Tahle řasenka je zatím nejlepší co jsem kdy měla. Jediné její mínus je málo sytá černá barva, ale jinak řasy krásně oddělí od sebe a vyzdvihne je. Na tuhle řasenku používám ještě jinou pro dodání té syté černé barvy a výsledek je perfektní. Tuhle řasenku můžu jedině doporučit. Navíc kartáček není nijak velký takže se s ním dobře pracuje. Určitě bych si ji koupila znova.
Túto riasenku a telové spreje boli jediné produkty,čo som kupovala z Avonu,celkom tejto značke nedôverujem(rovnako ako Oriflame),tak som nemala potrebu si objednávať aj iné(mala som jedny mono tiene a nebola som spokojná).Samotnú riasenku som používala dlho a často,krásne prečesala riasy,nezlepovala,mala skvelú kefku,s ktorou som sa mi pracovalo dobre(mám rada hrubšie a väčšie kefky).Jediné mínus vidím,že na môj vkus predĺžila menej(neviem,či sa mi to len zdalo alebo naozaj),ako by som bola rada.Vysychanie sa mi zdalo rovnaké ako u ostatných,s tým problém nebol.Za tú cenu,je ale dobrá.Hodnotila by som ju ako lepší priemer.Nekúpila by som už znova len preto,lebo mám riasenky ktoré mi vyhovujú viac.
Za menší cenu dobrá řasenka. Vždy, když byla u Avonu v akci, ráda jsem si ji objednala, ovšem teď už mám jiného favorita - Super Extend Extreme, taktéž od Avonu. Jak popis u řasenky SuperShock slibuje, zvětší objem, nedrolí a neobtiskává se. Co se týče výdrže, také mi nepřijde, že by vydržela krátce - já jsem schopná ji mít několik měsíců. :-) Jediné, co mi nevyhovuje, je to, že řasy pouze zahustí, ale moc neprodlouží.
Do této řasenky jsem se zamilovala! Řasy krásně a hodně zahustíí i zvýrazní a hlavně neslepí. Krásně se s ní pracuje a jde snadno odlíčit. Nedrolí se a taky se nerozmazává. Štěteček je měkký a přizbůsobuje se řasám a ne naopak. Hned jak mi přijde avon do ruky znovu objednám. Určitě doporučuju všem a hlavně začínajícím v líčení.
Tato řasenka je opravdu dobrá. Řasy neslepuje a prodlouží je. Nežmolkuje se a řasy zhustí. Už mám druhou a první mi vydržela poměrně dlouho, bála jsem se, že bude rychle vysychat, ale vůbec ne ;) Vyhovuje mi i kartáček, krásně se s ním pracuje, je akorát tak velký, řasy pořádně "rozčeše" . Moje první byla dárek a od té doby jsem si Avon celkově docela oblíbila ;)