Smazat

Důvěra - přítelův telefon a šmejdění

Ahoj holky..již několik dní brouzdám po netu, čtu různé diskuze a komentáře na různých poradnách a v článcích a snažím se přijít na to proč je to tak a tak, protože to pořád nedovedu pochopit ...

Chtěla bych mluvit o tématu - přítel a jeho soukromí - "telefon" ... Moje zkušenost s bývalým partnerem je opravdu šptaná - vždy když jsem se mu do telefonu podívala, vždy jsem tam našla něco hrozného ... a tohle "šmejdění" je důvod, proč zakládám tenhle deníček ... pokaždé když slečna napsala (v nějaký diskuzi, poradně), že si přečetla zprávy v telefonu svého přítele, tak ji začli všichni hned obviňovat že se to nedělá, že porušila přítelovo soukromí a kdesi cosi, ale že tam přítel vyznával lásku jiné ženě nebo že psal kdy si zopakujeme včerejší večer bylo každýmu fuk, defakto byla to ta slečna která byla za nejhorší protože šmejdila v přítelově telefonu .. jenže kdyby to neudělala, tak by se přece nikdy o jeho "nevěře" nedozvěděla, myslela by si jak je všechno krásný a v pořádku, prostě by dělala ze sebe akorád krávu co věří svému přítelovi a on jí tahá za nos .. nedokážu pochopit co je na tom tak soukromého ? Když spolu přece dva bydlí, spí spolu mají společné finance a bude se tu obhajovat nějaké soukromí partnera ? Někde jsem četla, že většina co si chrání své soukromí, co jsou zastánci toho že se do přítelova telefonu nelozí, tak sami tam něco skrývají/skrývaly a proto mají takový názor že se to prostě nedělá a že kdo to dělá je hrozná stíhačka a nedůvěřuje svému příteli ...já nikdy nic neskrývala, nic netajila a přítel se kdykoli kdekoli mohl do mého telefonu podívat, aniž bych to brala jako že mi "narušuje" soukromí. Ono ten telefon je někdy opravdu jediný způsob jak odhalit případnou nevěru ... jsem zastánce hesla - důvěřuj ale prověřuj - takže si myslím, že není nic špatné na tom jednou za čas proklepnout svého partnera jestli nevivádí něco za vašimi zády a nemá to nic společného s tím jestli mu důvěřuju nebo ne .. může vám přeci lhát a nepoznáte jestli říká pravdu nebo ne .. Chtěla bych slyšet Váš názor, zda je to opravdu tak špatné nabourat se do přítelového "soukromí" a proč to tak cítíte ? nebo jestli je to v pořádku, protože kdo nic netají nemá co skrývat ? a co když má slečna nějaký pochybnosti, pořád je to špatně ? nebo už se to tak nějak může když má pochybnosti protože se aspon presvedci ...? Tento deníček opravdu zakládám jenom ze zvědavosti na názory, které tohle dělají nebo nedělají ... děkuji za názory
 
arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zatímco diskutuješ na Omlazení, tak někdo pro tebe a tobě podobné založil firmu

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/54543/dekujeme- ze-podvadite-v-cesku-je-firma-ktera-na-zakazku-roz vraci-vztahy.html

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MiaMia: O něčem podobném jsem četl už asi před rokem, jestli ne víc.... a nakonec se ukázalo že to vlastně je jen takový blábol. Jinak ale podobná "firma" funguje už několik let v USA (nejspíš ne jedna, ale znám jednu z NY) a v Berlíně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MiaMia: Reaguji na Ropotamo: pamatuji si jak jsme na základní škole a pak i na lyceu mezi holkami předávaly čísla a zkoušely psát "našim" klukům, že o ně jako máme zájem. A takto se zjišťovalo, zda by byl věrný No telátka. Byla to sranda. Za poslání kreditu si s ním pak člověk mohl psát dál a byl to "důkaz" nevěry.

Cituji Marcinkaa: když přese někoho miluju, jako že vážně miluju, tak nemůžu podvádět ....? to mi přece ty city nedovolí ... i kdyby to mělo být jenom o sexu nebo co ja vím proč ..

Je hezké, že ty sama to cítíš tak, že jsi s partnerem spokojená a nemáš takové potřeby, ale jsou lidé a muži především, kteří i když mají doma tu svojí *pravou*, tak stejně občas ujedou a to z mnoha různých důvodů. Nemusí v tom vůbec hrát roli ten vzhled, ale i to, že v tom vztahu je určitý stereotyp například i v sexu. S novým člověkem je to prostě vždy zajímavější.

Měla jsem jednoho milence. Nebyl to vážný vztah. Zajištěný podnikatel. 40 let, stále svobodný. Jak jsem ho poznala, tak to nebyl úplně špatný člověk pro rodinu. Dalo se s ním vydržet, ale já bych na něj ty nervy neměla Pro každou ženskou, je to skvělá partie do života hlavně co se financí a zážitků týče. Jednou se mě zeptal, jestli bych s ním nechtěla být na vážno. Řekla jsem, že nechci vážný vztah. Tak jsme se bavili dál a on mi řekl toto: Chci pěknou, inteligentní manželku. Žádnou uklízečku a kuchařku, co kolem mě bude skákat. Bude mít všechno, ale je jedna věc, kterou musí tolerovat: Já potřebuji š...t i jiné ženské. Neumím být věrný jen té jedné i když je pro mě moje přítelkyně cenná a miluju jí. Jsem nadržený a jedna mi nestačí.

Co k tomu říct? Filozofovat nad tím, proč se lidé podvádějí, to je na dlouho a stejně se nikam nedostaneme. Každopádně tenhle chlap (i když ne dost dobrý pro mě) to řekl rovnou, jak to je. Nebude jiný a ani nechce.

Ty si máš ten váš vztah užívat, pokud jsi s přítelem spokojená a pokud něco takového přijde, tak se stane, ale nemá cenu nad tím přemýšlet každý den vašeho vztahu. Když ho budeš lustrovat, tak ti to udělá ještě naschvál. Mám kamaráda a ten má hrooozně ale hrozně hodnou holku, ale jednou mi říkal: Ona je tak hodná a dřepí na zadku v tom našem baráku a já prostě musím jít zlobit s kámošema a opít se jako prase a pak přijdu domu a čekám, že mi bude alespoň nadávat nebo tak něco a ona prostě nedělá nic. Sedí a drží hubu a uvaří mi oběd o třech chodech..

Nesnaž se ve vztahu hledat logiku proč a co? Buď s někým jsem a užívám si to a nebo jsem raději sama, když mám ve vztahy takovou nedůvěru. Budeš ho lustrovat a on ti to udělá naschvál a potom co? Řekneš mu je: Já to věděla, že mě podvádíš a odneseš si z toho zase jen tohle. Nic jiného..

Ještě bych upozornila, že toho milence jsem měla, když jsem byla single a ne že jsem byla ve vztahu )))

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

EleanorWoods... to je suprově napsaný

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Marcinkaa: a tvůj názor, proč si to děláme ? já to prostě nepochopím, když přese někoho miluju, jako že vážně miluju, tak nemůžu podvádět ....? to mi přece ty city nedovolí ... i kdyby to mělo být jenom o sexu nebo co ja vím proč .. láska a nevěra k sobě prostě neptaří ... takže se ti lidi nejspis nemiluji kdyz se podvavi ...tot muj nazor

Buď jsi mimořádně mladá a nezkušená nebo mimořádně naivní jinak si tvé úvahy nedokážu vysvětlit.

Jinak teda tvoje gramatika to je taky něco , možná bych se místo šmejdění v soukromí druhých zaměřila na pravopis.Asi by to nebylo od věci.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: hele, tak to je s těmi chlapi...a víš jaké znám pokračování?
Takoví byli i někteří mí spolužáci ze střední, následně i inženýři, ředitelé stav. firem...a jak před 40 básnili o spoustě milenek, tuzemských i zahraničních...teď když se zeptám..."a která je teď ta aktuální?!" tak odpoví" ááále, víš co, mě už to tak nebaví, svoje jsem si "odš....l" do aleluja...a nějak mi stačí ta doma A silácké řeči jsou fuk, mají jiné zájmy, náročnou práci...

Reaguji na farahh: No tenhle je opravdu hřebec. Udržuje se v kondici. Je hodně sportovně založený, nekouří, pije jen když je někam pozvaný na akci. Já si k snídani dala vajíčka se slaninou a velký hrnek kafe. Ten všechno bio včetně šťávy z okurek pro mladší vzhled. On je takový starší metrosexuál a to je to, co mi na něm vadilo nejvíc. Svlíkal se přede mnou a dělal mi striptýz v leopradích tangách a čte 50 odstínů šedi a všechny knihy pro ženy, aby jim byl blíže a byl předem připraven na to, až ho budou chtít zaháčkovat pomohla jsem mu se stylingem, aby vypadal mladší, obarvil si vlasy no kořen jak sviň DD ještě teď se bavím..trošku extrém, ale trošku mimo téma už Jen věřím, že by ho mohla nějaká ženská zvládnout, jen by mu musela tolerovat tu nevěru a brát ho trošku řemenem jak se říká..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Dop*dele, tohle je děsivá karikatura toho, jak bych mohl vidět s odstupem sám sebe za 10-15 let... Teda až na barvení hlavy a leopardí tanga, to už by bylo asi na hospitalizaci

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ropotamo:
Co ty víš, třeba se za těch 10-15 let budou nosit leopardí tanga normálně a trencle budou těžce out of date

arrow
profile_image
aishka1
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: a to není pravda, já když mám přítele kterého miluju tak nemám potřebu si psát s opačným pohlavím.. proč ? pokecat s ním můžu, zasmát se s ním můžu, prodrbat něco s ním můžu, tak proč bych to dělala s někým "cizím" ?

tak to já tu potřebu mám, chlap má jiný pohled na věc, některé problémy si ráda podrbu s chlapem a to i cizím, přitom to nejdůvěrnější co se mezi námi odehraje je pusa na líco na přivítání. A ono jestli to bereš jako teď mám tebe a s tebou budu dělat všechno, a ty máš mě a na jiné už nekoukej, tak se zákonitě musí chlap v tvé přítomnosti začít dusit a koukat jinde a bez výčitek.

arrow
profile_image
aishka1
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: Ne je pro mě správné si najít někoho, kdo je stejný jako já - nemá potřebu vyrážet do společnosti, nemá potřebu si psát s opačným pohlavím a nemá potřebu dokazovat jak se beze mě obejde ...

Hele a co si najít nějakého ve výkonu trestu, pohlídají ti ho jiný, do společnosti jen tak nevyrazí, jen mužský kolektiv, telefon lustrovat nemusíš, bude mít dva hovory do měsíce tak si ohlídáš jestli je směřoval tobě... promiň, ale obávám se, že vhodnějšího kandidáta co bude splňovat tvé požadavky nenajdeš, protože chlapů kteří se nechají donutit k odříznutí všech žen v okolí kromě těch pokrevně spřízněných, a nikdy ti to nevyčtou nebo tě kvůli toho neopustí je skoro nula.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji aishka1: jen mužský kolektiv,

to bys koukala...jednou jsme byli takto navštívit kolegu ve výkonu a bachařku dělala domina v narvaný haleně s prsama č. min. 4....až mi to přišlo jako další součást trestu

Cituji farahh: to bys koukala...jednou jsme byli takto navštívit kolegu ve výkonu a bachařku dělala domina v narvaný haleně s prsama č. min. 4....až mi to přišlo jako další součást trestu

Můj strejda je bachař. Je tam samý chlap a všechno to jsou vrazi z většiny cikáni. Ovšem tohle jsem také nikdy nepochopila, že mají své obdivovatelky..))

Reaguji na Ropotamo: Nooo bacha na to )) Takhle dopadá chlap bez rodiny, který nemá nic jiného na práci, než sebe a hledání toho vysněného ideálu, který stále nepřichází Ovšem já mu to neberu. I tak si ten život podle mě dost užívá. Jen má také naivní představy, ale třeba mu to ještě vyjde )

 

Téma Důvěra - přítelův telefon a šmejdění je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené