Bourjois Volume Glamour Ultra Black Mascara recenze a zkušenosti

řasenky Bourjois Volume Glamour Ultra Black Mascara
řasenky Bourjois Volume Glamour Ultra Black Mascara - obrázek 1
řasenky Bourjois Volume Glamour Ultra Black Mascara - obrázek 2
řasenky Bourjois Volume Glamour Ultra Black Mascara - obrázek 3
Bourjois (82)
4.4 z 5 5 4.4 19
Celkem 19 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
79 %

Recenze produktu
Bourjois Volume Glamour Ultra Black Mascara

věk
45-54

oči
hnědé

Další recenze od 3.9.2016 08:30:29

tuto rasenku jsem se rozhodla prihodit k nakupu na Lekarna.cz kdyz sem kupovala neco jineho,protoze ji tam maji jen za 139kc coz je super cena oproti takovemu Dmku. Vybrala jsem ji na zaklade recenzi zde, jelikoz jsem stale hledala rasenku ktera by byla wou. No musim rict ze tato vubec neni spatna,neni to teda ze bych si z ni sedla na zadek,ale zatim spolu s maybelline lash sensation je pro me top.tahle narozdil od maybelline neslepuje ani pri 3ti vrstve,hezky rasy prodlouzi lehce zahusti a vydrzi cely den a velice dobre se mi odlicuje. pokud tedy nenarazim na nejakou lepsi asi u ni chvili zustanu za tu internetovou cenu.

  • neslepuje ani ve vice vrstvach cerna po cely den neopadava
  • mohla by vice zahustit


věk
45-54

oči
hnědé

Další recenze od 13.1.2018 19:31:11

Řasenka pro objem řas. Vyzkoušela jsem mnoho řasenek od této značky a jsem prakticky vždy spokojená. Má obyčejný kartáček, který většinou mým řasám nevyhovuje. Tento je úžasný, perfektně rozčeše i oddělí řasy, dobře prodlouží i zahustí, moje řasy ale moc nenatočí. Má krásnou sytou barvu. Vydrží celý den bez rozmazání, neopadává a nežmolkuje. Mám pocit, že je bezedná! Je to super řasenka, budu kupovat i nadále. Doporučuji!

  • nerozmazává se
  • zahustí
  • prodlouží
  • oddělí
  • rozčeše
  • ........................


věk
25-34

oči
modré

Další recenze od 17.10.2012 20:53:57

Touto řasenkou nejsem nijak extrémně oslněna ani zklamána. Své řasy mám celkem dlouhé, takže řasenku mám spíše na zvýraznění. Od začátku maluje "tak akorát", žádné nánosy. Nevytváří slepené řasy a neobtiskává se. Řasenka bohužel nedodává objem, což mi trochu vadí.

  • neslepuje řasy
  • zvýrazní řasy
  • nedodává objem


věk
35-44

oči
černé

Další recenze od 15.4.2013 11:52:11

Řasenka není špatná, ale po nadšených recenzích jsem čekala víc. Barva je hodně sytá, tudíž řasy krásně zvýrazní. S kartáčkem se mi pracovalo dobře, nabírá tak akorát hmoty, která je celkem tekutá, takže nežmolkovatí a výborně přilne k řasám. Prodlouží, zvýrazní, ale nezahustí. Řasy natočené kleštičkami dobře udrží.

  • sytá barva
  • prodlouží
  • nežmolkovatí
  • nedodá objem


Další recenze od 25.7.2013 18:43:25

Tahle řasenka je dobrá. Neokouzlila mě sice natolik, žebych z ní byla nadšená opravdu na maximum, toto maximální nadšení si nechávám pro Lancome :)) ale ten si tu řasenku taky nechá hezky zaplatit :) Co se týče poměr cena-kvalita, tak super. Co je pro mě hlavní-konce řas se neotírají pod obočí, což mě rozčiluje u jiných řasenek. Koupila bych si ji klíďo znovu, ale příště si připlatím asi 30 Kč a vyzkouším Volume Glamour Ultra Curl

  • pěkně na řasách drží
  • cena
  • neotírá se z řas nad a pod oko
  • je potřeba nanést více vrstev


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Avon řasenka SuperShock MAX

4.5 88% 33 recenzí

Hůře hodnocené