Tyto sprchové gely mám moc ráda, vyhovuje mi jejich hustší krémová konzistence a to, že pokožku nevysušují. Tělová mléka nebo krémy používám většinou po sprše tak jako tak, ale s těmito gely se dá vydržet i bez namazání, aniž bych měla pocit vysušené pokožky a pnutí. Měla jsem fialový s vůní švestky a sakury, zelený s okurkou a zeleným čajem v balení 500 ml (nevím, jestli jsou k dostání ve velkém balení i ty ostatní) a žlutý s vůní grapefruitu a citronové trávy (souhlasím s přirovnáním této vůně k citronovému jaru :-D Jinak na obalu tohoto gelu postrádám informaci o obsahu peelingových částeček... Jsou velice jemné a nemám pocit, že bych měla pokožku nějak znatelně zjemněnou, takže tuto verzi znovu kupovat nebudu). Určitě vyzkouším i zbývající vůně a k těm oblíbeným se budu ráda vracet.
Moje nejoblíbenější vůně je okurka a zelený čaj, připomíná mi prostě léto a vůně je taková svěží. Pokožka nebyla nijak napnutá po sprše, ale naopak hezky hydratovaná a hebká. Sprcháče mi často na pažích dělají šupinky a vysušují, ale tento sprcháč je úžasný, protože spíše zklidňuje pokožku. Jediné mínus vidím v obalu, kdžy mi občas víčko nejde otevřít a musím hodně silou zatlačit na víčko.
Tyto sprchové gely mám velmi ráda, obecně mám ráda vůně Dove - především okurkovou! a grepfruit + lemongrass :-) Krásně pění, hydratují, jsou šetrné a jak už jsem zmínila, krásně voní. Složení není nijak agresivní, takže na mou citlivou pokožku mi vůbec nevadí, právě naopak. Po koupeli pokožka nepne a není vysušená.
Toto jsou mé velmi oblíbené sprchové gely, krásně voní a líbí se mi jejich krémová konzistence. Už dlouhou dobu je kupuji a jsem s nimi velmi spokojená. Nejoblíbenější mám s vůní okurky a zeleného čaje. Krásně se roztírá a voní, cítím se pak více svěží. Vyhovuje mi jejich vůně, jelikož nejoblíbenější sprchové gely jsou pro mě ty ovocné. a hodí se i pro citlivou pokožku, kterou já mám :)
Opět není co řešit, doveácké sprcháče jsou nejlepší ze všech, krásně hydratují a jsou ideální pro lidi líné jako já, co je nebaví se pořád natírat ještě tělovým krémem. Tyhle nové vůně jsou skvělé, určitě to stojí za to prostřídat a ozkoušet si všechny varianty, často si to sedne i s oblíbeným parfémem a pak se to krásně doplňuje.