arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě je docela normální, že se muži prostě občas podívají po jiné ženě, samotný mi to nevadí, když se přítel po jiné slečně podívá, nevadí mi to (nedělá to často, kolikrát mě ta žena-slečna taky zaujme). Já se taky ráda podívám po jiném muži. O obou se pak pobavíme (já slečnu pochválím, že se mi taky líbí, on pochválí muže a jdeme dál).
Je pravda, že kdyby se úplně zasekl a neřešil nic jinýho, tak by mi to vadilo, obzvlášť kdyby se to opakovalo moc často.
Reaguji na redmary: S tímhle příspěvkem musím naprosto souhlasit!

Můj přítel to taky dělá, ale omlouvat ho nebudu.
Jsme spolu 6 let, dejme tomu 5 let to zvládal maskovat tak bravurně, že jsem si vůbec nevšimla, že po nějaké kouká.
Bohužel čím jsme spolu déle a čím je starší, tím je to s ním horší. Kouká pořád a neomaleně, zrovna nedávno mi smazali téma, jak přijel jeho kolega s přítelkyní, která neměla podprsenku, dost průsvitné tričko a ještě jí byla zima, no nedokázal se ovládnout a vydržel jí čumět na kozy asi 5 minut v kuse. V tu chvíli bych mu nejradši nakopal pr...l
Ať jdeme či jedem kamkoliv, vždycky si nějakou vyhlídne a jemu jedno, jestli to vidím nebo ne. Nasadí si třeba slunenčí brýle a myslí si, že jsem úplně slepá. Naopak mě ponižuje to, že dost často jsou to takové od pohledy ne zrovna "čisté holky", odrostlé gelové nehty, špinavé rozšmajdané kecky, hlavně že mají mega výstřih... a to není nic pro mě.

Papagai, ty máš velký problém se sebevědomím. To je tvůj hlavní problém, ne to, že přítel kouká na ženský. Já to taky nesnášim, jsme příšerně žárlivá, dokonce nesnášim, když můj přítel řekne o nějaké babě, že je hezká, i když je to v hovoru, kdy jen hodnotí vzhled, a ne, že by jí chtěl do postele.

Ale tím, že stále budeš vyloženě hledat, kde je co špatně a budeš až přespříliš žárlit, dojdeš akorát ke krachu Vašeho vztahu. Já vím, že je to těžké nežárlit, taky se s tím peru, ale musím se snažit.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Papagai:
Buď ráda, že se nekouká po jiných chlapech
Pokud se občas koukne, je to úplně normální, některé ženské jsou prostě tak krásné, že je nelze přehlédnout Pokud na každou druhou civí jako puk a může si vykroutit hlavu a ty jdeš zrovna vedle něj, tak je to pitomec

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Papagai: Nejhorší je,že tohle všechno vím.Že řeším hlouposti.A stejně tím nic nevyřeším a jen se trápím a ubírá mi to všechno energii,kterou bych mohla vložit někam jinam.
Je to tím,že nemám žádný pořádný koníček,nikam nechodím a soustředím se pak jen na náš vztah.

Na tohle funguje fakt ten koníček a něco čemu se budeš ráda věnovat. A když uvidíš, že je náká takováhle hloupost co ti vadí tak hned nic nevyčítej jemu a kecejte o tom třeba u vína s kámoškou. My to děláme běžně, že rozebíráme maličkosti, který nám vadí, ale partnerovy to třeba neřikáme, protože jsou to hlouposti a nakonec si z toho děláme i srandu a zjistíme, že to vlastně problém neni.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cansu: No můj to teda nedělá. Za ty tři roky co jsme spolu, mi tohle nikdy neudělal. Spíš se dívám já na hezké ženy,protože mě něčím zaujmou.

Mám to stejně s tím rozdílem, že my jsme spolu let pět. Dokonce se mi i přítel smál, že čumím po ženských víc než on a i víc než po chlapech Hezky oblečená, upravená, zajímavá žena mě těda upoutá vždy spolehlivě, oproti nějakému muži..

Cituji Papagai: Já jsem ta,která si má vedle něj připadat krásná a žádoucí

To si taky myslím a rozhodně bych se nespokojila s tím jak to máš, ono to na sebevědomí rozhodně nepřidá, přítel by ti měl dávat najevo, že ty si pro něj ta nej!

Reaguji na Papagai:
Myslím, že se ve vztahu se svým přítelem potýkáš s nespokojeností, nízkou sebedůvěrou a žárlivostí. Nevím, jestli ti nějaké rady budou co platné. nejvíc by jsi v první řadě měla zapracovat na sobě...

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Který chlap by se nepodíval po opravdu pěkné ženě. Nepřijde mi to nijak pohoršující pro tu, která jde zrovna po jeho boku. Vždyť ty se taky podíváš na pěkného chlapa, nebo ne? Nemusí to přece hned znamenat, že jsi horší. Někteří lidé se oblékají opravdu hrozně, a hold když jde po ulici někdo, kdo mezi nimi vynikne, si ho člověk prostě všimne. Vsadím se, že první, kdo si té pěkné ženské všimne, jsi ty. A pak sleduješ, jestli se po ní přítel náhodou nepodíval. Že ano? Tak to prostě nezkoumej, jestli po někom kouká, nebo ne.

Samozřejmě jsou chlapi, kteří civí opravdu okatě a je jim v tu chvíli jedno, jestli to jejich přítelkyně vidí, nebo ne, viz. příspěvek od Samanthičky, ale letmý pohled neřeším. Záleží ale taky na tvém sebevědomí. Jestli není na zrovna vyšší hranici, upravuj se do města tak, abys se sebou byla opravdu spokojená a nemusela si v takových situacích, které popisuješ, připadat méněcenná.

Cituji Markvitka: To si taky myslím a rozhodně bych se nespokojila s tím jak to máš, ono to na sebevědomí rozhodně nepřidá, přítel by ti měl dávat najevo, že ty si pro něj ta nej!

Přesně to si myslím i já.
Muži vyžadují vedle sebe partnerku s vysokým sebevědomím, ale valná většina pro to nic neudělá.
Mě kdyby dal přítel občas najevo, že žárlí a pochválil mě, že jsem sexy, hned bych se cítila lépe Občas mě pochválí, ale 1x za měsíc mi to přijde opravdu málo.

Chlap, který jde se mnou někam a pak změníme cestu aby šel za nějakou jinou by to zkusil jednou.

Cituji BellaEJ: Který chlap by se nepodíval po opravdu pěkné ženě. Nepřijde mi to nijak pohoršující pro tu, která jde zrovna po jeho boku.

taky shledávám to, že chlap kouká po hezkejch ženskejch, jako naprosto normální a nedělám z toho problém. Já jsem ale obecně docela málo žárlivá (nebo se mi spíš úspěšně daří to v sobě zadupat ). Pokud to nezachází do extrému, spíš bych se opravdu zaměřila na to, jak zapracovat na svém sebevědomí, aby Ti to tolik nevadilo. Nečetla jsem to tady celé, tak se kdyžtak omlouvám, jestli se opakuju.

arrow
profile_image
Derpina
od 11. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždyť je to úplně normální, že se chlap dívá po jiných ženách. Jo, je pravda, že někteří tedy blbě čumí, ale to je prostě jejich přirozenost, a nechápu, jak to někomu může vadit. To si má ten chudák jako zavázat oči nebo co?
Zrovna včera se mi to stalo, šla jsem po ulici a jeden chlap na mě vyloženě civěl, ušla jsem tři metry a další co civěl ještě hůř a měl s sebou přítelkyni
Jestli se dívá i ten můj, když spolu jdeme, tak to opravdu nevím, nikdy mě ani nenapadlo to sledovat. Naopak, třeba když je v televizi nahá pěkná baba, tak ho rychle volám z vedlejšího pokoje, ať se přijde podívat a nepřipadá mi na tom vůbec nic divnýho.

arrow
profile_image
Lilly00
od 19. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jde třeba kolem nás nějaká holka, která mě zaujme, tak na ni přítele ještě upozorním a on buď přitaká, že je hezká nebo že ne, že se mu vůbec nelíbí. Ani mě nijak nepohoršuje, když holku nějak okomentuje on, prostě na ni koukne a jdem dál. Není to takový že by se za ní ještě otáčel nebo měl nějaký slizký kecy. To vůbec, to by mi už taky vadilo, ale když normálně řekne, že je hezká, hezky oblečená, tak je to úplně v pohodě a já se ještě ráda kouknu jaký typy holek se mu líbí ) Spíš já když řeknu, že nějaký kluk je hezkej, tak on trošku žárlí. A já toho kluka ještě tím víc komentuju, když vidím, že se zlobí a tím víc ho popichuju a bavím se tím a on dělá, že je hrozně smutnej a pak se tomu smějeme... )

Vždyť je to uplně normální věc Já se taky ráda kouknu po hezkém chlapovi když jdu s manželem za ruku a neznamená to, že by byl manžel pro mě něco míň. Člověk se rád podívá na něco co je hezké, ať už je to auto, pes, ženská či chlap. a popravdě, za hezkou vysokou blondýnou na podpatcích, bych se otočila taky

Když jde sám, ať si kouká po kom chce. Ale není nic trapnějšího, než když jde pár a chlap místo, aby se věnoval svojí přítelkyni, doslova civí na nějakou jinou ženu. Nepůsobí to moc pěkně. Já to svému přitelovi řekla, že mě nezajímá, kam kouká, když není se mnou, ale ať mě neztrapňuje, když se mnou je.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené