Smazat

"Nevěrná" žena - věrný manžel

Zajímá mne Vás názor na takový vztah, případně na vztah, kde on je tzv. cuckold.
Já si myslím, že manžel má být pro ženu opora, jistota, má být druh, který jde po jejím boku, ale to je něco jiného než partner. Partnerem je na začátku, ale později už asi ne. Myslím, že je správné ženě dopřát novou vášeň a může se i zaláskovat a svého partnera netajit. Může si prožít i jiný vztah, ale hluboký duševní vztah, jaký s manželem má, pokračuje.
 
1. . .3456789. . .10

Cituji True: v žádném případě tě nemám v úmyslu urážet, ale pokud vezmu vše,co jsi tu psal za pravdu, tedy hlavně to, že jsi tolerantní, aby si žena mohla užít rozkoše i s někým jiným, řekni mi, jestli by jsi byl ochoten milovat věrnou ženu, tedy tu, která by chtěla prožívat slast jen s tebou......pokud ale hledáš hlavně to vzrušení s nevěrnou ženou, pak se u tebe nejedná o toleranci, ale o ukojení vlastní potřeby.

Ovšem. To je samozřejmé. Chci celou dobu říct to, že pokud ženu budu milovat a vážit si jí (pro to, jakým je zkrátka člověkem), věrnost, nebo nevěrnost pak na moi lásku k ní nemá žádný vliv.

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je zajímavé, já teda pestrost i vášeň ve vztahu vidím úplně v jiných věcech než v tom, že se vyspím s kým se mi zamane a přítel mi to jak poslušný pejsek odkejve a ještě z toho bude jásat. Ale dovedu si představit, že jsou lidé, kterým volnější vztah vyhovuje.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: kandaulismus převlečený za vznešená slova.

No o tom jsem psala už na první stránce. Akorát se mi nechtělo to hledat.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A když jsem říkala, že to zní jako by nabízel služby tak jsem byla slizká...a vida pán nejen diskutuje, ale i hledá.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Gixxie: , já teda pestrost i vášeň ve vztahu vidím úplně v jiných věcech než v tom, že se vyspím s kým se mi zamane a přítel mi to jak poslušný pejsek odkejve a ještě z toho bude jásat. Ale dovedu si představit, že jsou lidé, kterým volnější vztah vyhovuje.

přesně tak, je to o tom, aby to chtěli oba.

Cituji intimni1: Chci celou dobu říct to, že pokud ženu budu milovat a vážit si jí (pro to, jakým je zkrátka člověkem), věrnost, nebo nevěrnost pak na moi lásku k ní nemá žádný vliv.

Pak je to OK. Ostatně, každý máme nějaké představy, které nás vzrušují.
Bohužel právě u kandaulismu a jeho prosazování ve vztahu může být vražedné, ale jinak souhlasím s tímto.

Cituji EleanorWoods: Ná té představě nevidím nic špatného pokud to nikomu neubližuje a líbí se to i té partnerce.

Reaguji na intimni1:
Ještě jsem chtěla říct, že se mi líbí kultivovanost ve tvém projevu.
V diskuzích na toto téma se kluci hodně "rozjedou" a ty si ponecháváš určitou zdrženlivost a galantnost.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Ještě jsem chtěla říct, že se mi líbí kultivovanost ve tvém projevu

To podle mě souvisí s jeho submisivností.

Reaguji na Siiri: jsem téhož názoru...

Cituji Siiri: A když jsem říkala, že to zní jako by nabízel služby tak jsem byla slizká...a vida pán nejen diskutuje, ale i hledá.

Co tu tak manipulujete se slovy?? Já jsem napsal, že hledám nebo že jsem tohle za tím účelem založil? Proč si vymýšlíte takové lži? A za vymýšlení i polopravdy já lež považuju. Tak prosím nepřekrucujte a neurážejte!

Cituji Siiri: To podle mě souvisí s jeho submisivností.

Nejsem submisivní! A jsem hrdý možná víc než většina lidí. Jak vůbec můžete být schopná s takovou samozřejmostí napsat, že jsem submisivní? Nic takového jsem nenapsal a submisivní nejsem! Vy si to neuvědomujete, ale právě takhle vznikají drby a lži hodné bulváru.

Cituji True: Ještě jsem chtěla říct, že se mi líbí kultivovanost ve tvém projevu.V diskuzích na toto téma se kluci hodně "rozjedou" a ty si ponecháváš určitou zdrženlivost a galantnost.

Tak to děkuju. I bývalá partnerka mi řekla, že si na mně váží toho, že se nesnižuju k žádným vulgárnostem. Tedy v tom smyslu, že někdy taková byla ona, ale já jsem jí to neoplácel. A myslím, že jsem se k tomu dostal docela zvláštně: Jako kluk nebo puberťák jsem si řekl, že nebudu po nějaké roztržce s rodiči odcházet tak, že za sebou prásknu dveřmi, ale naopak rodiče že víc naštvu, když je naopak zavřu co nejklidněji, a tak jsem to tak začal dělat. Tehdy to chtělo pořádně se ovládnout, dneska už nad tím ani nemusím přemýšlet. Ale má to i tu negativní stránku - leckdo si může myslet, že jste laxní, že si může dovolit víc, protože Vám to jeho jednání nic nedělá. Ale to je právě omyl. No a ještě jednou děkuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji intimni1: Chci celou dobu říct to, že pokud ženu budu milovat a vážit si jí (pro to, jakým je zkrátka člověkem), věrnost, nebo nevěrnost pak na moi lásku k ní nemá žádný vliv.

A hraje v tom roli, jestli si tý ženy vážíš, nebo nevážíš? Jako, že když si jí nebudeš vážit, tak by ti její nevěra vadila?

Tak když si jí nebudu vážit, tak nemá smysl s ní ani být, ne? Píšu, že když si jí budu vážit jako člověka, její zahýbání mi tu úctu k ní prostě nevezme. Napsal jsem to snad už srozumitelně. Ono je to nutné, protože jsem se tu už o sobě dozvěděl, že 1. jsem lehká holka (mužská prostitutka), 2. téma jsem založil kvůli seznámení, 3. jsem submisivní.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji intimni1: její zahýbání mi tu úctu k ní prostě nevezme.

a co budeš dělat, když tvá partnerka bude chtít být věrná a mít sex jen s tebou.

1. . .3456789. . .10
 

Téma "Nevěrná" žena - věrný manžel je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené