arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím že to fungovat může, znám kluky kterým je 20 a chovaj se jak děcka, jsou třeba v pohodě ale ve vztahu hledají jiný věci než já, pak znám kluky co už ve 20 mají rozum a řeší zas jiný věci. Tím chci říct, že věk je fakt jen číslo a záleží na tom jak si dva vyhovují, jak jsou vyzrálí atd. Jdi do toho!

arrow
profile_image
mishkaaa
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bratranec - 18, jeho přítelkyně 26 let - funguje jim to už skoro 2 roky. Kamarádka si ve dvaceti začala se sedmnáctiletým, jsou spolu už deset let a mají jedno dítě, taktéž jim to klape. Ve věku to určitě není.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím si že nezáleží na věku, ale na povaze. Mám kamaráda co začal mít vážnej vztah když mu bylo 16 slečně 19. Nejdřív byl šťastnej a spokojenej všechno, jenže pak viděl kamarády v jeho věku jak chodí po diskotékách a balí holky na jednu noc, baví se a užívají si a jemu to začalo chybět (ono do těch 16ti let si nějakých úletů, diskoték a holek na jednu noc neužil že?) Tak po roce vztahu ve kterým byl moc spokojenej tak to ukončil z toho důvodu že je mladej chtěl si užívat a nechtěl té slečně ubliovat.
Je to můj kamarád je mu 17 a mě 21 a příjde mi rozumově na stejné úrovni, na to jak je mladej si myslím že je rozumnej není to žádnej pubertální blbeček, ale i přes to ten vztah nevydržel.

Můj přítel měl zase v 17ti letech vztah s 33letou ženou. Dokonce u ní bydlel. Nejdřív říkal jak to bylo super jak si připadal jako král když má takovou babu. Ale ona ho brala skoro jako nějakýho manžela kterej má být doma a opravovat kohoutky a to se mu samozdřejmě nelíbilo když jeho kámoši chodili po diskotékách atd. A ona pak začala na ty diskotéky chodit s ním a on se za ni začal stydět, dělala ze sebe mladou, ale třiatřicetiletá matka nikdy nebude vypadat a hlavně se chovat jako 17ti letá. Dělala mu v hospodě žárlivé scény a každej si myslel že je to jeho matka. Nakonec to nevydržel a utekl od ní domů.
Ted mě pořád říká jak je rád že má mě, že má mladou holku (jsem asi o půl roku mladší jak on, takže jsme v podstatě stejně staří).

Tohle ale byl moc velkej rodíl a ona se na něho moc upínala. Já kdybych ve 33letech měla o 16 let mladšího borca tak ho beru jako zábavu jako takového zajíčka a bude mě uplně jasné že jednou odejde a najde si někoho jiného (mladšího)

Ale ted k tobě. Ono záleží opravdu na povaze. M"že být do tebe tak zamilovaný pořád třeba jak píšete 10 a víc let. Nebo ho to může bavit rok nebo dva a začne mu chybět jeho mládí a bude to chtít dohnat. Musíš vědět jaký je jestli je schopnej to obětovat no.

Já jsem třeba moc na vztahy nebyla. Od 16ti jsem chodila na diskotéky bavila jsem se, když jsem tam někoho poznala tak jsem třeba pak šla na nějaký rande, někdy jsem i s někým "chodila" třeba 3 měsíce bylo moje maximum, pak jsem chtěla jít na diskotéku a mít nějakej úlet a na podvádění jsem nikdy nebyla. Takže moje "vztahy" dlouho nevydžely.
Až pak (skoro v 19ti) jsem poznala svého přítele a vztah nám funguje už skoro 2 a půl roku. Já jsem se do těch 19ti dostatečně vybouřila on poznal jaké to je mít starší ženu a celkově měl už dost zkušeností. Takže jsem se spolu tak nějak usadili a máme se zatím dobře.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na věku nezáleží...člověk je tak starý, jak se cítí

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím si že záleží na tom jestli je dostatečně vybouřenej (což asi není), ale někdo to potřebuje víc někdo míň. Myslím si že před tebou neměl nějak moc holek a může se stát že po roce po dou zjistí že by chtěl vyzkoušet ještě něco jiného a pak záleží na tom jak je váš vztah silný a jestli to vydrží. Být s někým od 17ti let na vážno... Já si to osobně nedokážu představit.
U mě i u mého partnera bylo těch 16 17 18 let nejdivočejší období a pak jsme se oba navzájem zklidnily myslím si teda že spíš mě si partner dost zkrotil,ale já jsem za to ráda. a pěkně nám to klape. Kolikrát si říkám jestli nám to vydrží a lituju toho že jsme se nepoznali ještě o pár let později, protože je to opravdu chlap se kterým si rozumím a jsme především i dobří kamarádi nechtěla bych o něho někdy přijít.

Přeji ti hodně štěstí. třeba vám to vyjde. Moc vám to přeji. Víš co aji kdyby sis našla 30ti letého chlapa tak ti nikdo nezaručí že to vydrží nebo ne.
Určitě udělej to co chceš a to co cítíš. Když cítíte oba že spolu chcete být tak to zkuste třeba to vyjde.

arrow
profile_image
quixy
od 2. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem se s přítelem poznala, bylo mu 17 (no, bez mála 18 ) a mě 27 . Moooc jsem se rozhodovala, jestli do toho jít...! Já jsem navíc měla tříletou dceru.
No, a teď už jsme spolu 5 let a máme roční holčičku. Je to skvělej tatínek, jak mé prvorozené dceři Nikol, tak naší společné dceři Nelli
Věřím mu! Každý den mi vyznává lásku a říká mi, jak jsem krásná. Je to moc o povaze a vyzrálosti. Hodně se dozvíš, když znáš rodiče. Jablko totiž nepadá daleko od stromu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tady nejde radit. Znám kluka ( 29) a ženu ( 3 a ano, klape jim to. Já bych si třeba se 17-letým klukem nerozuměla. Potřebuji vedle sebe vyzrálého chlapa. Ale každému vyhovuje něco jiného. Zkus a uvidíš, nic jiného se poradit nedá . Good luck !

arrow
Neprodává v Bazaru

myslím že medzi vami až tak velký vekový rozdiel nieje ... moj priatel má 22 ja 30 a sme pár ako každý iný akurát že ma iný vkus na oblečenie a rád hrá plejko heh dokáže pri nom presediet aj celý den ale zas to robia aj starší všetko je o tolerancii .. a ked sa dvaja maju radi nieje čo riešit

Nikdo ti nemůže říct, jestli to bude fungovat Musíš to zkusit a nejlépe vědět sama. Věk je jen číslo ale.. mně je 17 a tutíž se v téhle věkové skupině kluků pohybuju. A přijde mi že pro 21 letou kočku jsou ještě moc nevyzrálí. Na většině mých kamarádů je opravdu vidět, ža jim je 17 a někteří vypadají dokonce i mladší než já I já osobně radši koukám pro starších klucích Názorově ale i vzhledově jsou úplně někde jinde, a to jsou kolikrát jen o dva roky starší ... Tady je to opravdu o jednom konkrétním jedinci, jaký je. Pokud myslíš, že se k sobě hodíte, tak to zkus

arrow
profile_image
Her0
od 6. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Me je 23 a ji 36 a uz nam to klape skoro 2 roky no ...

Nezáleží na tom, kolik ti je,a el na kolik se chováš a jak se cítíš.
Pokud je tvůj kluk a 17 let vyzrálý a má srovanané hodnoty (někteří mají) a ty jsi spíš taková, že se chováš a cítíš na míň, může to krásně fungovat

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Znám vztah, který začal, když klukovi bylo 16, holce 20, a ten trvá už čtyři roky!

Já bych mladšího mít asi nemohla, nicméně fungovat může ledaccos, tak bych si tím zbytečně dopředu hlavu nelámala a zkusila to. Nějak to dopadne, nech tomu volný průběh. Věk není všechno.

arrow
profile_image
abcde
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nevím, mě to s mladšími nikdy nefungovalo, což ale neznamená, že tobě nemůže...ale jinak to není o věku ale o nějaké vyspělosti toho kluka...jaké má zájmy, názory hodnoty, co dělá ve volném čase, jestli bydlíte ve stejném měste (ty asi vzhledem k věku studuješ vysokou) atp.

pokud si teď rozumíte, tak jediné co podle mě do budoucna hrozí je, že budeš jeho první (první vážný) vztah a časem ho začne lákat, to čeho si nestihl užít popř. začne přemýšlet jaké je to s někým jiným...ale to se tady řeší v jiné diskuzi, tak si to když tak přečti...

arrow
profile_image
haňulínes
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pokud se na svůj věk chová "normálně" a ne jak zamrzlej puberťák, tak proč ne? jestli vás to k sobě táhne, tak to zkus. přinejhorším sama poznáš, že to není ono. ale ani to nezkusit, jen kvůli věku, to by byla škoda. ne všichni se chovají na svůj věk

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené