Cituji Elienka: Jo a ještě mě napadá...může to být i z vody. Když jsem jezdila do Prahy, tak jsem si tam umyla hlavu a do 5 hodin jsem měla hlavu úplně mastnou. Jinak ne.

No, s tím asi nic neudělám Jsem z Prahy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak tady je odkaz na jinou diskuzi, možná Ti to trošku pomůže Vím, že diskuze je ihned po umytí a ty máš problém po spaní, ale pro inspiraci: https://www.omlazeni.cz/pocit-mastnych-vlasu-71-379 602-0.html

Cituji Blaženna: V létě si je myju ráno, ale teď v zimě nemůžu, to bych musela čekat půl dne, než bych mohla vyjít do té zimy, abych nedostala hned angínu A díky, ten Alpecin vyzkouším

Tak anginu opravdu nechytnes, ani chripku, rymu apod. Tyhle nemoci jsou obvykle bakterialniho/viroveho typu.

Reaguji na Pettttrushka:
Děkuju, podívám se
Reaguji na Lokim: Díky, ten šampon vypadá hodně dobře a je i proti lupům, které mě taky trápí od doby, co se mi vlasy takhle mastí. K tomu každodennímu mytí - jsem tak zvyklá už dvacet let, i kdybych vlasy mastné neměla, tak bych se prostě necítila dobře, připadala bych si špinavá. Považuju to za součást každodenní základní hygieny, jak např. čistění zubů.

Cituji Blaque.Ivory: Tak anginu opravdu nechytnes

Jo, napsala jsem to blbě Samozřejmě ne angínu jako takovou, ale jen mě pak pár dní bolí v krku a ne málo, žádné škrábání, ale fakt bolest.

arrow
profile_image
Viky92 mojeid
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Blaženna: jojo a jsem s nim maximálně spokojená a ktomu mám ještě masku s kondicioneremno ten třetí den se začnou nahoře už trošku mastit

arrow
profile_image
Viky92 mojeid
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hlavně je bez silikonů a diky tomu ti nezatěžuje vlasy

¨hele,možná to na tebe bude slabý,ale zkusit to můžeš,tablety panthenol jsou na maštění vlasů a mimo jiné i na plno ostatních věcí.... jinak co nejdříve k jiný kožní!
nejde mi uložit žádný obrázek,ale když to dáš do vyhledavače,tak na krabičce je mimo jiné napsáno i na nadměrné maštění vlasů.
https://www.omlazeni.cz/recenze/dr-muller-pharma-pa nthenol-tablet-1165.html

arrow
profile_image
milaja
od 28. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Blaženna: Ahojky, taky patřím mezi ty, co si musí mýt hlavu denně, nebo tedy myly. Nedávno jsem byla u kadeřnice, a doporučila mi pár věcí, a světe div se, ono to opravdu funguje Jak už tady zmiňovaly holky, důležité je pokožku masírovat, mýt 2x, taky je hodně dobré šampon smíchat s vodou a potom až nanést, nedávat přímo šampon na vlasy, prostě ředit. Pak mi ještě doporučila šampon Salerm Biokera, je jich více druhů, ale já si vzala na padání vlasů, a opravdu to funguje, myji si teď ob den a dokonce vydrží i ob dva dny A stačí ho trošku, oni tam píšou, že na umytí stačí 3ml, krásně pění a voní

fénování půl hodiny? uf to se mi zdá tedy strašně moc. Spíše vlažnější vzduch a rychle vysušit. Třeba máš pokožku hlavy přesušenou a tak se ti mastí více.(je to jako s pletí) Také jsem měla problémy s mastícími se vlasy....stále kupovala předražené šampony v lékárně a vydržely jen 14 dní (mám dlouhé husté vlasy) a po spotřebě šamponu...šup a problémy zas. Navíc strupy na vlasové pokožce a neustálé drbání.. Hrůůůůůza. Nakonec mi paní lékarnice poradila, ať nejdříve vyzkouším obyč.březový šampon a hele....ono to funguje, problémy ustupují a navíc vlasy vypadají mnohem lépe než kdy dříve. Je to i přehnanou péčí o vlasy. Také dlabu phantenol forte a poradila mi dodržování pitného režimuˇ, že to dělá hodně. Musím říct, že po 14ti dnech opravdu rozdíl. Je také důležité šampon opravdu dobře vymývat a kondicionér nebo kůry používat pouze na konečky nebo do délek.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Blaženna: klidně fénuju i půl hodiny a zvlášť u té hlavy, kde se mi to tolik mastí..

A není tohle zrovna ten problém? Že si tu pokožku vysušuješ a ona má pak tendenci se více mastit?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

čím častěji je umýváš, tím více se budou mastit, je to známá věc..
taky jsem si dřív umývala hlavu každej den a hned večer byla hlava mastná, divila jsem se tomu stejně jako ty Teď je umývám 1-2x týdně.
zkus to pár dní vydržet, dej si vlasy do culíku, drdolu nebo nějak zapleť a umyj si je třeba až po 3 dnech, uvidíš že po umytí se ti hned tak nezmastí..
Navíc bude víkend tak to za zkoušku stojí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Verushkk: Co jsem slyšela tak je to tím že si tak často myješ vlasy a budou se mastit furt častěji a častěji.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Blaque.Ivory: Tak anginu opravdu nechytnes, ani chripku, rymu apod. Tyhle nemoci jsou obvykle bakterialniho/viroveho typu.

Nesouhlasím s tím, že to chlad neovlivní - drtivou většinu angín způsobuje streptokok, což je bakterie, kterou zpravidla "nechytáš" na potkání - spousta lidí ho má usazeného v krku, zpravidla v mandlích, mnoho let a vystavením krku ledovému vzduchu a následným zahřátím se streptokok aktivizuje a následně propukne angína - to je klasický scénář vzniku angíny.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji milaja: Salerm Biokera, je jich více druhů, ale já si vzala na padání vlasů

A pozoruješ i efekt snížení vypadávání vlasů?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené