arrow
profile_image
Babulinečka
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte,

mám měsíc nového přítele a on mě požádal, at z jeho mobilu napíšu sms. udělala jsem a říkala jsem si, že kouknu do zpráv! No to jsem se zděsila! SMS pro holku, ke které chodí na masáže ve smyslu : " musíme to dodělat" "ty by jsi po mě chtěla jen s.x a já jsem hodnej" "zítra se na tebe vrhnu" apod... je mi z toho zle! nebyla jsem schopná mu to ani říct hned a když jsem se odhodlala a řekla mu, at ukáže mobil, sms byly vymazané. Tvrdí, že s nikým nic mít nechce apod... Nevím co dělat, poradte! Smýšlím si něco já? je to normální?

To je děsný, lepší do zpráv vůbec nechodit, dle mne si takhle chlapi zvedají sebevědomí
A taky si myslím, že to dělá hodně chlapů....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Normální to teda není, dej mu co proto nebo se na něj vyprdni

arrow
profile_image
Babulinečka
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Do zpráv by se opravdu chodit nemělo, lituju, že jsem se podívala... ale proboha, je to normální? Můžou to být jen kecy, ale může to být i pravda...strašné... a to jsem s ním byla štastná

arrow
profile_image
Verulinka
od 3. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s Milískem, chlapi si tak zvedaj sebevědomí... že mimo jejich partnerky je chtějí i jiný holky, takže si pak připadaj jako nadsamci. Každopádně, měla bys mu to sebevědomí spíš zvyšovat jen ty, aby nemusel hledat jinde. I když po tom, co jsi mu o tom řekla, to asi nepůjde tak snadno. Mě by hodně naštvalo, kdyby se mi někdo díval do SMSek, i když "jen ze zvědavosti"

Mám s tím docela hnusný zkušenosti, takže u mě by takovej chlap na místě skončil.

arrow
profile_image
Junkyska
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z vlastní zkušenosti vím, že to co se píše v sms se může odehrát i v realitě...spíš bych se snažila dělat trošku tajemnou, udržovat se, menší dostupnost atd....aby se taky snažil on...jinak do zpráv pro klid duše nechodit...co oči nevidí, srdce nebolí

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já neměla za celý dva roky přítelův mobil v ruce lepší nevědět... myslím si,že si s jinýma nepíše a jestli jo,tak to dobře maskuje a co oči nevidí,srdce nebolí Ale dřív jsem chodila kratší dobu s klukem a on byl pořád na netu v místnostech jako je se*x a podobně...tak sem tam jednou vlezla pod jinou přezdívkou a jen tak do placu napsala něco se sex*álním podtextem a hoch se chytl... sice pak tvrdil,že by mě nepodvedl a že to bral jako srandu,ale já ten vztah prostě utla...tohle nemám zapotřebí myslím,že to bylo pro něj poučení... už tam nechodí a já su nakonec ráda,že to dopadlo,tak jak to dopadlo protože jinak bych nebyla se svým miláčkem

arrow
profile_image
Babulinečka
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mu řekla, že jsem ty zprávy viděla a tvrdil, že to není pravda! Prostě to zapřel a prý si něco vsugerovávám! No už jsem to právě jednou zažila, něco podobvného, příteli jsem nakonec uvěřila a po 2 letech zjistila, jak jsem blbá!

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Něco takovýho jsem zažila u ex-ex. Nejdřív jsem zjistila něco málo, co sice ještě nebylo takovýho kalibru, ale rozhodně se mi to nelíbilo. Slíbil, že s tím přestane, tak jsem mu odpustila. Jenže pokračovalo to jen dál a dál a pořád se to stupňovalo. Od ICQ přes mobil až ke společným schůzkám, od "Ahoj, jak se máš" přes "Líbíš se mi" až po "Seš tak sexy, kdy se podíváme na film, neva že mám přítelkyni". Nikdy bych to znovu neodpouštěla a nevěřila.

Cituji Babulinečka: Já mu řekla, že jsem ty zprávy viděla a tvrdil, že to není pravda!

Když je tak jistý,tak není problém ho požádat o nahlédnutí do výpisu čísel při vyúčtování přece když nelže,tak nemá co schovávat.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neni to tak dlouho co se mi stalo něco podobnýho, naštěstí ty zprávy nebyli tak ožehavý a byla jen jedna. Nebylo to z mobilu (dál to rozvádět radši nebudu=D) ,tam se někdy kouknu i před přítelem a buď se mi směje že jsem tak hloupá nebo protože prostě nemam důvod nevěřit. Sebevědomě řikám že v tom je to druhý Ale jak řikám jednoho hnusnýho dne jsem přeci jen něco zjistila a vyrazilo mi to dech.. Chlapec mi to musel hned vysvětlit (podle mě když už se na to příjde tak bych to na něj vybalila jinak to máš furt v hlavě), no co říct, pak už, při vysvětlování takovej frajer nebyl Ale řekl mi že nám to zrovna teď prostě tolik neklape a jak píšou holky, že si tim prostě zvedal trochu ego.. a ať v tom nic víc nehledám. Uvěřila jsem mu ale příjemný to samozřejmně neni. Ještě dneska mě to trochu žere ale co.. Takže podle mě u zakladatelky není všecko úplně v pořádku jinak by takový potřeby neměl. Ale jsou bohužel i ti hnusáci, co si to sebevědomí musej zvedat i kdyby měli doma nej holku co jde mít.. Jednoho takovýho znám a chudák holka.

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můj bývalý přítel, se kterým sem byla 2,5 roku, začal tím, že psal holkám na chatu a různých seznamkách..dozvěděla jsem se to náhodou- psal totiž i mým spolužačkám a ty mi to řekly..potom začal chodit i na erotické seznamky, začal si psát s ku*vama a vyměnovali si fotky, domlouvali si schůzky (i za peníze!) a nakonec začal jezdit za "známýma", psal jim sms, které nepsal pomalu ani mě a pořád se prozváněli..tvrdil mi, že to nejdřív dělal jen z nudy, pak že si tím začal zvedat sebevědomí..i dyby s nima nic neměl a "jen" si s nima psal, s mým už tak dost malým sebevdomým to udělalo dost..Takže pryč od něj, pokud nejsi ten typ, že nevěru v jakýkoliv formě povoluješ, akorát z toho budeš mít depky.. vlastní zkušenost ..

Cituji Babulinečka: apod... Nevím co dělat,

píše jiným a ještě ti lže,no já bych šla od toho teda, po měsíci známosti by měl být zamilovanej až po uši

hmm pokud jsi je viděla a on ti tvrdí, že to není pravda už tohle je divné...třeba si drží jen zadní vrátka než zjistí že mu stačíš jen ty..ale to že z tebe dělá paranoičku by se mi nepáčilo....no musíš vědět ty jak to cítíš...ale já bych zdrhla...moje vlastní zkušenost...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené