Z těchto tří sprchových gelů mám zkušenosti s olivovým a s vůní kakaového másla. Oba dva mají přiměřeně hustou konzistenci a neutrální jemnou barvu. Sice vytvoří pěnu hůře, na druhou stranu s použitím houby problém vyřeší. Oba dva mají nevtíravou svěží vůni a po použití zůstane pokožka ještě několik hodin provoněná. Bohužel moc nehydratují, proto strhávám jeden bod na kvalitě.
Tento sprchový gel si kupuji zejména kvůli nádherné vůni. Vůně je opravdu silná a na pokožce vydrží dlouhou dobu. Sice ne úplně nejlépe hydratuje, ale za tu vůni mi to vždy stojí :D Navíc se dá sehnat v podstatě v každém obchodě a celkem i za pakatel, takže u mě v koupelně nikdy nechybí:)
Veľmi sa mi páči ten olivový, má peknú vôňu. Toto sprchové mlieko dobre pení, je také krémové, mne sa páči. Kúpila som si ho už opakovane, ale jedna vec mi na ňom nevyhovuje a to je to otváranie, niekedy to ide ťažšie. Inak som s ním ale spokojná, aj cenovo je veľmi prístupný. Mám ho radšej ako nejaké sprchové gély, je taký jemnejší k pokožke. Škoda len, že tá vôňa sa po osprchovaní stratí.
Tyto sprchové gely Palmolive Naturals jsou mé nejoblíbenější. Vůbec nevysušují pokožku, tudíž po nich už nemusím použít tělové mléko. Pokožku hydratují, zvláčňují. Nejraději mámPalmolive: olivy + mléko a med + mléko. Mohu je jen a jen doporučit! Jsem maximálně spokojená!
Co se týče tohoto sprchového gelu, pro mě je to takový lepší průměr. Má pěkné vůně, ze kterých si vybere snad každý a pěkně pění. Pokožku zanechává hebkou a vláčnou. Jeho vůně mám ráda, přijdou mi takové pečující :-) ... Jak jsem již řekla, dobře pění, tak se ho nemusí používat hodně, a proto balení vydrží docela dlouho, doporučuji :-)