Smazat

Žárlivý přítel

Jsem s přítelem 5 let,a je asi chorobně žárlivý.někdy to fakt přehání.za celou tu dobu jsem si snad nikde nevyrazila.ze začátku jsem to neřešila,ale teď,asi poslední půl rok už mě to začíná obtěžovat

ze začátku se mi to zdálo milé a vůbec jsem to neřešila.když jsme spolu začli chodit bylo mi 17 a myslela jsem že jsem už se vyřádila,tak jsem chtěla být jenom s ním.ale teď je mi 21 a dochází mi,že pro život to není vůbec nic dobrého. jenže rozum říká NE ale srdce ANO.teď bych si prostě chtěla vyrazit s kamarádkami třeba na diskotéku,jenže je tak žárlivý že by byla fakt scéna,oba jsme horké hlavy takže by asi nezůstalo jen u slov.včera jsem byla se sestřenicí na pizzu,volal mi,říkal kdo ví kde jsem,sprostě mi nadal-i já jemu.myslím že jsem to snášela dlouho ale myslím že tohle byla poslední kapka.nevím jestli je to tou zimou,že nemám co dělat,nudím se a tak si chci někde vyrazit,v létě spolu pořád něco podnikáme,jezdíme na kolách na výlety a užíváme si jeden druhého.jenže mě to neskutečně psychicky deptá a nejhorší je,že ty hádky nejsou ani na úrovni a že si tzv. NEVIDÍ DO HUBY.
Už i jeden jeho kamarád mi řekl-a to je pár let zpátky-Vím že je to těžké,ale teď už se musíš řídit tím co je tady(ukázal na hlavu)a ne co je tady(ukázal na srdce)..často na ty slova vzpomínám. to je právě ten problém miluju ho,i přes jeho žárlivost,miluju jeho rodinu,ale vím že pokud budu pořád hledět a tohle,budu mít nejspíš smutný život
A ještě,vím ani já nejsem bez chyby,taky jsem žárlivá a asi dost,ale tohle co on dělá je asi fakt moc. někdy si připadám jako jeho majetek..
chtěla bych vědět jestli jste se s tím některá setkala,a pokud se přítel změnil a nebo to prostě zkončilo rozchodem.myslím že jsem udělala chybu už na začátku,že jsem mu tu jeho žárlivost odpouštěla a teď si myslí že je to normální a může si to ke mě dovolit.nebydlíme spolu a tak nevím jak by to bylo kdyby jsme spolu bydlet začli.změnilo by se něco?nebo by to bylo ještě horší?
a ještě bych chtěla říct,že bych tady nechtěla slyšet názory že jsem hloupá a tak-to je mi jasné,aspoň v tomhle ohledu jo,ale ráda bych tu slyšela pouze názory bez urážek. děkuji,moc mi to pomůže protože s rodinou a kamarádkami se o tom stydím mluvit. proto jsem to napsala právě sem,po dlouhém uvažování..
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačkaa: já vím,ale ono 7let je 7let a navíc ho vážně miluju a jiného bych nechtěla..navíc mě už tak nežárlí,řekla bych,že já žárlím více,ale jak jsem psala výše akorát mně mrzí,když se hádáme to jeho jednání ke mně....

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Annie: Vztah je o toleranci. A pořád je lepší stratit "pár" let, než se s dítětem na krku tlouct do hlavy a být nešťastná. Ale na to si každý musí přijít sám. Ostatní mají vždyckyrychlé a radikální řešení. Já jen, že mám na to pohled ze stejné strany barikády jako ty

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sandí: Věřím, že ho miluješ, jinak by nebylo možné s ním vydržet za takových podmínek sedm let. Ale dokážeš si tak představit celý život?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo a bylo vtipné když jsme byli spolu, jak se všichni tvářili, jak nám to přáli a až bylo po všem, spousta lidí otočilo a řeklo, že nechápe, jak jsem s ním mohla být a jak jsem se strašně změnila, ač jsem to nevnímala. Je fakt, že po rozchodu ze mě spadl šílený šutr. A telefon už nemám jako nepřítele a neděsím se když zvoní

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: Vztah je o toleranci. A pořád je lepší stratit "pár" let, než se s dítětem na krku tlouct do hlavy a být nešťastná. Ale na to si každý musí přijít sám. Ostatní mají vždyckyrychlé a radikální řešení. Já jen, že mám na to pohled ze stejné strany barikády jako ty

právě to jsem chtěla,slyšet názor někoho kdo si to třeba zažil..a na to že co když spolu budem mít dítě a já se pak budu bít do hlavy tak ymyslím..zároveň ho a ale miluju,je to takový začarovaný kruh..

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: Je fakt, že po rozchodu ze mě spadl šílený šutr. A telefon už nemám jako nepřítele a neděsím se když zvoní

no a to nevím jestli ze mě spadne šutr nebo jestli budu brečet a vzpomínat.často mě totiž přepadají záchvat sentimentu.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Annie: Ani nevíš, jak moc ti rozumím. Ale každý by měl mít svou hrdost a své vlastní já. Ne se jen podřizovat a dělat to, co se zamlouvá tomu druhému. Nejhorší je, že když přijde na rozchod, tak přichází slzy, to, že si uvědomil jak to všechno pokazil a milion dalších výlevů a na to člověk nesmí dát. I když je to těžké. My jsme třeba měli problém, i když jsem chtěla trávit čas se svou rodinou a on byl mimo hru. To byl taky oheň na střeše. O tom, že má rodina mu nebyla dost dobrá se ani vyjadřovat nebudu Sprosté urážky jsou taky přes čáru, to musíš sama dobře vědět. Jak se může takhle chovat člověk, který tě miluje?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Annie: nevím jestli ze mě spadne šutr nebo jestli budu brečet a vzpomínat

Budeš brečet a vzpomínat, jindy zase budeš litovat, že jsi to neudělala dávno. Je to to samé co teď. Někdy přemýšlíš, že se s ním nedá vydržet a dál to nejde a jindy si říkáš, že bez něj nemůžeš být a tak špatný přece není.

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: Sprosté urážky jsou taky přes čáru, to musíš sama dobře vědět. Jak se může takhle chovat člověk, který tě miluje?

právě to si taky říkám a dost často..a jindy zase,když jsme spolu a jdeme třeba na procházku nebo jezdíme na kole a chováme se k sobě hezky si říkám že jiného bych nechtěla a že se třeba změní..jenže se nezmění.a když si představim že za rok ho třeba potkám sjinoou je pro mě šílenství..někdy si říkám že prostě nevím co chci.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Annie: když si představim že za rok ho třeba potkám sjinoou je pro mě šílenství

Pokud bys byla tak silná a dokázala ho opustit (a to ti přeju pro tvé dobro z celého srdce), tak ti jiná dělat problémy nebude, věř mi. Člověk, který si tě tolik nárokuje si není schopný připustit, že bys ho mohla pustit k vodě a umí dělat peklo po rozchodu. tak jako se chová teď. Jednou bude milý a hodný, bude ti psát jak tě miluje, ať se vrátíš a že se změní. a pak zas ukážu tu svou druhou stránku osobnosti a bude zlý. Nemusí to tak být, ale odhaduju. Na tohle má nervy jen pár holek, teda myslím pár takových trubek jako jsme třeba my dvě
Žádná s ním nebudemít med.

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: Na tohle má nervy jen pár holek, teda myslím pár takových trubek jako jsme třeba my dvě

jo to máš teda pravdu.víš jak by mi s ním bylo krásně nebýt jeho extrémní žárlivosti?
moc si holky vážím toho že si tady můžu s někým popovídat a že mi někdo rozumí.doma to nikomu neříkám,jen z něho dělám supermana,protože by jim ublížilo jak se ke mě chová,hlavně tátovi. i kamarádkám říkám že je nej,že joo že má svoje mouchy ale nakonec to ještě obrátím proti sobě,že on má se mnou svatou trpělivostmyslím si totiž že by si o mě říkali jak jsem hloupá a nemám svoji hrdost. jsem proste splachovaci,ale vecne si to libit nenechám..

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Annie: to nikomu neříkám,jen z něho dělám supermana

To jsem taky dělala a všichni stejně věděli jak to je! A potom mi vykládali jakých drobností si všímali. A to je právě to nejhorší, že ho vyzdvihneš a sebe naopak zadupeš. Jediný krok co se dá udělat je, posbírat hrdost. Ale na to si každý musí přijít sám. přijde moment kdy přestřelí a ty si řekneš dost, věř mi!

Jak ho snáší vaši a on je?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Annie: Ale líbí se mi, že víš, že něco dělá špatně. Taky víš, že dokonce se chová tak zle, že lidi z tvého okolí by ho odsoudili. A taky si uvědomuješ, že z něho děláš před ostatníma jiného člověka. aspoň, že se nesnažíš lhát sama sobě

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: Ale líbí se mi, že víš, že něco dělá špatně

dlouho jsem si to nechtěla přiznat.Jeho rodina mi říká-Máme tě moc rádi,ale radím ti odejdi,bude to čím dál tím horší.za náma můžeš přijet kdykoliv.jeho mamka obzvlášť ví o čem mluví,jeho otec ji i bil.

Cituji Kačkaa: Jak ho snáší vaši a on je

naši ho snáší dobře,mému tátovi chodí pomáhat na stavby,prarodiče ho taky berou i když někdy mají pindy..mamka je v cizině a často se na něj ptá..všimla jsem si ale,že když se mě na něj někdo zeptá jsem podrážděná..jako někdo doma.jakoby si mysleli svoje,nebo mám jen paranoiu.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Annie: Máme tě moc rádi,ale radím ti odejdi

To řekli i mně a já litovala, že jsem je dávno neposlechla! I on to měl po otci. Nikdy to nebude lepší. A s jeho mamku se do teď stýkám u kafe.

 

Váš příspěvek

Žárlivý přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené