Smazat

Důvěra - přítelův telefon a šmejdění

Ahoj holky..již několik dní brouzdám po netu, čtu různé diskuze a komentáře na různých poradnách a v článcích a snažím se přijít na to proč je to tak a tak, protože to pořád nedovedu pochopit ...

Chtěla bych mluvit o tématu - přítel a jeho soukromí - "telefon" ... Moje zkušenost s bývalým partnerem je opravdu šptaná - vždy když jsem se mu do telefonu podívala, vždy jsem tam našla něco hrozného ... a tohle "šmejdění" je důvod, proč zakládám tenhle deníček ... pokaždé když slečna napsala (v nějaký diskuzi, poradně), že si přečetla zprávy v telefonu svého přítele, tak ji začli všichni hned obviňovat že se to nedělá, že porušila přítelovo soukromí a kdesi cosi, ale že tam přítel vyznával lásku jiné ženě nebo že psal kdy si zopakujeme včerejší večer bylo každýmu fuk, defakto byla to ta slečna která byla za nejhorší protože šmejdila v přítelově telefonu .. jenže kdyby to neudělala, tak by se přece nikdy o jeho "nevěře" nedozvěděla, myslela by si jak je všechno krásný a v pořádku, prostě by dělala ze sebe akorád krávu co věří svému přítelovi a on jí tahá za nos .. nedokážu pochopit co je na tom tak soukromého ? Když spolu přece dva bydlí, spí spolu mají společné finance a bude se tu obhajovat nějaké soukromí partnera ? Někde jsem četla, že většina co si chrání své soukromí, co jsou zastánci toho že se do přítelova telefonu nelozí, tak sami tam něco skrývají/skrývaly a proto mají takový názor že se to prostě nedělá a že kdo to dělá je hrozná stíhačka a nedůvěřuje svému příteli ...já nikdy nic neskrývala, nic netajila a přítel se kdykoli kdekoli mohl do mého telefonu podívat, aniž bych to brala jako že mi "narušuje" soukromí. Ono ten telefon je někdy opravdu jediný způsob jak odhalit případnou nevěru ... jsem zastánce hesla - důvěřuj ale prověřuj - takže si myslím, že není nic špatné na tom jednou za čas proklepnout svého partnera jestli nevivádí něco za vašimi zády a nemá to nic společného s tím jestli mu důvěřuju nebo ne .. může vám přeci lhát a nepoznáte jestli říká pravdu nebo ne .. Chtěla bych slyšet Váš názor, zda je to opravdu tak špatné nabourat se do přítelového "soukromí" a proč to tak cítíte ? nebo jestli je to v pořádku, protože kdo nic netají nemá co skrývat ? a co když má slečna nějaký pochybnosti, pořád je to špatně ? nebo už se to tak nějak může když má pochybnosti protože se aspon presvedci ...? Tento deníček opravdu zakládám jenom ze zvědavosti na názory, které tohle dělají nebo nedělají ... děkuji za názory
 

Reaguji na Lady Flame:
a tvůj názor, proč si to děláme ? já to prostě nepochopím, když přese někoho miluju, jako že vážně miluju, tak nemůžu podvádět ....? to mi přece ty city nedovolí ... i kdyby to mělo být jenom o sexu nebo co ja vím proč .. láska a nevěra k sobě prostě neptaří ... takže se ti lidi nejspis nemiluji kdyz se podvavi ...tot muj nazor ..

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ropotamo: LOL... že by to ženský nedělaly, to si nemyslím.

Podle toho, o čem je řeč.
Já třeba věřím, že pokud jde o posílání fotek ve spodním prádle, tak o to somrují hlavně muži, nějak si nedokážu představit ženskou která píše věci jako "pošleš mi svojí fotečku ve slipech? muuuuck"

Ale pokud jde o nevěru jako takovou (jednorázový sex nebo dlouhodobý vztah), prostě pokud jde o nevěru "naživo", tak tam si budou obě pohlaví rovna, ač motivace a provedení jsou poněkud odlišné.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

OK, tak asi ne úplně rovni:

V minulosti mezi nevěrníky převažovali skutečně muži (nebo se k tomu alespoň ochotněji přiznávali), současné statistiky však dokazují, že poměr sil mezi nevěrnými se vyrovnává (nevěry se údajně dopouští 46 procent žen a 62 procent mužů).

http://xman.idnes.cz/sedm-nejvetsich-mytu-o-nevere -d2v-/xman-styl.aspx?c=A090427_163718_xman-styl_fr o

Cituji MiaMia: Já třeba věřím, že pokud jde o posílání fotek ve spodním prádle, tak o to somrují hlavně muži, nějak si nedokážu představit ženskou která píše věci jako "pošleš mi svojí fotečku ve slipech? muuuuck"

ano s tím souhlasím, že tohle dělaj spíš muži a taky nechápu proč ... když maj kočku doma a kdykoli si ji mutou vyfotit ...

Reaguji na MiaMia:
takže muži podvádějí víc ...

Reaguji na Marcinkaa:
ale když se nad tím zamyslím ... tak to ta žena dovolí aby podvedl, takže je to stejný .. kdyby ta žena nechtěla, tak by nemel s kym podvadet ..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Marcinkaa: a tvůj názor, proč si to děláme ?

Těch důvodů, proč se lidé navzájem podvádí, může být přeci spousta - někdo prostě jen tak "ulítne", aniž by to pro něho něco znamenalo, druhý je např. nespokojený ve stávajícím vztahu a nemá sílu odejít, tak si to "kompenzuje" milenkou/milencem... fakt těch důvodů je hrozně moc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: nechápu proč ... když maj kočku doma a kdykoli si ji mutou vyfotit ...

Právě proto.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MiaMia: nedokážu představit ženskou která píše věci jako "pošleš mi svojí fotečku ve slipech

to je logické-jsme víc vizuální (proto je většina pornoprodukce mířená na muže), a taky že hezká ženská v kalhotkách se líbí i ženské, ale chlap ve slipech... to je dílem komedie, dílem tragédie.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: Protože člověk prostě není monogamní tvor, který se po první menstruaci/poluci spáruje a pak už na nikoho jiného nepomyslí po celý život?

I když si nenarazíš nějakého vola, tak stejně na tom vztahu musíš pracovat, jinak se ti rozloží samospádem. A samozřejmě lidé i okolnosti se mění, že se vášnivě milujete ve 25 ve studentské garsonce neznamená, že spolu budete vycházet ve 40 ve vlastním domě se dvěma dětma.

Reaguji na Ropotamo:
tak mi vysvetli kdyz kdykoli můžes mit cokoli budeš chtit, proc to budes vyhledavat jinde ? kdyby ti to stejne nedovolila aby sis ji mohl vyfotit tak stejne pujdes a pozadas o to jinou .... nebo se mylim ?

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ženský také slintají nad fotkami třeba hezky vypracovaných chlápků vysvlečených do půl těla (viz všelijaké twillight filmy) a klidně si o něco takového dokáží i napsat.

Reaguji na kopaj:
proč by ne ? starší generace jsou spolu dodnes a hodlaj solu umřít .. moje mám a s tátou sou taky ten příklad, kde si nedovedu představit že by se stihli ještě rozvést a najít někoho jiného ... je to jenom o tom co člověk chce a pokud ten člověk chce být s tím druhým do konce života, proč by nemhl? je to snad proti přírodě ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: Nevím jak Ti tohle konkrétně jednoduše vysvětlit aby jsi to pochopila.

Reaguji na kopaj:
Jj to mě taky potkalo ale herci a reálné slečny je trošku něco jiného ...

 

Téma Důvěra - přítelův telefon a šmejdění je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené