Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 

Nelíbí se mi taky, že skoro všechny ženy po čtyřicítce jdou na krátko (samozřejmě i má mamka, teta atd.), vlastně všechny z okolí! ! A hlavně se mi nelíbí ty květáky všech barev, co existují, a žlutý melír v krátkých tmavých vlasech ...

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Catyy:
No, právě. Mám dvě kamarádky, krátce po čtyřicítce. Jedna má udržovaný střih - něco mezi ježkem a rozcuchem, druhá má rozevláté mikádo. Obě jsou kočky, obě se hezky líčí i oblékají...ale sexy mi přijde jen jedna z nich, nemůžu si pomoct.
Ale je to subjektivní a nakonec, každému chlapovi se líbí něco jiného

Reaguji na pes.filipes:
Většině chlapů se líbí vlasy delší, dlouhé a dovolila bych si tvrdit, že čím delší, tím lepší! Podle mě ženy po čtyřicítce upřednostňují pohodlí, jinak si to nedokážu vysvětlit. Je to škoda, že se všechny stříhají "alá muž"!

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pes.filipes: Moc hezké vlasy (i mimčo)

Určitě platí, že většině chlapů se víc líbí ženské s dlouhýma vlasama, většina žen taky vlasy ne nadarmo považuje za "korunu krásy", ovšem jsou výjimky - můj kamarád (krásný hokejista) obdivuje zásadně krátkovlasé a u každé jedné holky s dlouhýma vlasama jen řekne: "hm, hezká, ale kdyby měla krátké vlasy, to by bylo něco". Takže jsou i takoví a vůbec jim při sexu taková ženská nepřipadá jako kluk (jak tu kdosi psal), je to prostě o vkusu.

Reaguji na gumidek:
Přesně, je to o vkusu. Některým mužům se zase líbí jen brunety, je to vážně na vkusu každého. Když už jsme u toho, tak mi se dlouhé vlasy ale líbí i na mužích, třeba velmi jsem obdivovala Filipa Blažka v pohádce nesmrtelná teta - přišel mi tam hezčí, než ta princezna! A teď v Přešlapech - jak jsem ho viděla s krátkými vlasy, myslela jsem, že se vybulím! Měl tak nádherné, vlńité vlasy, které bych brala hned! Škoda, no.
A další muži s dlouhými vlasy se mi líbí ...

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji gumidek: Moc hezké vlasy (i mimčo)

děkuju, to je moc milé madam už ale vypadá úplně jinak (a nešilhá)

Cituji Catyy: A teď v Přešlapech - jak jsem ho viděla s krátkými vlasy, myslela jsem, že se vybulím!

vidíš, a já si zas řekla, že konečně vypadá jako chlap (jsem na drsňáky )

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Catyy: No to je pravda, ale pokud nemáte vlasy ve dvaceti, tak jak asi můžou vypadat po dětech či ve stáří, že. A s tím už moc účesů prostě neuděláte.

Cituji pes.filipes: vidíš, a já si zas řekla, že konečně vypadá jako chlap (jsem na drsňáky )

Vidíš, že každý má prostě jiný vkus a o tom to je!

Cituji Sang: No to je pravda, ale pokud nemáte vlasy ve dvaceti, tak jak asi můžou vypadat po dětech či ve stáří, že. A s tím už moc účesů prostě neuděláte.

Taky pravda, no. Ale o nějaký ten centimetřík delší bych to přece jen nechala, některé ženy to mají až moc vystříhané.

U mě nerozhoduje délka, ale kvalita. Obdivuji krásné, dlouhé, zdravé a husté vlasy, stejně jako krátké, hezky upravené s hezkou barvou. Nechápu holky, co mají své vlasy na pohled ne moc kvalitní a ne zrovna husté a nosí je dlouhé, nejlépe v nějakém neupraveném culíku. V těhle dlouhých vlasech žádnou ženskost nevidím. A proto si myslím, že dlouhé vlasy by měly mít opravdu jen ty ženy, které na to kvalitou mají. A jak jste tu psaly, ženskost není o vlasech, ale o té dané ženě celkově - co z ní vyzařuje, jak je upravená atd.
Jinak já sama mám vlasy kratší, maximálně k ramenou, protože vím, že když je mám delší, už se v tom necítím. A proto budu mít radši kratší, ale hezké a upravené, než za každou cenu dlouhé cancourky. A necítím, že bych se klukům líbila méně

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem dostala šílený nápad, mám dlouhé, husté vlasy, už mě unavuje ta práce, kdyby nebyly aspon tak hustý, u kadeřnice jsem stále, všichn i říkají at nestřihám,že to je škoda, myslím, že obličej na krátké vlasy mám, dokonce by mi i hoodně vynikl, s líčen ím starosti nemám, jsem tmavovlása plus mám permanent. Ale taky je to delší doba, co si to nechávám dorůstat, tak nechci druhý den litovat. Ale ty rátké vlasy mě hodně lákají. Nikdy jsem je neměla, snad jen dítě jsem byla na krátko. Napadlo mě zajít do parukářství a zusit kratší paruku pro klid duše. Ono s dlouhýma vlasama je potíž v tom, že v práci je musím mít v culíku nebo drdolu, samozřejmě jako rozpuštěné mi překáží, když mám tašku na rameni nebo znáte to v zimním počasí, člověk hned umývá, stráví spoustu času výživou, péči, sušením atd a stejně je ani nemá kde ukazovat. Ted jsou pro mě docela dost nepraktické, a taky po 3 letech bych ráda změnu. Tak nevím

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nottua: Nechápu holky, co mají své vlasy na pohled ne moc kvalitní a ne zrovna husté a nosí je dlouhé, nejlépe v nějakém neupraveném culíku. V těhle dlouhých vlasech žádnou ženskost nevidím.

Přesně, tohle fakt vůbec nechápu. Kdybych neměla své dlouhé vlasy husté, dokonale zastřižené a bez roztřepeného konečku, radši budu nosit mikádo. Prostě nesnáším, když chce mít někdo za každou cenu dlouhé vlasy na úkor jejich kvality. Jak já vždycky děkuju genetice.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nottua: A jak jste tu psaly, ženskost není o vlasech, ale o té dané ženě celkově - co z ní vyzařuje, jak je upravená atd.

A s tímto taky na sto procent souhlasím.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mámu jsem dokopala k tomu, aby změnila kadeřnictví, opustila účes a la krabice a nechala si narůst delší vlasy pod ramena (protože má úžasně husté a kvalitní vlasy). Už jen díky delším vlasům omládla tak o pět let.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě je to otázka vkusu a toho, co komu sluší. Asi převažují spíš muži, co mají radši dlouhé vlasy, ale určitě se najdou i tací, co se jim líbí krátké účesy. Každopádně si myslím, že at jsou vlasy jakkoliv krátké či dlouhé, hlavně, když vypadají zdravě a upraveně! A to, jestli se tedy žena cítí být víc sexy s dlouhými či krátkými vlasy, to snad nezáleží na vlasech, ale na celkovém pocitu, jak už tu zaznělo několikrát...

arrow
profile_image
goldiepink
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak uplně krátký vlasy se mi nikdy nelíbili na holce .... ale třeba takový mikado .... to se mi už líbí a přijde mi to strašně elegantní a není s tim takový práce jako s dlouhýma vlasama ..... asi dva roky jsem chtěla prodlužko ale měsíc z5 jsem se nechala místo prodloužení ostříhat na mikado a ze všech stran slyšim jen samou chválu ale nad tim prodlužkem zase uvažuju jenom mám strach že po tejdnu mě přestane bavit se o ty vlasy starat a není to zrovna levná záležitost

 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené