Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 
1. . .3456789. . .10
arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mimochodem - prodloužené vlasy považuju za hnus, nikdy bych nedělala ze sebe něco, co nejsem, možná bych to tak ještě tolerovala u holek, co mají pět chlupů na hlavě, ale nikdy bych si pak od chlapa asi nenechala sáhnout na hlavu, šíleně bych se styděla, kdyby mi tam našel ty spojováčky! To je to samé jak s těmi push-upkami, co vytvoří o dvě čísla větší prsa...

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Líbí se mi na ženách vlasy dlouhé cca do poloviny zad. Trend extra dlouhých "umělých" vlasů po zadek mi připadá velmi kýčovitý a pro většinu žen nelichotivý.

Pro mě osobně je důležité mít vlasy zdravé, lesklé a upravené. No a taky ocením přírodní, pěknou barvičku, protože většina umělých barev se mi nelíbí a přímo křičí, že je to chemie. Na délce tolik nezáleží, spíše na kvalitě a takové té "přirozené lehkosti" - jak se vlasy hýbou/či nehýbou, zda nejsou "strnulé" (to způsobuje styling - laky, gely...), roztomilé a dívčí jsou vlnky, když se vlasy přirozeně kroutí.....Jednoduše vlasy jsou krásné když čiší přírodou a zdravím

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přečetla jsem si tady názory na prodloužení, jak je to odporné, jak to jde vidět, jak jsou potom vlasy vypelíchané a musí jít holčina nakrátko.
Hmm a zajímavé, že to píšou holky, které prodlužko nikdy neměly..
Měla jsem od kadeřnice spálené vlasy a naopak prodlužkem mi zase začaly růst a porostly mi celkem hodně..
Nikdo mi nikdy neřekl, že mám prodloužené vlasy, naopak se velmi divily, že to nejsou moje..

arrow
profile_image
Loki
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem nikdy vlasy prodloužené neměla a i když bych ani nechtěla (přesto, že moje vlastní jsou nic moc, ale snažím se o ně starat jak to jde), nenapadlo by mě odsuzovat prodloužené, že je to hnus.. myslím si, že dobře udělané můžou vypadat hezky. Nejsem zastánce toho, že jen být naprosto přirozená je správné a jak tu někdo tvrdil, že je to dělání ze sebe něčeho co nejsem.. no tak fajn, nejspíš bych se měla přestat malovat, chodit ke kadeřnici a holit si nohy, to se jen snažím ze sebe dělat někoho kdo nejsem. Taky bych možná měla přestat nosit kontaktní čočky, ty jsou přece umělé a nepřírodní, přirozené by u mě přece bylo vrážet do věcí kolem. To bylo dost OT, jenom mě to vážně pobavilo. Jinak k tématu, myslím, že krása nezáleží na délce vlasů.. sice se mi taky většinou líbí na ženách delší vlasy (ale ne čím delší tím lepší) ale to je individuální.. jinak pod pojmem sexy si představuju něco trochu jiného než pod slovem krásná, takže třeba dlouhé vlnité vlasy jsou takové vílí a krásné, ale krátké můžou být třeba i víc sexy.. záleží hlavně na tom kdo je má. Ale že bych vlasy přímo obdivovala? To teda obdivuju jiné věci. Ani moc nechápu ženy, které si na dlouhých vlasech tak moc zakládají až jsou na ně pyšné a odsuzují třeba to prodlužko.. jak je vůbec možné být pyšný na něco co mám bez vlastní zásluhy?

Reaguji na Slivanka:
tak za takové vlasy bych vraždila. barva, hustota, lesk
ovšem musely by být moje
každopádně zrovna tvoje prodloužené vypadají fakt dobře, kolikrát je u holek k vidění děs a hrůza, spoje, viditelně jiná struktura vlastního a prodlouženého vlasu..

arrow
profile_image
Loki
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Slivanka:
Tvoje vlasy vypadají podle mě naprosto hezky a přirozeně.. nepoznala bych, že jsou prodloužené.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lisboa:
Tak to víš, že bych byla radši, kdyby byly moje.. Já jsem měla vlasy spálené a boky mi končily v úrovni obočí, takže díky bohu, že nějaké prodlužko v té době existovalo
Pak jsem začala sama prodlužovat, tak si je pořád dávám.. Ovšem kupuji jedině panenské středoevropské vlasy a když mi dojde 2kg vlasů, tak prostě neodolám
Ale fotku jsem dala z důvodu, že tady někdo psal, že každá, která má prodlužko, tak to má stejně hnusně sestříhané.
Tak jak vidíte, nemusí to být pravda

Reaguji na Slivanka: tjo máš nádherný vlásky a co na tom jestli jsou prodloužený vypadá to skvěle to je můj sen takové vlasy škoda že se tolik bojím prodlužka kvůli tomu abych si nezničila své vlásky jinak bych šla do toho hned

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Endys:
Děkuji
Když si vybereš někoho, kdo umí dobře nasazovat vlasy a dá si práci s kvalitním sundáním vlasů,tak se nemáš čeho bát.
Ale je důležité vybrat i správě vlasy, aby zbytečně nezatěžovaly, pokud máš jemné, tak jedině dát na hlavu vlasy středoevropské a zároveň vybrat stejnou strukturu vlasů, když máš mírnou vlnu, tak nasadit mírnou vlnu, když vlnité, tak vlnité, i když třeba žehlíš každý den
Určitě nedávat na hlavu vlasy asijské, nebo indické..

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já krátký vlasy mít nemůžu, necítim se v tom a ani si v tom nepřipadám přitažlivá, bohužel musím mít pořád dlouhé

arrow
profile_image
neeve
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už normálně začala přemýšlet o tom, že si nechám vlasy prodloužit, už jsem i hledala ten správný salon... chtěla bych si někdy udělat dlouhý ohon, chtěla bych to zažít pak jsem to ale předložila příteli a ten otevřel pusu s tím, že se mu moje vlásky moc líbí a že by byl raději, kdybych to nedělala. Vlasy mám teď na ramena a nejvíc mi dorostou tak nějak kousek na záda, ale hodně dlouhé mi prostě nenarostou nikdy. Nooo tak jsem od toho zase upustila, ale pořád to mám v hlavě. Obdivuji to u všech těch mediálních krasavic od té doby, co mi došlo, že to mají téměř všechny prostě prodloužené. Ještě donedávna jsem si myslela, že jim příroda nadělila ve všem

no největší problém u prodlužka je, že se nedělá jen z přírodních vlasů, ale i z umělotin a to je potom samozřejmě šíleně poznat, barva nesedí, struktura a vypadá to opravdu blbě.. já teda osobně nikoho s prodlužkem neznám, nemohla jsem si to osahat, prohlédnout zblízka a tak, ale asi bych do toho taky nešla, prostě by mi vadilo, kdyby to někdo poznal.. a krátké vlasy někomu opravdu sluší, ale je tu pár velkých ALE.. dotyčná musí mít naprosto dokonalou pleť, pokud nemá opravdu hodně výrazné oči musí se výrazněji líčit.. musí mít správný tvar obličeje - rozhodně ne kulatý.. musí být štíhlá, protože na silnějších slečnách se mi krátké vlasy ani trochu nelíbí.. musí mít dobrý střih, ženský, ne že kadeřnice slečnu prostě ostříhá na kluka a samozřejmě musí být dotyčná srozuměna se správnou péčí a úpravou, téměř nikdy nestačí prostě vlasy nechat uschnout a jít, jak to můžou udělat některé dlouhovlásky.. mno suma sumárum, krátké vlasy můžou být sexy, prodlužko může bát sexy, ale musí se to umět.. jinak nádherná je krátkovlasá Ema Watson a Natalie Portman..

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MissCukrik:
Názorný příklad 2 naprosto sexy žen s krátkými vlasy. Strašně jim sluší a nádherně vynikne obličej.

já osobně si spíš vybavím krásnou ženu s dlouhými či polodlouhými vlasy, nicméně délka sama o sobě nevypovídá o celkovém vzhledu vlasů...když dlouhé, musejí být pěstěné a celkově hezky vypadající a mající určitý tvar a objem, jinak je to spíše na škodu a slečna/žena spíše vypadá jen na to, že nestíhá chodit ke kadeřníkovi, než že by si dávala záležet na svých dlouhých vlasech..
moje sestra má např. takové delší mikádo (jelikož má vlasy zničené odbarvením), ale vypadají super, kratší délku je schopna si udržovat a vlasy vypadají zdravě (i když jsou zničené) a vyfouká si je vždy dorovna a krásně se jí lesknou..
Vlaďka Erbová, Alisa Milano atd. mají krásný obličej a výrazné rysy, takže jim kratší vlasy sednou, ale hlavně díky tomu mohou vyniknout (šoubyznys je jinak plný dlouhovlasých slečen s často umělými vlasy) a je to už okoukané..
ovšem běžný život nás smrtelníků by spíš než o image měl být o tom, v čem se cítíme dobře..já bych své dlouhé vlnité vlasy za nic nevyměnila, v krátkých bych se necítila svůdná, ale je to subjektivní..ráda se do svých dlouhých vlasů i "halím"...na veřejnosti nerada nosím culíky či drdoly, doma mi to však vyhovuje, takže vše je o pocitu..

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevidím nic sexy na prodloužených vlasech. Je to spíš odpudivý, jde to poznat. Nejlepší pocit je, když si to opravdu nechá ženská narůst

1. . .3456789. . .10
 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené