arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pakoň: Nikoliv, já jen vracím stejnou měrou - nikde jsem s tím nezačal první.

No právě.. Pokud to někdo udělal, tak se přece nemusím chovat jako on a rozvíjet to, ne? K ničemu jsou tady tím popsané dvě stránky.

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co je to za pravopisně hnidopiší diskuzi?

Tak jestli nějkýmu pakoňovi vyhovuje polygamní život, manželce to nevadí a on po ní zároveň nevyžaduje absolutní věrnost, tak je to snad jejich věc a s inteligencí nebo charakterem to nemá co dělat.

K tématu - nemám k mobilu vztah jako k deníčku, máme to podobně jako amelie, ale na druhou stranu, kdybych přistihla měsíční známost, jak mi čte zpávy, asi by se mi to nelíbilo.

Cituji Babulinečka: Můžou to být jen kecy, ale může to být i pravda...strašné... a to jsem s ním byla štastná

Asi se s ní zná delší dobu, a tohle může být jen jejich způsob komunikace - nebo třeba ten váš vztah ještě nebere tak vážně, aby kvůli tomu pálil všechny mosty, a nebo je prostě takový. Spíš by mi vadilo, že z tebe dělá bl.ba, když tvrdí, že žádné sms neexistovaly.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pablbe, ty jsi prostě k neuvěření. Dodnes nechápu, jak je možný, že bytosti (lidé), které byly nadány řečí, což je jakási nadstavba myšlení, nedokážou sestavit text, který by měl logiku. Ty tvé bláboly se nedají číst, protože to připomíná vadného robota ze Star Treku (pro jistotu jsem ti v některých případech podtrhla podmět a přísudek). Myslíš si, že sílu svých názorů postavíš na tom, že se začneš vyjadřovat jako hodně ujetý profesor?

Cituji Amazing: Možná bychom na tebe neměli reagovat

mám z toho stejný pocit. Zakladatelce by se evidentně partnerský model, jaký má pakůň, nelíbil. Takže jeho názor asi ani příliš nepotřebuje. Pakoni, vůbec nic ve zlém- jestli to všem stranám vyhovuje (pro mne osobně sci-fi), tak není co řešit.

K tématu - celý svůj dosavadní život jsem až nenormálně respektovala soukromí druhého. Obsah mobilů partnerů mě vůbec nezajímal, to samé maily apod.
Ovšem už jsem se za ty roky x-krát sekla a dnes razím heslo "hlavně ze sebe nenechat udělat blbce". Protože pro mě je věrnost důležitá (i z hlediska zdraví - hodně nemocí probíhá bezpříznakově a také má určitou inkubační dobu, nehledě na to, že pochybuji o tom, že by si někdo před záletem vyžádal kompletní zdravotní testy černé na bílém), účel světí prostředky. Než trávit nejlepší roky svého života s nevěrníkem, to se radši mrknu do mobilu a vím na čem jsem.

Jinak můj současný přítel psal holkám nejvíc v počátku našeho vztahu (nemít v tu dobu společné finanční závazky, už spolu nejsme), jen nevinně - vadil mi ale i ten čas a energie - místo společně stráveného času. Nakonec jsem pochopila, že to bylo proto, že si mnou nebyl jistý (já mu ze začátku žádné velké jistoty nedávala, to je pravda). Jak se náš vztah prohlubuje čím dál víc, tohle postupně odpadá. Ale musela jsem se vyjádřit co mi vadí, kde jsou moje hranice, že jsem na něco víc citlivá apod (ono to všechno chlapovi, který byl dlouho svobodný, hned nedojde).
Ale nějaké peprné smsky bych asi nikdy neodpouštěla. Kde je pak respekt k partnerce...?

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pakoň: Z kontextu diskuze vyplývá, že amelie1111 pohrdá názory "takového chlapa", jako jsem já

Nic proti máš nárok na svůj názor nikdo ti ho nebere, ale asi by to chtělo psát jinou formou. U většiny zřejmě vyvoláváš dojem takového chlapa,kterého ženský nemohou ani vystát..

Cituji pakoň: Toto vlákno je, až na drobné výjimky, plné nesouhlasných projevů vůči mým názorům...

To asi proto, že je v nich mnoho vůle a sebeprosazovaní.

Cituji pakoň: Nikoliv, já jen vracím stejnou měrou

Působíš na mě trošku nevyrovnaně . Ty máš nějaké nezpracované trauma ze vztahů , že jsi tak striktní v otázce nevěry a partnerských vztahů?

Cituji Amazing: Dále pak vězte, že je ani nepotřebuji znát osobně, protože ze samotných projevů se dá vyčíst mnoho

Víme ............... , proto se nesmíš divit, že z tvého projevu se ti dostalo tolik záporných reakcí.

Cituji pakoň: - leč, já jsem nad věcí.

Myslím, že nejsi Tvé reakce jsou dosti rozpačité.

A k tématu, no existuje něco jako důvěra a každý má nárok na jisté sokromí a k tomu patří i telefon. Takže se nesnižuji k tomu prolézat partnerovi telefon . Myslím, že chlap který to má v " hlavě srovnaný " nemá potřebu psát cizím ženám . Ikdyž je fakt , že spousta chlapů si tím zvyšuje sebevědomí nebo to dělá z nudy .

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pakoň: Pokud má nějakou milenku, tak má sebevědomí na dost vysoké úrovni a nepotřebuje si jej ještě zvyšovat. Pokud má sebevědomí na dost nízké úrovni, s největší pravděpodobností žádnou milenku asi ani nebude mít.

Myslím, že v tomto je, z Tvého pohledu, řečeno vše..Chlap, který spí pouze se svojí ženou, je podpantoflák s nízkým sebevědomím ?
Já to vidím naprosto obráceně. Spokojený vyrovnaný chlap,který má rád svou ženu si nepotřebuje zvedat sebevědomí nějakým trapným vypisováním lechtivých SMS s cizí ženskou, aby mu načechrala kohoutí hřebínek. A to není moje domněnka, nýbrž životem ověřená zkušenost.
Soukromí by se, samozřejmě, ctít mělo. Otázka je, co člověk považuje za natolik soukromé, že to před partnerem nechce ventilovat. V mém případě to tedy mobil rozhodně není. Není v něm nic, co bych chtěla před manželem utajit.

arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji amelie1111: Já to vidím naprosto obráceně. Spokojený vyrovnaný chlap,který má rád svou ženu si nepotřebuje zvedat sebevědomí nějakým trapným vypisováním lechtivých SMS s cizí ženskou, aby mu načechrala kohoutí hřebínek.

pod to se můžu podepsat

Cituji amelie1111: Myslím, že v tomto je, z Tvého pohledu, řečeno vše..Chlap, který spí pouze se svojí ženou, je podpantoflák s nízkým sebevědomím ?
Já to vidím naprosto obráceně. Spokojený vyrovnaný chlap,který má rád svou ženu si nepotřebuje zvedat sebevědomí nějakým trapným vypisováním lechtivých SMS s cizí ženskou, aby mu načechrala kohoutí hřebínek. A to není moje domněnka, nýbrž životem ověřená zkušenost.
Soukromí by se, samozřejmě, ctít mělo. Otázka je, co člověk považuje za natolik soukromé, že to před partnerem nechce ventilovat. V mém případě to tedy mobil rozhodně není. Není v něm nic, co bych chtěla před manželem utajit.

Pod to se podepisuji, osobní zkušenost . Tento člověk má malé sebevědomí, nějaký komplex, ikdyž to za žádnou cenu nepřizná, ovšem jeho chování ho prozradí.

A pokud má ženská tušení tak proč ze sebe dělat blbce a hrát si na nějakou důvěru? To se mi líbí, jak to chlapi ještě dokáží otočit proti nám..já asi milionkrát slyšela že kdybych nelezla kam nemám (na netu a přísahám že omylem a vlastně hloupou náhodou) tak nic nevím.

Cituji amelie1111: Já to vidím naprosto obráceně. Spokojený vyrovnaný chlap,který má rád svou ženu si nepotřebuje zvedat sebevědomí nějakým trapným vypisováním lechtivých SMS s cizí ženskou, aby mu načechrala kohoutí hřebínek. A to není moje domněnka, nýbrž životem ověřená zkušenost.

vidím to stejně. Největší záletník, kterého znám, si evidentně léčí komplexy z malého nádobíčka. Je to spíš strašně smutné - už druhému děcku (různá maminka) bourá domov.

Cituji pakoň: Takže ty se zde veřejně tedy přiznáváš k tomu, že porušuješ Listovní tajemství Zákon č. 40/2009 Sb., (Trestní zákoník) - konkrétně § 183, odst.1?

ne, neporušuji. Nežiji v ČR a přítel mi x- krát řekl, že se mu mohu do mobilu podívat (jinam jsem se nekoukala), že nic neskrývá.

Když už se pitváš v druhých, mě by zajímalo, kde bereš čas na ženské diskuze na internetu, když musíš v reálu uspokojit tolik žen.

Cituji adrenaline34: A pokud má ženská tušení tak proč ze sebe dělat blbce a hrát si na nějakou důvěru? To se mi líbí, jak to chlapi ještě dokáží otočit proti nám..

bourat někdy i dětem domov, nakazit partnerku bůhvíčím, ano, ale hra na pravdu ne...

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pakoň: A můžu mít dotaz? Tvoje děti ví o tom, že táta má doma maminku a pak, že ještě udržuje vztah s jinou paní? Pokud jsou ještě malé, tak asi ne, ale vyrostou a to je pak asi normálně s tou paní, co není jejich máma, seznámíš a řekneš, jak to je, že máš volnější názor na věrnost v mezilidských vztazích?

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pakoň: Nejde mi o to, chytat tě /doufám, že můžu tykat/ za slovo, a být nutně proti jakémukoliv tvému výroku, ale zajímá mě, jaký k tomu máš postoj...
Z tvé odpovědi jsem pochopila, že nechceš, aby tvé děti braly za normální takové chování ve vztahu, které provozuješ ty, tedy vy, i tvá manželka. Je to tak? Nechceš, aby přebíraly tento vzor... A pochybuju, že bys někdy v budoucnu byl nadšen z toho, kdyby tvá dcera /pokud máš dceru/ našla takového partnera, který by se choval jako ty...asi bys ho neplácal po rameni a nepodporoval ho v tom, nenazýval tím sebevědomým chlapem, vždyt chlapi jsou od přírody bigamisté... Nebo ano? Já vím, namítneš, že vy jste na tom všichni tři domluvili, ale přece... "líbilo" by se ti takové chování svého dítěte nebo vůči svému dítěti?

Já nechci moralizovat, ale od začátku to, jak to máš ty, tady podáváš, jakože je to zcela normální. Nazýváš chlapa, který nechce svou ženu podvádět podpantoflákem bez sebevědomí, který na to nemá odvahu a nepřipouštíš, že to třeba nechce vůbec udělat, protože svou ženu miluje /aspoň tak to vyznívá/. Ale mám dojem, že víš, že takhle by vztah fungovat neměl...
A jaký je to názor, co chceš, aby s děti vypěstovaly, co nebude pobuřovat veřejnost?

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pakoň: Tím, co jsem napsal já, bylo řečenou pouze to, že chlap, který má nějakou milenku, bude mít sebevědomí na dost vysoké úrovni - tím myslím na tak vysoké, aby si jej nepotřeboval ještě nějak zvyšovat. Naopak, chlap, který má sebevědomí dost nízké, si horko těžko bude milenku hledat - právě proto, že jeho sebevědomí je dost nízké. Pokud ale do toho chceš mermo mocí nějakého podpantofláka zatáhnout, tak ano, podpantoflák - v pravém slova smyslu - bude právě ten, který nízké sebevědomí má.

A kam zařadíš chlapa, který nemá potřebu podvádět svou ženu, miluje ji a prostě nechce? Copak se chlapi dělí jen na ty podvádějící se sebevědomím a ty nepodvádějící bez sebevědomí?

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pakoň: Tím, co jsem napsal já, bylo řečenou pouze to, že chlap, který má nějakou milenku, bude mít sebevědomí na dost vysoké úrovni - tím myslím na tak vysoké, aby si jej nepotřeboval ještě nějak zvyšovat. Naopak, chlap, který má sebevědomí dost nízké, si horko těžko bude milenku hledat - právě proto, že jeho sebevědomí je dost nízké.

..a to je právě to s čím já nesouhlasím a mám úplně jinou zkušenost. Jsou chlapi, kteří mají ve skutečnosti velmi malé sebevědomí a řeší to tak, že nahánějí baby, aby si potvrdili nebo dokázali, že jsou "frajeři". Ono totiž sebevědomí se primárně nepozná podle toho, kolik toho chlap nakecá ( nebo napíše ), kolik vypije piv nebo kolik ženských se snaží namotat..
A na druhou stranu : je dost chlapů, které doma koučuje manželka ( ty jim říkáš podpantofláci ) a ty si naopak často pořídí milenku, protože..proto. Můžou si postěžovat, zasouložit a navíc se jí tím tak nějak pomstí za to, že je nenechá dostatečně projevit svou mužskou autoritu.
Hele, já nejsem vztahový expert, ale spojovat sebevědomí s milenkami mi přijde jako míchat jablka s hruškami.
Já i manžel máme sebevědomí dost a tak nějak dobrovolně se navzájem přitahujeme a nehledáme nikoho dalšího. Proto mě tak pobavila tvoje dedukce, že můj muž je podpantoflák.
Víš, ono to souvisí se způsobem života, s životními hodnotami apod. Těžko to takto generalizovat..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené