Smazat

Psichycky na dně aneb milenec

Ahoj, předem říkám, nestojím zde o moralistky. Vím sama,že to co se děje je velmi špatné a stydím se za to. Jde o to,že mám pět let přítele a máme spolu tří letou dceru.Je mi 23,jemu 27. Náš vztah procházel dlouhou krizí,kdy přítel pil,chodil pozdě domů atd. Pak se vzpamatoval,ale ja jsem poznala jednoho muže,je o dvacet let starší než já,ale krásný chlap ve skvělé kondici. Bydlí ve vedlejším domě. Vyměnili jsme si několik sms,pak se chtěl sejít a ja couvla. Pořád jsem na něj ale myslela a tak jsem mu po pul roce napsala a sešli jsme se u něj, vyspali jsme se spolu a bylo to úžasné, přítel na to potom přišel v mém mobilu a rozešel se se mnou. Po měsíci se ale ke mě vrátil. Všechno bylo fajn jako dřív ale ja porad myslela na milence. Po pul roce jsem se mu ozvala znovu opět proběhl sex,povídání atd..takhle to bylo ještě několikrát.. A ja jsem zamilovana. Jsem nucena ho potkávat,bydli v domě vedle mě. Manželku nema. Když se vidíme chova se opravdu krásně.. Ale nechce se vídat často, když se mu ozvu treba po par dnech píše,že nemá čas přitom vím,že je doma.. Nevim co mam dělat jsem zamilovaná tak jako nikdy předtim a strašně mě ničí,že to nemá stejně... Nedokážu na něj přestat myslet. Stalo se to některé z vás? Co vám pomohlo to překonat?
 

Reaguji na Tiakia: to sice ne.ale jasne mi napsal ze dneska ne..tak tam přece nepůjdu

Nevnucuješ, však se mu netlač do domu, jen zazvoň že jdeš pokecat , jak se má, co dělá...Prostě jsi přišla prohodit pár slov..když už s ním spíš tak máš nárok snad i na pár slov jen tak. Udělej to..,alespoň uvidíš jeho reakci a ta ti pak třeba pomůže v tom aby jsi věděla co dál. Každopádně být tebou nevlezu mu do postele, pokud by tě teda náhodou pozval dál.

Reaguji na farahh: to je jeho věc nemáme spolu vztah abych mohla sondovat s kým kromě me spi

Reaguji na Lucie045: holka to píšeš teď ,ale ve stavu jakém podle písmenek jsi by to s tebou pěkně zamávalo kdyby jsi viděla na vlastní oči náhradu do postele když v ní zrovna nejsi ty. To mi teda věř. Ale pomohlo by ti to.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adrenaline34: Udělej to..,alespoň uvidíš jeho reakci a ta ti pak třeba pomůže v tom aby jsi věděla co dál.

tak přesně jsem to myslela...že člověk pak může své myšlenky a názory trochu (nebo i hodně) korigovat

Reaguji na farahh:

Ono by bylo asi nejlepší kdyby rovnou otevřela jiná paní třeba v županu...je to krutý, ale zakladatelka by si pobrečela do polštáře a pak by ji ten pocit lásky přešel.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lucie045: to je jeho věc

třeba by tě ta zamilovanost přešla hodně rychle.

Cituji Lucie045: nemáme spolu vztah abych mohla sondovat s kým kromě me spi

No to já bych být tebou chtěla vědět už třeba i z toho důvodu,abychom neskončili všichni ve finále na venerologii.

Cituji adrenaline34: kdyby jsi viděla na vlastní oči náhradu do postele když v ní zrovna nejsi ty. To mi teda věř. Ale pomohlo by ti to.

Z vlastní zkušenosti vím, že s milenci je kříž. Umí si ženu omotat okolo prstu. Pokud se z toho chceš dostat, tak pomůže jen odstěhování se a ve volném čase se věnovat dceři.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adrenaline34: by to s tebou pěkně zamávalo kdyby jsi viděla na vlastní oči náhradu do postele když v ní zrovna nejsi ty. To mi teda věř. Ale pomohlo by ti to.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych na tohle neměla, moralizovat nebudu, ale lituji tvého přítele - opravdu. A vlastně i tvoji dcerku, jestli se to někdy dozví, chudák.
Řekla bych svojí zamilovanosti sbohem a věnovala se příteli s kterým máš dítě, snažila se mu vynahradit, že ti nevěru odpustil. Dal ti novou šanci, jste rodina a ty ji riskuješ v předem prohraném boji. Nemá o vztah zájem!? Co ještě potřebuješ víc?

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji adrenaline34: Prostě jsi přišla prohodit pár slov..když už s ním spíš tak máš nárok snad i na pár slov jen tak

Presne.
Spať s ním, kedy to vyhovuje jemu je ok, ale ak ho chceš vidieť ty, tak "nemôže".

Ty to proste nechceš vidieť, to je celé.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Najdi si nějaký koníček, hraj si s dcerkou, pracuj na zahradě, choď na brigádu, studuj, čti knížky, dělej cokoliv ať se nenudíš. Nudou člověk vymýšlí kraviny. V tvém případě ničí rodinu.
Bohužel mi to nedá, ale ta hrubka v nadpise.....

Proč s ním potřebuješ chodit na večeře a do kina, když nemá o nic dalšího zájem? Akorát ubližuješ sama sobě. Kdyby jsi mu stála za víc, tak by nějakou námahu projevil, ale očividně o tebe velký zájem nemá a nechce dostat přes držku

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilitha: .Má tě jen na sex...a zřejmě na to, že si ve svém věku řekne, jaký není borec, že sbalil mladou kost a má na to

tak tohle mě dost pobavilo zakladatelce je 23 a on je o 20 let starší což mi tedy vychází na muže ve věku 43 let což jsou pro muže dá se říct nejlepší léta a ty napíšeš takovej blábol Kdyby mu bylo 60 tak neřeknu

Cituji Lilitha: zkus se zamyslet nad tím, jaký bys s ním měla život....určitě by ve svém věku neměl nervy na malé dítě...upřímně..chlapi po 40, ten sex je slabota prostě....nehledě na to, že takového chlapa nezměníš

No určitě lepší než s kde jakým 20 floutkem. Co to meleš?

Cituji kostka: Najdi si nějaký koníček, hraj si s dcerkou, pracuj na zahradě, choď na brigádu, studuj, čti knížky, dělej cokoliv

Koníčka už si našla jestli sis nevšimla a práce na zahradě či hraní s dětmi je oproti sexu opravdu nezáživná činnost

 

Téma Psichycky na dně aneb milenec je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené