Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cítím se sexy at mám vlasý krátké, nebo dlouhé.
V mém případě to není o vlasech, ale o náladě a pocitu sama ze sebe.

arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zda je žena sexy nezáleží na vlasech ale na celkovém dojmu, znám sexy ženy s krátkými a spoustu nepřitažlivých dlouhovlásek (ony ani dlouhé vlasy samy o sobě nemusí být vůbec pěkné, když koukám tady na omlazení, tak vypadá, že ano, ale sem chodí holky, které o sebe pečují, na ulici potkávám spíš více nevzhledných dlouhých vlasů, než pěkných)

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se líbí holky s dlouhýma nebo polodlouhýma, ale když je úplně na krátko např. jako Erbová tak to vypadá prostě hrozně a lesbicky.

Mě třeba na tom závisí, necítila bych se tak dobře , kdybych neměla své dlouhé vlasy.Určitě by mi sebevědomí kleslo.. A dost. Jediná holka co se mi kdy s krátkými vlasy líbila je Vlaďka Erbová.. je snad jediná

Reaguji na elle11:
Fakt ? Mě se Vlaďka šíleně moc líbí.. fakt hodně, můžu říct , že víc než Megan nebo Angelina J.
jasně , každý má svůj vkus

Ono ke každému sedí něco jiného... některé ženy v mém okolí se mi líbí více s kratšími vlasy. Co se týče prodloužení vlasů, tak je to pořád taková "novinka", tak si to nechává dělat skoro každá... ale ono to časem opadne

Cituji Natyy: Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?

Měla jsem rozcuch (nevím jak lépe to nazvat, zkrátka byly krátké), bylo to fajn a fakt z toho účesu byli všichni nadšeni (i když zpočátku v šoku - šla jsem z dlouhých tak nějak 10 - 15 cm nad zadek na ty krátké). Jen to bylo pracné na úpravu, ale cítila jsem se v tom fajn.

Mě třeba nesmírně sexy přijde Halle Bery se svými krátkými vlasy, takže mě je jedno jaké má vlasy, musí z ní něco vyzařovat ....

Když pominu jak Erbovou nemám ráda, tak je fakt, že ji to sluší a dlouhé ji tak nešly.

Jo a ještě k těm dlouhým - těch 10 - 15 cm nad zadek je tak maximum co se mi líbí .... pak už ne, pak už se mi jeví nepěkné

Reaguji na Consuela Banana Hammock:
jo, Halle je druhá.. na tu bych zapoměla! Jsou luxusní

arrow
profile_image
staninka_ts
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obdivuju krásné, husté a dlouhé vlasy, tak nějak je mám spojeny s ženskou krásou. Bohužel mé vlastní vlasy nestačí s dechem, takže mi nezbývá, než se cítit sexy i v kratší variantě
Mimochodem, Tvá fotečka u moře v galerce je přesně to, o čem mluvím! Nádherná!

Cituji Natyy: jo, Halle je druhá.. na tu bych zapoměla!

dokonce se mi možná taky líbí více v těch krátkých

A taky Alyssa Milano Ty na to mají zkrátka dokonalé ksichtíky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám vlasy dlouhé a připadá mi to jako bezva "doplňek". Ne, že bych to praktikovala často, ale občas nemusím vyjít ven nalíčená, stačí si rozpustit vlasy a je mi jasné, že obličej už bude v pozornosti ostatních druhotný.
Krátké vlasy bych nechtěla, nelíbí se mi, dlouhé vlasy podle mě prostě k ženám patří. Tím nemyslím prodloužené, já osobně je z 99 procent poznám a prostě se mi nelíbí. Už celkově ten střih, který je pro většinu dam s prodlouženám nutný- jakoby jednou sestříhané- je sám o sobě děsný.

Reaguji na staninka_ts:
jéé děkuju Já to mám také tak spojeno..že to k té ženské kráse prostě patří.Ale jak říkám , jsou ty tyhle dvě vyjímky a líbí se mi vážně víc než Angelina Jolie Megan i Lima

Alyssa Milano- sluší ji to ve všem

Tak přesně nad tou samou otázkou jsem polemizovala před nedávnem. Obdivovala jsem každou druhou holku v Praze, jak má krásné dlouhé vlasy a pak když pročítám diskuze, čtu, jak - nebojím se říct - většina slečen, má prodlužko, nebo clip in. A nepopírám, sama jsem si plánovala dávno clip in pořizovat, až se nechám ostříhat, ale teď se mi do toho ani nechce. Mně osobně přijdou dlouhé vlasy nejvíc sexy. Ale to záleží.. pak jsou ženy, které jsou sexy i s mikádem. Ale naštěstí já sama se cítím poslední dobu šik i s bobkem, culíkem, nebo prostě nedbale posepínanými vlasy, takže ono to není jen o délce vlasů.

 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené