Smazat

Důvěra - přítelův telefon a šmejdění

Ahoj holky..již několik dní brouzdám po netu, čtu různé diskuze a komentáře na různých poradnách a v článcích a snažím se přijít na to proč je to tak a tak, protože to pořád nedovedu pochopit ...

Chtěla bych mluvit o tématu - přítel a jeho soukromí - "telefon" ... Moje zkušenost s bývalým partnerem je opravdu šptaná - vždy když jsem se mu do telefonu podívala, vždy jsem tam našla něco hrozného ... a tohle "šmejdění" je důvod, proč zakládám tenhle deníček ... pokaždé když slečna napsala (v nějaký diskuzi, poradně), že si přečetla zprávy v telefonu svého přítele, tak ji začli všichni hned obviňovat že se to nedělá, že porušila přítelovo soukromí a kdesi cosi, ale že tam přítel vyznával lásku jiné ženě nebo že psal kdy si zopakujeme včerejší večer bylo každýmu fuk, defakto byla to ta slečna která byla za nejhorší protože šmejdila v přítelově telefonu .. jenže kdyby to neudělala, tak by se přece nikdy o jeho "nevěře" nedozvěděla, myslela by si jak je všechno krásný a v pořádku, prostě by dělala ze sebe akorád krávu co věří svému přítelovi a on jí tahá za nos .. nedokážu pochopit co je na tom tak soukromého ? Když spolu přece dva bydlí, spí spolu mají společné finance a bude se tu obhajovat nějaké soukromí partnera ? Někde jsem četla, že většina co si chrání své soukromí, co jsou zastánci toho že se do přítelova telefonu nelozí, tak sami tam něco skrývají/skrývaly a proto mají takový názor že se to prostě nedělá a že kdo to dělá je hrozná stíhačka a nedůvěřuje svému příteli ...já nikdy nic neskrývala, nic netajila a přítel se kdykoli kdekoli mohl do mého telefonu podívat, aniž bych to brala jako že mi "narušuje" soukromí. Ono ten telefon je někdy opravdu jediný způsob jak odhalit případnou nevěru ... jsem zastánce hesla - důvěřuj ale prověřuj - takže si myslím, že není nic špatné na tom jednou za čas proklepnout svého partnera jestli nevivádí něco za vašimi zády a nemá to nic společného s tím jestli mu důvěřuju nebo ne .. může vám přeci lhát a nepoznáte jestli říká pravdu nebo ne .. Chtěla bych slyšet Váš názor, zda je to opravdu tak špatné nabourat se do přítelového "soukromí" a proč to tak cítíte ? nebo jestli je to v pořádku, protože kdo nic netají nemá co skrývat ? a co když má slečna nějaký pochybnosti, pořád je to špatně ? nebo už se to tak nějak může když má pochybnosti protože se aspon presvedci ...? Tento deníček opravdu zakládám jenom ze zvědavosti na názory, které tohle dělají nebo nedělají ... děkuji za názory
 

Reaguji na Ropotamo:
no to prostě nejde vysvětlit .. at uz je to tak nebo tak tak proste furt budes mit potrebu chodit za jinou holkou ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jeden bývalý mi řekl že jsem strašná koketa - a to toho netušil víc byl hodný, ale já v té době jaksi potřebovala "něco jiného" šlo prostě jen o sex. Dvě simky jsem neměla, ale pod jménem Peťa si přítel představil slečnu a ne chlapa o 15 let staršího.

Teď bych to už neudělala.

Další se rozešel s tím, že to "se mnou" nejde vydržet - dodneška neupřesnil CO přesně ale asi tuším. Nikdy jsem ho nepodvedla, ale asi prostě mám takové fluidum kolem sebe a ti chlapi jsou vedle mne neklidní...Současný přítel je úplný flegmatik, nic ho nevykolejí, věří si tak, že by jeho ego mohlo být samostatnou osobností (možná i dvěma) a já ho miluji k zbláznění a teď jsem já, ten kdo je neklidný. A líbí se mi to.

A poslední ex to byl vrchol všeho, chtěl ze mne mít slaměnou vdovu, zoufalou ženu z předměstí v krásném domě s bazénem. Zahla jsem mu taky. Nelituji toho vůbec. Pak jsem se i zamilovala. Což bylo asi úplně nejhorší.

Cituji Marcinkaa: nebo se mylim ?

nemýlíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: Ve skutečnosti ano. Vím že Tě to možná překvapí (a i spoustu ostatních), ale celý koncept "lásky" v pojetí jakém ji většina lidí vnímá, je jen finta přírody jak si zajistí aby mláďata Homo Sapiens Sapiens, která jsou velmi nesamostatná (měřeno vzhledem k ostatním organismům), dorostla s patřičnou materiální základnou dospělosti.

Hele-jsem s partnerem šest let, miluju ho, on mě taky-asi přes rokem a půl jsme měli opravdu dost problémy, bylo to fakt blbý období-on se tehdy vyspal s jednou ženou-nikdy bych to nezjistila, neznám ji, řekl mi o tom hned druhý den- šlo jen o sex, nechtěl mi ublížit, prostě v tu chvíli řešil nastálou situaci takhle-sice dost blbým způsobem, ale stalo se- řekl mi o tom-omluvil se, a litoval toho- jasně, já si chvilku zanadávala, dala sem mu to trochu vyžrat, ale paradoxně nám tohle pomohlo, aby jsme se na problémy, které k tomu vedly, podívali trochu jinak.On i já máme spousty chyb, ale ustáli jsme to, ujet taklhle může každý, nezůstala jsem s ním proto, že bych neměla na jiného chlapa, nebo na něm byla nějakým způsobem závislá, zůstala jsem s ním jednoduše proto, že až na tohle malé šlápnutì vedle, je to skvělý chlap.A světe div se, mobil mu nekontroluji, nechám ho jít samotného do hospody, nebo na pánskou jízdu s jeho kamarádem, věřím mu A fakt nejsem žádná naivka.Šlo "jen" o sex, život není jen černobílý. Takže zkušenost mám, a přesto mu nikam nelezu.

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem asi divná, ale já se raději podívám na ženskou v prádle než na chlapa v prádle, kde mu svítí bříšáky.... asi jsem taky vizuálně založená ale to sem nepatří, chtělo by to tu trochu změnit atmosféru. Prostě a závěrem... asi nikdo není svatý a hlavně když chce někdo podvést, tak si cestu vždycky najde, aj přes nějaký šmejdění druhé polovičky...

Cituji Ropotamo: Ve skutečnosti ano. Vím že Tě to možná překvapí

takže ženská se může sebevíc snažit a stejně většina chlapů bude hledat jinde .. tak si to myslel ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tyrande: Každej se rád podívá na hezkou ženskou v prádle

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: Celé to chápeš úplně špatně, ale to už od tvého druhého deníčku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na aksile2aksile: ano, to udělá rozumná žena, která to už umí vyhodnotit. A skutečně miluje. Já se za takovou asi ještě pokládat nemůžu.
Nevím, zda bych pak vydržela to "potom" - jestli mi rozumíš?

Reaguji na fanny: Rozumím Podívej, já jsem ještě mladý tele( je mi 28 )], ale takhle to mám nastavený-nezahodìm fungující vztah, kvůli takové blbosti. Chybu můžu udělat i já. Kdyby to byla dlouhodobá nevěra, tak se s ním rozejdu,na tohle mám striktní názor, ale kvůli tomu, že jednou zasunul jinde, a neskutečně toho litoval, nebudu dělat celosvětový problém. On se celý náš vztah ke mně choval skvěle, kvůli jednomu uklouznutí jsem to prostě zahodit nechtěla.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile: tak to každopádně...Dle mě je zásadní rozdíl "jednorázový zásun" a dlouhodobý paralelní vztah např. 10 let trvající...a že jich také není málo...

Reaguji na farahh: Ano, přesně takhle to vnímám Jak jsem psala, nic není jen černobílé. A když už jsem to jednou odpustila, tak jsem za tím udělala tlustou čáru, tudíž nevidím jediný důvod, abych příteli lezla do mobilu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji aksile2aksile: Podívej, já jsem ještě mladý tele( je mi 28 )

vím je to OT, ale tak uff - ještě do toho dorostu

Jinak za mne tu máš nejméně metál - já asi něčeho podobného nejsem schopná...ani teda nechci, ale tak když se nad tím zamýšlím... Jinak pro zakladatelku je to snad úkaz toho, že se člověk musí umět povznést a přenést a ne ustrnout na jednom místě a trýznit sama sebe

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Nevím holky kde v sobě pořád berete tu chorobnou touhu šmejdit chlapům v telefonech .. Pokud jsem s někým ve vztahu tak přeci důvěřuji a jestli je Vám chlap nevěrný poznáte i z jiných signálů než je ten telefonní. Tvoje úvaha o tom, že kdyby se přeci nešmejdilo tak se na nic nepřijde je dětinská. Žádná prevence proti nevěře bohužel neexistuje. Tohle dělají vesměs žárliví a nedůvěřiví lidé kteří mají nízké sebevědomí. Ne není normální , aby si navzájem partneři lezli do mobilů, Já bych se k tomu nesnížila nelíbí se mi to a ten kdo to dělá je magor.A jinak průběžně si můžeš kontrolovat akorát tak svoji váhu , ale ne cizí mobil

Reaguji na fanny: Hi hi, tak úplně tele už nejsem, ale mladá ještě ano,teda snad
Jinak, díky, za pomyslný metál
Každá situace a vztah je jiný, pokud bych mu nemohla věřit, a měla bych nutkání ho kontrolovat, tak bych v tom vztahu být nemohla, ubíjelo by mě to. Neříkám, že moje řešení bylo nejlepší, spousta lidí, by mi určitě řeklo, že jsem naivní atd., že to určitě udělá znovu apod. Ale já mu fakt věřím, nikdy mi potom nedal záminku, nebo důvod, abych mu nevěřila.
Třeba tahle moje zkušenost zakladatelce pomůže dívat se na to trochu jinak

 

Téma Důvěra - přítelův telefon a šmejdění je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené