arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsme už celkem dlouho přátelé, máme společné kamarády i koníčka......jednou už jsme spolu "ulítli" a řešili, jestli mít vztah, já se lekla a vzdala to.......no a včera jsme byli zase spolu, prostě nás to k sobě přitahuje....jsem už hodně dlouho sama a vím, že on mě má rád a i já mám ráda jeho.......myslíte, že to může fungovat? Znáte někoho ve stejné situaci?

Jako a proč by nemohlo? A hlavně to musíte vědět nejlíp vy, jak vám to spolu jde ne? Nebo co chceš slyšet? Věk ti vadí nebo co?

Cituji Kleriska: Znáte někoho ve stejné situaci?

Snad každýho, kdo začíná novej vztah

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bucinek07: Myslela jsem spíš někoho, kdo měl vztah ve stejném věku - on 17, ona kolem 20......

Já si v 17ti začla s 21letým mladíkem a byli jsme spolu krásných 10let
Skončilo to kvůli hloupostem, jako obvykle, s věkem to nemělo co dělat, takže za mě...jdi do toho.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hele kluk (21let) do kterýho je zamilováná půlka okresu včetně mě si našel přítelkyni, které je 32 a má dítě...takže?

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji prskafka: Já si v 17ti začla s 21letým mladíkem a byli jsme spolu krásných 10let

Když on je docela rozdíl jestli je ten mladší slečna, nebo kluk....ale myslím, že fungovat to může....vztah stojí na jiných věcech, než je věk

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdysi mně bylo 19let a jemu16let Byli jsme spolu skoro 4 roky.Bohužel se pak projevilo, že byl opravdu mladý a potřeboval spoustu věcí dohnat, tak to skončilo rozchodem.Ale pokud je to normální kluk a ne frajírek, které chtějí všechny ženský,tak bych v tom problém nevidělaMoje dobrá kamarádka má o 3 roky mladšího manžela, bylo mu 19let, když se poznali, v jeho 23letech se jim narodilo mimi, teď už mají dvě, uběhlo pár let a jsou šťastný

Jinak máme v rodině pár, kde je paní o 11let starší než pán a jsou spolu 20let

Já si myslím,že to není o věku,věk je jenom číslo. Důležité je podle mě povaha,charakter,vyzrálost člověka a jak moc si ti dva rozumí

arrow
profile_image
Eka
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem ve 23 začala chodit s klukem, kt. bylo 19. Jsme spolu 13 let, z toho 9 let manželé a funguje nám to parádně.

arrow
profile_image
Indísek
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na věku nezáleží... (teda i to má své meze, ale moje mamka je s tátou ve věkovém rozdílu 20 let.. a já na tom nejsem o moc líp s přítelem ) hlavní je, jestli si rozumíte.

Já si taky myslím, že to ničemu nevadí. Kolem sebe mám myslim hned 3 takové páry a klape jim to už dlouho.. Nevidím v tom problém

arrow
profile_image
Poppy_
od 6. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám 20, mému příteli je 18, jsme spolu rok a půl a zatím to funguje skvěle. Opravdu záleží na tom, jak si dva rozumí, jak se k sobě chovají. Takže proč do toho nejít, tedkom bys to třeba nezkusila, a našla by sis raději někoho staršího "protože se to prostě hodí, aby holka byla mladší než kluk " a třeba by jsi litovala..... přeji hodně štěstí, at to dlouho vydrží.

To záleží. Třeba mně osobně mladší kluci nevyhovují. Je mi 19 a stačí mi, když je klukovi do 20, prostě zatím všichni, s kterými jsem něco měla, tak jako by mi nevyhovovaly jejich "hodnoty". Jsou to moc milí kluci třeba, ale dospělejší partner je to pravé pro mě. Sama si možná připadám dospělejší než některé holky v mém věku, takže tím to je asi dané. Ale někomu zas může dělat dobře, mít vedle sebe někoho, kdo ještě nepřemýšlí nad budoucností v takovém rozsahu. Je to o povaze člověka.

Já si myslím, že pokud si rozumíte a pokud si máte co říct, máte stejné názory na život a hodnoty, tak na tom nesejde. Málo sedmnáctiletých kluků je připraveno mít vztah, ale když nad tím přemýšlím, tak i někteří třicátníci se chovaj jako malé děti. Takže fakt záleží na povaze. Pokud se chová i přes svůj věk dospěle, tak bych do toho šla. Ale většina sedmnáctiletých kluků - jsou to ucha, pro které jsou na prvním místě kamarádi, pařby apod..

A jinak můj kamarád má dvaadvacet let a má ženu, které je třicet dva. Je s ní šťastný už nějakej ten rok a nikdy by jí za nikoho nevyměnil. Je skutečně vidět, že jí neuvěřitelně miluje, takže je to fakt kus od kusu. Myslím, že tak nízký věkový rozdíl u vás nevadí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené