Avon řasenka SuperShock recenze a zkušenosti

řasenky Avon řasenka SuperShock
řasenky Avon řasenka SuperShock - obrázek 1
řasenky Avon řasenka SuperShock - obrázek 2
řasenky Avon řasenka SuperShock - obrázek 3
Avon (439)
3.7 z 5 5 3.7 63
Celkem 63 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
100%

Koupilo by znovu
61 %

Recenze produktu
Avon řasenka SuperShock

věk
45-54

oči
hnědé

Další recenze od 20.11.2015 23:03:00

Řasenku jsem si koupila na základě kladných recenzí.Žádný ohromující efekt mi na řasách rozhodně neudělala.Řasy jsem měla hodně slepené,neprodloužené,nezhuštěné.Mám dlouhé,ale rovné řasy a čekala jsem,že mi řasenka alespoň řasy natočí a bohužel,také nic.Jediné pozitivum je,že se řasenka nerozmazává...za mě ne!

  • nerozmazává se
  • slepuje řasy
  • nenatočí
  • neprodlouží
  • nezahustí


věk
25-34

oči
hnědé

Další recenze od 7.3.2015 09:11:38

Asi moje nejhorší zkušenost s řasenkou. Dělá pandí oči, což mi řekla i kolegyně, ale to nejhorší, děla do pár hodin neskutečný bordel pod okem, takze pokud se nekontrolujete co minutu, vypadáte jako blázen. Dokonce ty částečky mívám i na brýlích z vnitrni strany. Mam doma bohužel dvě, ale dala bych je asi jen nepříteli. :/ těšila jsem se na ni, jak ji každy vychvaluje, ale tohle jsem nečekala.

  • Dobře se drží
  • špiní
  • Nic moc efekt
  • Pandí oči


věk
45-54

oči
zelené

Asi snad nejhorší řasenka, co jsem měla, a od Avonu zvlášť. Mám dojem, že v poslední době Avon řasenky vůbec neumí. A tahle není vyjímkou. Je obrovská, náplň tak nějak divně smrdí, kartáč je pevný, neohebný, obrovský a s tlusnými štětinami, které se nedostanou pořádně mezi řasy, takže řasy slepuje, a efekt rozhodně žádný extra neudělá.

  • nízká cena
  • tlusný a neohrabaný kartáč
  • barva smrdí
  • objem neudělá


 
strana 13 z 13
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené