

Mě se dlouhé vlasy líbí moc, ovšem PRAVÉ! Co si budeme povídat, to prodlužko je ve většině případů poznat, ať jsou to klipy nebo na tvralo... já to prostě zatím vždy poznala a není to hezké.

 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené