arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Začalo mi vadit na mém příteli,že často sleduje jiné ženy,když jde se mnou.Vím,že tohle chlapi prostě dělají.Ale můj přítel se vždycky zadívá na nějakou hodně atraktivní ženu kolem nás,a pak se přede mnou vůbec nestydí,že je z ní úplně unešený.To potom najednou zrychlíme v chůzi a jdeme stejným směrem jako ona.Zrovna včera mě to dost urazilo.Před nám šla štíhlá vysoká blondýna na jehlových podpatcích a přítel z ní byl úplně hotový.Většinou žádné komentáře na adresu krásné dívky neříká,ale jak se zadívá,je jako omámený...Já si v tu chvíli vedle něj připadám,jak úplná nicka.Většinou se svoje rozčílení snažím maskovat smíchem.Jako,že vím,že se na ni dívá,ale nehodlám se z toho zbláznit.Ale uvnitř mě to sžírá a štve.Mě tohle prostě vadí.Já jsem ta,která si má vedle něj připadat krásná a žádoucí.Nevím,jak tyhle situace řešit.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak soudě podle tvých předchozích témat, asi nejsi v tom vztahu dvakrát spokojená...musíš s ním o tom mluvit. A ne něco maskovat za smích.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak si vypadala ty? Neřikám, že ty si ten případ, protože nevim jak vypadáš, ale já se tomu kolikrát nedivím prostě, že chlapi se podívají na jinou. Sama se ráda hezky oblíknu a podpatky si někdy taky vemu, ale kolikrát se mi stalo, že sem někde šla a nákej chlap na mě civěl a měl tam přítelkyni nebo manželku, která si se sebou asi moc hlavu asi nelámala prostě tenisky, sepraný džíny a podivná mikina nebo to byla taková ta česká ''mamina''. Nezáleží ani tak jestli je tlustá nebo ne, ale kdyby si i ona na sobě dala před nim trochu záležet neměl by potřebu tak okatě koukat jinam. Vim to ze zkušenosti. Žádnej chlap neni rád když čumí na jinou a ta jeho ho přitom vidí tak jestli ti třeba nechce něco naznačit jako, že by taky chtěl aby sis někdy s nim vzala podpatky nebo tak.

arrow
profile_image
Cansu
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Papagai: Vím,že tohle chlapi prostě dělají

No můj to teda nedělá. Za ty tři roky co jsme spolu, mi tohle nikdy neudělal. Spíš se dívám já na hezké ženy,protože mě něčím zaujmou.. Ale svého jsem při vyloženém zírání nikdy nepřistihla,a to ho občas nenápadně pozoruju,když projde kolem nějáká kočka. Kdyby mě takto ponižoval,kopnu ho do pr.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Papagai: To potom najednou zrychlíme v chůzi a jdeme stejným směrem jako ona

To může být jenom tvůj subjektivní dojem.

Cituji Papagai: Před nám šla štíhlá vysoká blondýna na jehlových podpatcích a přítel z ní byl úplně hotový.Většinou žádné komentáře na adresu krásné dívky neříká,ale jak se zadívá,je jako omámený..

Jak se zadívá? Jak poznáš, že je omámený?

Podle mě je to dost ošidné téma, spousta žen si něco myslí a něco vidí a přitom je to trochu jinak. Jednoduše pracuje žárlivost a nízké sebevědomí...

Cituji Papagai: Já jsem ta,která si má vedle něj připadat krásná a žádoucí

Tak si můžeš připadat i vedle toho, který kouká po jiných, stačí si věřit

Promluv si s ním o tom, co jiného chceš poradit? Tady ti stejně nejspíš poradí, aby ses ním rozešla, že si tě neváží atd. Nebo že by to měl dělat tak, aby tys to neviděla - jenže problém je v tom, že on to klidně může dělat nenápadně (tozn. neoslepne a všimne si hezké ženy - ty se nepodíváš na hezkého chlapa?) nebo to třeba ani nedělá a vidíš to prostě jenom ty.

Můj chlap "ujede" málokdy, ale někdy si všimnu, že ho nějaká pěkná slečna zaujala a proto na ní pár vteřin koukal - a já se tedy tomu směju doopravdy, zaprvé mi připadá vtipné, že se neudržel a za druhé mi připadá ještě vtipnější, jak se snaží být nenápadný No a taky je mi jasné, že on nemůže za to, že třeba po přechodu jde krásná baba - no a co, má rychle zavřít oči, aby se na ní náhodou nemohl kouknout? Já si lidi také ráda prohlížím...Mě to tedy sebevědomí nesnižuje.

Reaguji na Papagai: nemohla bych s takovým člověkem být...

Z tvých 7mi posledních založených témat je 5 po sobě jdoucích o tom, že nejsi s partnerem spokojená. Jedna věc je ta, že ti vadí dle mě věci absurdní, druhá věc je ta, že absolutně nechápu proč s ním jsi, když ti na něm vadí tolik věcí.

Osobně mi přijde, že k Tobě nemá úctu Neměla bych vedle sebe člověka, který by okatě slintal po jiných. Ubližovalo by mi to. Jednou za čas, ok, proč ne...hlavně jsem to často já, kdo se kouká na holky, ale kdyby to dělal sám od sebe a opravdu by tu slečnu sledoval očima, popřípadě šel naschvál stejným směrem...no to by moje ego asi neuneslo

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na martinam: No,on se asi zpočátku cítí být nenápadný,ale já si toho všimnu.Prostě vím,že se rád podívá na pěknou babu.Neříkám tím,že jsem ošklivá.Ale ne pokaždé jsem oblečená,tak že se cítím jako hvězda.Prostě ty tenisky a rifle nosím častěji než sukni s podpatky.
Nechci se kvůli tomu s přítelem rozejít,myslím že jsou daleko horší věci.Ale taky si nechci věčně připadat jak chudinka vedle něj.Přítel je pro mě alespoň hezý chlap,mě je sypatický.Ale už jsem slyšela i názory,že zas takový model to rozhodně neníKaždé se líbí něco jiného na tom svém chlapovi.Ale i přes to,že vím,že není top krasavec,na něj žárlím v takových situacích.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No co ted taky koukám tak máš spoustu témat o příteli a ani jedno z nich neni nějak závažnej důvod, kterej by se bud' nedal vyřešit nebo byl takovej, že by ti musel vadit. Třeba to koukání stranky nebo po jiných lidech dělá snad každej chlap a řekla bych i ženská. Myslím, že by si neměla svého přítele tak řešit a nemít ho jako střed vesmíru. Zkus si najít nákej koníček a pak tě nebudou takový věci tolik napadat.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Papagai: Nechci se kvůli tomu s přítelem rozejít,myslím že jsou daleko horší věci.

To si teda taky myslím.

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redmary: Nejhorší je,že tohle všechno vím.Že řeším hlouposti.A stejně tím nic nevyřeším a jen se trápím a ubírá mi to všechno energii,kterou bych mohla vložit někam jinam.
Je to tím,že nemám žádný pořádný koníček,nikam nechodím a soustředím se pak jen na náš vztah.

Reaguji na Papagai: Víš, pokud bych já byla tvůj chlap a věděla bych, že tyhle hovadiny ti furt vadí a furt mě podezíráš - já bych tě asi už dávno podvedla aby ty tvý obavy byly oprávněné, protože by mě to neuvěřitelně prudilo ...

Cituji Papagai: Je to tím,že nemám žádný pořádný koníček,nikam nechodím a soustředím se pak jen na náš vztah.

S tímhle něco dělej, nebo s tebou žádný normální chlap nevydrží, to je na palici jen když to tu čtu, fakt ...

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Papagai: Nejhorší je,že tohle všechno vím.Že řeším hlouposti.A stejně tím nic nevyřeším a jen se trápím a ubírá mi to všechno energii,kterou bych mohla vložit někam jinam.
Je to tím,že nemám žádný pořádný koníček,nikam nechodím a soustředím se pak jen na náš vztah.

Toto je ten opravdový problém! Bud ráda, žes ho odhalila a něco s tím dělej.

Cituji Papagai: .Prostě vím,že se rád podívá na pěknou babu

Když to přestaneš sledovat, tak třeba časem zjistíš, že to není tak horké, jak si myslíš...

Cituji Papagai: Neříkám tím,že jsem ošklivá.Ale ne pokaždé jsem oblečená,tak že se cítím jako hvězda.Prostě ty tenisky a rifle nosím častěji než sukni s podpatky.

To přece není v oblečení, musíš si věřit opravdu, vnitřně, nemít to spojené jen se vzhledem...Nebude to lehká cesta.

Přítel to dělá taky, ještě když jsme z jeho kamarády a to rozhodně nejsem škaredá, tlustá nebo tak, nosím podpatky, mám (myslím si) hezkou postavu .... A dívá se po jiných, taky mi to hodně vadí, nejsem na to z předchozích vztahů zvyklá, ždcky byl chlap rád, že má vedle sebe mě... Taky mě to dost ponižuje, sama vím, co si myslím o chlapech co po mě čumí, když vedle sebe mají přítelkyni. Příjde mi to trapné a on nechápe co mi vadí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené