Myslím, že za stejnou cenu dostanete v drogerii mnohem lepší krémy na ruce. Tenhle je trochu moc mastný a dlouho a špatně se vstřebává, většinou si pak musím utřít zbytky krému z rukou kapesníkem. A že by oproti konkurenci nějak výrazněji hydratoval, to se taky říct nedá. Teď se ho snažím dopatlat v práci a znovu ho koupit neplánuju. Ani ta vůně mě neoslovila. Jediné plus je, že se vyrábí i v té malé cestovní verzi.
Tento krém bol veľmi príjemnej čistej vôni ktorá sa mi na ňom najviac páčila. Mala som najprv len malé "vzorkové" balenie, potom som kúpila väčšie. Konzistencia bola skôr gélovitá, čo mi až tak veľmi nevyhovuje, radšej mám hutnejšie krémy, ktoré sa dobre rozotierajú a vstrebávajú. Tento takisto plnil svoje funkcie, hydratoval dostatočne normálnu pokožku rúk, pre suché ruky neviem či by bol dostatočný. Znova nekúpim kvôli konzistencii.
Tento krém na ruce je výborný,hezky voní(heřmánek tedy voní jinak,ale je to příjemná vůně),skvěle se vstřebává,ruce jsou do 5 min hebké,nemastné,možno hned pracovat s papíry atd.Pracuji v práci každý den s desinfekcí a různými agresivními prostředky,takže mám prsty zhrublé,záděrky a další bolístky,takže to samozřejmě po 1 natření tímto krémem nezmizí,ale moc mi pomáhá a jsem s ním velmi spokojená.Velkým plusem je že vyhladí drobné vrásky,ruce vypadají mladší hned po 1 použití.