Dove Go Fresh vyživující sprchový gel recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Dove Go Fresh vyživující sprchový gel
Gely a mýdla Dove Go Fresh vyživující sprchový gel - obrázek 1
Gely a mýdla Dove Go Fresh vyživující sprchový gel - obrázek 2
Gely a mýdla Dove Go Fresh vyživující sprchový gel - obrázek 3
Dove (87)
4.5 z 5 5 4.5 17
Celkem 17 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Dove Go Fresh vyživující sprchový gel

věk
45-54

Další recenze od 8.11.2013 08:31:07

Z těchto sprchových gelů jsem měla zatím jen ten s citronovou trávou. Voní moc hezky. Chystám se i na nákup dalších protože sprcháče od Dove mám moc ráda. Vždy jsem ale dala přednost těm klasickým místo těmto s ovocnými vůněmi. Tento byl ale skvělý. Vůně mi sice přišla trochu chemická ale ani mi to nějak zvlášť nevadilo. Je hodně hustý, perfektně pění a pokožka zůstane po koupeli krásně vláčná. Rozhodně doporučuji.

  • hustá konzistence
  • krásná vůně
  • žádné


věk
25-34

Další recenze od 16.7.2013 13:45:45

Opět není co řešit, doveácké sprcháče jsou nejlepší ze všech, krásně hydratují a jsou ideální pro lidi líné jako já, co je nebaví se pořád natírat ještě tělovým krémem. Tyhle nové vůně jsou skvělé, určitě to stojí za to prostřídat a ozkoušet si všechny varianty, často si to sedne i s oblíbeným parfémem a pak se to krásně doplňuje.

  • hydratace
  • cena
  • vůně
  • nic


věk
35-44

Konečne krémový sprchový gél ktorý sa ako krémový netvári len konzistenciou ale skutočne pokožku zbytočne nevysušuje. Vyhovuje mi po všetkých stránkach, krásne vonia, dá sa použiť aj namiesto gélu na holenie na nohy. Dobre pení aj bez použitia huby. Oceňujem ho hlavne v lete keď je vonku horúco a nechce sa mi po sprche zbytočne mazať, pokožka ma po ňom nesvrbí ani nepne. Jediné čo sa nepodarilo je obal, vadí mi že sa nedá postaviť na viečko a tak ku koncu balenia je prácne dostať gél von.

  • krémový
  • hydratuje
  • nedráždi
  • dá sa použiť aj na holenie
  • vôňa
  • obal
  • cena


věk
25-34

Další recenze od 9.6.2013 15:05:33

Tyto sprchové gely mám velmi ráda, obecně mám ráda vůně Dove - především okurkovou! a grepfruit + lemongrass :-) Krásně pění, hydratují, jsou šetrné a jak už jsem zmínila, krásně voní. Složení není nijak agresivní, takže na mou citlivou pokožku mi vůbec nevadí, právě naopak. Po koupeli pokožka nepne a není vysušená.

  • vůně
  • hydratace
  • cena


Další recenze od 15.7.2013 17:46:04

Toto jsou mé velmi oblíbené sprchové gely, krásně voní a líbí se mi jejich krémová konzistence. Už dlouhou dobu je kupuji a jsem s nimi velmi spokojená. Nejoblíbenější mám s vůní okurky a zeleného čaje. Krásně se roztírá a voní, cítím se pak více svěží. Vyhovuje mi jejich vůně, jelikož nejoblíbenější sprchové gely jsou pro mě ty ovocné. a hodí se i pro citlivou pokožku, kterou já mám :)

  • roztíratelnost
  • konzistence
  • vůně
  • žádné


 
strana 2 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Balea Milde Seife

4.6 90% 12 recenzí

Lush It's Raining Men

4.6 90% 5 recenzí

Hůře hodnocené