arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no podľa mňa to len zbytočne preháňaš...Ty sa snáď za iným chlapom neotočíš? nato máme oči, aby sme koukali ! Mne to absolútne nevadí, lebo ja som tá ktorá je po jeho boku, ja sa s ním rada púšťam do debaty skôr typu že: ,,to vážne ona sa Ti páči? To nemyslíš vážne veď pozri ako....( nájdem si niečo) ....ale už sa mi stalo, že sme sa za peknou ženskou otočili obaja. Lebo to bola fak taká kočka, že WOW ! vtedy sme ju komentovali len v dobrom a debata skôr šla typom: ,,pozri si videla ako mala skombinované farby? myslím, že aj Tebe by to tak pristalo, nevyskúšaš to ? "

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji SOLU: Tak jasně,to už je pak extrémať se koukají,taky koukám,ale účelově pak někoho pronásledovat to ne,to už je nemoc,to by dostal takovej kouř,že by chvíli asi neviděl nic

Taky se dívám po chlapech, ale určitě mi neukápne slina při tom

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na cutie7: Ale dívat se a změnit směr a jít za ní je sakra rozdíl. I když nevíme, jak to doopravdy je

arrow
profile_image
valinda
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji KoxX: Cituji Ciiicaaa: Prostě to tak je, mám vlastní zkušenost - "val do něj jak mu nevěříš a podezíráš ho a on ti někoho opravdu začne šu.kat".

To,že se to stalo Tobě,neznamená,že všem ostatním taky musí.A tvoje vyjadřování je uchvatný

Promiň, ale toto je dost známá pravda, nemyslím, že by se to stalo jen Číče. Navíc je snad logické, že nikdo nemá rád holky, co věčně podezřívají, kontrolují, atd atd...Stačí se nad tím trochu zamyslet...

Cituji KoxX: Cituji Ciiicaaa: začne šu.kat".

Nazývá věci pravými jmény. Co je na tom špatného?

Reaguji na valinda: Díky Absolutně nechápu o co madam jde Asi jsem jí nepadla do oka, no ona mě taky ne, no stress

Reaguji na Moňas: To máš pravdu, to je sakra rozdíl. Dovedeš si představit, že se vedeš s chlapem za ruku, on zavětří nějakou ucházející slečnu, změní směr, přidá do kroku, jde za ní - A TY HO JEŠTĚ POŘÁD DRŽÍŠ ZA RUKU? Já tedy ne, snad mám ústa a ozvu se - hned po tom, co jeho ruku pustím (pokud by mě teda přes pudy ještě poslouchal )

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já teda na týhle chlapský ,,přirozenosti" vůbec nechápu, že jim to není blbý. Když někde potkám pár a ten chlap na mě kouká, říkám si, jakej je to nevychovanec. U toho svýho to řeším už několik let, ale tam nejde ani tak o koukání po ženskejch, jako spíš pozorování všeho okolo, poslouchání cizích rozhovorů a vůbec zájem o to, co se kde šustne. Opakuju mu to furt dokola, jak neslušný to je jak vůči mně, tak vůči těm lidem (protože nenápadnej u toho není ani trochu), ale on se chvilku hlídá a pak zase.. nechci ho cepovat jak malý děcko, ale nedávno jsem to nevydržela a když jsem mu v restauraci deset minut něco povídala a on místo toho celou dobu poslouchal, o čem se baví nějací lidi u vedlejšího stolu, ještě navíc hrozně zaujatě a okatě, jak on to umí, a pak se mě zeptal, co jsem říkala, řekla jsem mu, že to nemám zapotřebí a šla jsem pryč. Pak mi čtrnáct dní nosil kytky a omlouval se, ale mám strach, že se s tím moc bojovat nedá. Jinak ale ten tvůj případ, pokud je pravda, že změnil směr jen aby mohl pronásledovat nějakou holku, to mi příjde teda maximálně ujetý, i když by byl sám, natož když měl tebe s sebou..

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Prostě to tak je, mám vlastní zkušenost - "val do něj jak mu nevěříš a podezíráš ho a on ti někoho opravdu začne šu.kat".

Jo je to pravda...Tohle je prostě jeden z mimořádných případů kdy si za nevěru můžou ženský samy. Koho baví pořád někoho přesvědčovat, že mu může věřit?! Rozhodli se být ve vztahu tak kromě občasný nejistoty, kterou zažíváme občas asi každej by si měli věřit automaticky. Kdyby mě žárlivej chlap neustále za všechno podezíral, že mu jsem nevěrná tak bych mu nakonec byla a ještě by mě to i víc nabudilo a to jsem ženská. Když mě tak rád podezírá tak mu udělám ''radost'' at' má proč!

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Z tvých 7mi posledních založených témat je 5 po sobě jdoucích o tom, že nejsi s partnerem spokojená. Jedna věc je ta, že ti vadí dle mě věci absurdní, druhá věc je ta, že absolutně nechápu proč s ním jsi, když ti na něm vadí tolik věcí.

Neustále řešíš jednu a tu samou věc, dokud nezapracuejš sama na sobě, budeš se pořád užírat zbytečnostma a budeš nešťastná.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Prostě to tak je, mám vlastní zkušenost - "val do něj jak mu nevěříš a podezíráš ho a on ti někoho opravdu začne šu.kat".

Cituji KoxX: To,že se to stalo Tobě,neznamená,že všem ostatním taky musí.A tvoje vyjadřování je uchvatný

I mě se to stalo A dokonce jsem někde četla výzkum, ve kterém byla jedna strana žen, co měly neustálé řeči na partnera ohledně jiných žen a na druhé straně ty, co to neřešily nebo řešily, ale nepřeháněly. A jak to dopadlo? Těm chlapům, co měli doma neskutečné stíhačky se to povědomě vrylo do mozku a opravdu časem tyto ženy podvedli.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ciiicaaa: snad mám ústa a ozvu se - hned po tom, co jeho ruku pustím

Jeho ruku bych pustila jen za účelem, že mu dám přes hubu a svá ústa bych ani nenamáhala mluvením

arrow
profile_image
nicoolka88
od 11. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Můj přítel se také někdy dívá po cizích holkách, ze začátku mi to bylo nepříjemné a řekla jsem mu, že mě to svým způsobem uráží a on se jen usmál a řekl mi: "Ale miláčku, já jsem přece sliboval lásku a věrnost...néé slepotu." tomuhle jsem se zasmála a od té doby to nepovažuju za takovou hrůzu. A jinak pokud by ti to opravdu tak vadilo, tak kde je napsaný, že ty se nemůžeš taky dívat po cizích chlapech? A trochu bych i přitvrdila, třeba bych se na ně i koketně zasmála. Jednou jsem si řekla, že mu to všechno vrátím i s úroky. Byli jsme na dovolené v termálních lázních, kde byli povětšinou samí důchodci...a necítila jsem tam žádnou konkurenci Z ničeho nic se tam objevilo asi pet mladých kluků, kteří tráví v posilovně víc než dost času, nápadně jsem se před příítelem natáhla na lehátko, nasadila si brýle a do ruky si dala pivo a s očividným zájmem jsem je pozorovala... toho si můj přítel samozřejmě okamžitě všiml a snažil se všemi možnými způsoby mě rozptýlit a mluvit na mě, ja jsem dělala, že jej neslyším a až po chvíli jsme se k němu otočila a zeptala: "promiň lásko, říkal jsi něco?" Po určité době jsme opět zahlédli ty kluky s pekáči na břiše a to už se můj miláček neudržel a naznačil, že bych se po nich nemusela tak očividně dívat a po zbytek dovolené se cítil celý nesvůj a bavil se o tom, jak musí začít znovu chodit do posilovny... myslím si, že se v té chvíli začal stydět za své bříško a přišlo mi to v té chvíli i docela líto...ale musím říct, že od té doby se už po jiných ženských moc nedívá... Lekce to možná byla tvrdá..ale aspoń si uvědomil, jak se v některých situacích musím cítit já

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: Ale dívat se a změnit směr a jít za ní je sakra rozdíl. I když nevíme, jak to doopravdy je

asi tak

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji valinda: Promiň, ale toto je dost známá pravda, nemyslím, že by se to stalo jen Číče. Navíc je snad logické, že nikdo nemá rád holky, co věčně podezřívají, kontrolují, atd atd...Stačí se nad tím trochu zamyslet...

O tomhle nemluvím.

Cituji Moňas: Ale dívat se a změnit směr a jít za ní je sakra rozdíl. I když nevíme, jak to doopravdy je

ale o tomhle,tohle je moc,za to bych ho taky seřvala.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je hezké, že to tolika lidem přijde normální. Mně tedy ne. Mimo jiné to spadá do kategorie taktu, vychování a úcty - nekoukat po jiných před partnerem, také se mi ti muži hnusí. Nejsem zvířátko, abych pociťovala nutkání zírat na muže kolem, když to je nevhodné, nemám zájem ani o muže, který není dostatečně na výši, aby se dokázal kontrolovat. Pokud se neumí kontrolovat v zírání, což je to nejsnazší, tak jak může být schopný v čemkoliv jiném. Navíc představa holek, že takovéhle zírání je nevinné, je úsměvné a naivní. Nebavím se o letmém pohledu ze zájmu, ale civění znamená, že váš milý přítel v tu chvíli dumá, jak by danou slečnu sklátil a vy jste mu uplně jedno (jen se poptejte mužských přátel). Bavíte se o tom, že by holka měla být sebevědomá a neřešit to - to je asi to samé jako to říct u nevěry - pokud si věříš, tak víš, že stejně miluje jen tebeee. Kecy. Sebevědomá holka se hlavně nebude zahazovat s timhle. Ale samozřejmě pokud ona sama valí oči, když ji mine pohledný muž, tak si nemají co vyčítat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené