arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud vás to k sobě táhne, tak to určitě zkuste a sami pak uvidíte, jak to bude fungovat. Holky tady píšou o dost případech, kdy to funguje, takže to určitě není nemožné Já třeba potřebuju alespoň o pár let staršího, protože všichni vrstevníci nebo mladší mi nesedí tou svojí nevyzrálostí, přestože jsou to jinak inteligentní kluci (jsem stejně stará jako ty). No ale každý jsme jiný Hodně štěstí!

Sama, jsem poznala, že u mě to fungovat nemůže, jemu bylo 17, mně 20 a byl to spíš úlet, než chození, nedali jsme tomu ani šaci, aby se to nějak rozvinulo. Byl to prostě ještě kluk, při sexu se ty rozdíly smazávaly, ale jinak to nefungovalo. Ze začátku bylo všechno v pohodě, ale pak mi přišlo, jako kdyby mezi náma byla propast, která se neustále zvětšovala, nakonec jsme se nějak přestali kontaktovat. Nedávno jsem ho potkala se slečnou, je taky starší, ale asi jim to vyhovuje, protože vypadali spokojení, takže si myslím, že to bude pár od páru. Možná, že zrovna vy budete ten pár, kterýmu to vyjde ale, nezlob se, to, že se na to ptáš na diskuzi, mi přijde, že sama o tom vztahu pochybuješ a nejsi si jím jistá..

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nesty: Nezlobím se, zajímalo mě hlavně, jestli někdo zná pár kterému to vyšlo a taky názory na takový vztah

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky díky moc za názory, dohodli jsme se, že do vztahu nepůjdeme, přece jen máme trošku jinou představu. Už není o čem diskutovat, téma zavírám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené