arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já se nastěhovala k nynějšímu manželovi ihned. Byla jsem z opačné strany republiky než on. Ano, byl pro mě cizí, ale poznávali jsme se.
Takhle soudit na dálku někoho, že mu jde o prachy, je pitomina.
Protože já jsem měla doma peklo a taky jsem zoufale, ale zoufale, chtěla vypadnout. Takže chápu, že jsem na někoho mohla působit jako zlatokopka.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jak to dopadlo? Už jsi ho prokoukla a vykopla, nebo vám pořád všechno klape?

arrow
profile_image
abcde
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jenom ještě k původní otázce, nejdřív jsme se znali půl roku kamarádi, potom jsme spolu začali chodit a hned jsem se k němu nastěhovala a nelituju...udělala bych to znovu

Takhle brzo bych do toho nešla...sice jsem se s přítelem měla v plánu odstěhovat do společného bytu po 2 měsících vztahu, ale nakonec se to rekonstrukcí protáhlo skoro na půl roku a byla sem za to ráda...za tu dobu jsem stihla poznat i jeho rodinu, takže jsem věděla, že je to slušný kluk a né žádná např. vyžírka apod....Podle mě je hrozně nebezpečný nastěhovat si k sobě někoho, koho vlastně vůbec neznáš...

arrow
profile_image
vendulka153
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi ne...je to moc brzy...myslim, že na to se musíte víc poznat

S přítelem jsme spolu měsíc. Taky pomalinku plánujem společné bydlení. Bohužel nebo bohudík to není jen z důvodu zamilovanosti a bytí spolu imrvere,ale potřebuji vypadnout od otce,se kterým je doma peklo. Psychicky to nezvládám a pocit,že mě otec doma nechce a dává mi to výrazně najevo mě ničí po všech stránkách . Proto mi nejspíš nezbývá nic jiného . Pomalu plánujem,ale necháme tomu čas. Už jen z toho důvodu,že stály příjem má zatím jen přítel.

V dnešní době nikdy nevíš na koho můžeš narazit.. Radši bych počkala ještě nějakou dobu..

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak to dopadlo, Kačátko

arrow
profile_image
Kačátko
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, dopadlo to tak, že jsme spolu fakt začali bydlet, ale po třech měsících mi ruply nervy a na nějaký čas sem se s ním rozešla a vystěhovala ho.. Sešlo se tam víc faktorů.. mezi nimi bylo to, že mi v hodně věcech lhal, protože se bál, že já jakožto člověk s vyšším vzděláním a příjmem bych jím pohrdla, kdyby mi řekl pravdu.. Pak taky jeho problémy s alkoholem a taky vyšlo najevo, že opravdu má nějaký dluhy..
No suma sumárum, jsem z toho byla na prášky, ale nezatratila sem ho úplně..
Protože i přes tohle všechno se ke mně vždy choval nejlíp ze všech chlapů, které jsem kdy měla..
Teď je to tak, že se scházíme, ale on bydlí u rodičů. Našel si novou práci v místě bydliště a kde bere i víc. Přestal tolik pít. A začal řešit dluhy.. já jsem pořád ostražitá, než mu zase na 100% uvěřím a hlavně čekám, jak dlouho mu to snažení vydrží...

Reaguji na Kačátko:

Cituji Kačátko: mezi nimi bylo to, že mi v hodně věcech lhal, protože se bál, že já jakožto člověk s vyšším vzděláním a příjmem bych jím pohrdla, kdyby mi řekl pravdu.. Pak taky jeho problémy s alkoholem a taky vyšlo najevo, že opravdu má nějaký dluhy..

Přesně to jsem čekala!

ne

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačátko: já jsem pořád ostražitá, než mu zase na 100% uvěřím

Tak to jsi dobrá, já už bych mu nevěřila nikdy. Tedy určitě ne 100%

arrow
profile_image
Kačátko
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ona je otázka, zda mu taky někdy uvěřím na těch 100%...
Ale jsem v kontaktu s jeho nej kámošem, když sem se s ním rozešla, tak jsem přece jen měla o něj strach, protože právě na týden skončil u jednoho kluka, co hodně pije a občas mi chodily sms dost drsný, bylo vidět, že je ožralý, tak jsem tomu jeho kámošovi napsala na fb, že jsme se rozešli, ale že i přesto jestli neví, co s ním je, že nechci, aby skončil úplně špatně..Přítel to neví. Protože to by ho asi trefilo, docela takhle žárlí, ale jako v mezích, ale asi by se mu to moc nelíbilo a vím jistě, že to neví, že se s tím kamarádem bavím.. Není to tak, že by třeba se snažil tajně skrz toho kamaráda se mnou manipulovat a tak.. a ten jeho kámoš mi říkal, že se J. teď docela snaží, že ho jeho staří spolualkoholici lákali do hospody a nešel a to už je prý co říct.. Že prý začal řešit ty dluhy a mluví o mně moc hezky. A že ho to moc mrzelo, když jsme se rozešli a říkal něco v tom smyslu, že jestli mu ještě někdy dám šanci, nechce ji zahodit (to říkal ještě před tím, než jsme se k sobě vrátili..)
No teď si ho docela držím od těla.. Bojím se do toho opět spadnout, aby mi to ještě víc neublížilo..
Ale zatím to vypada o moc líp než před tím.. Chová se jinak, mám konečně pocit, že se mnou jedná narovinu a nic neschovává a v sobotu chce, abych jela k němu do města, že mamka by mě ráda poznala.. tak uvidím..

Cituji hyena 02: Tak to jsi dobrá, já už bych mu nevěřila nikdy

Ani já ne.

Cituji Kačátko: že se J. teď docela snaží, že ho jeho staří spolualkoholici lákali do hospody a nešel a to už je prý co říct..

Mně to tedy nepřipadá jako terno.

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

takhle brzo bych do toho nešla..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené