Smazat

Můj život VII

Začínám kopírovat a vkládat delší části z počítače, protože vařím oběd a měla bych se věnovat tomu, aby moje kuře nebylo vysušené a brambory rozvařené.

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část

Byl nejspíš duben a byl FulnekFest, konal se v Děrném na hřišti a byly tam dvě stage, na jedné hráli metal (a podobné) a na druhé hráli D`n`B, Jungle, Tekkno… v tu dobu už jsem pokukovala po dalším klukovi - jmenoval se Lukáš M., byl to kamarád Martina K. a byl starší, měl asi 21? Nepamatuju si, kdy se mi začal líbit, ale vím proč… měl krásný úsměv a hodně jsem se mu líbila, dával mi to najevo a když jsme byli na FF, pili jsme spolu, tančili spolu (na dramy ale žádná romantika)… ale během té noci jsme se líbali a zůstali tam až do rána - pak jsem jela zamilovaná autobusem domů. Pak jsme spolu chodili snad 3 měsíce.
Náš vztah ale narušovala Barbora V.. Další satan! Byla to strašná kur-a, roztahovala nohy každému a hodně ráda se mlátila. Pár věcí mi ukradla, využívala mě, přetvařovala se, opravdu jsem jí věřila, že jsme kamarádky. Půjčila jsem jí pásek Horsefeathers a MP3, kterou mi pak už nevrátila. Často jsme se scházely, často i se Žanenou, když jsem byla s Bárou sama, pomlouvala Žanetu a podle slov Žanety pak Barbora pomlouvala mě před ní. Byla to taková s-ině, že nás dokázala rozhádat.

Pamatuju si, jak se Barbora rozešla s jedním klukem a hned nato začla chodit s druhým, se kterým toho bývalého tak či tak podváděla. Pak uspořádala párty u sebe v bytě v N.J. Bylo to nechutné doupě, kde nechávala přes týden psa, který s-al po celém bytě. Ano - celý týden tam byl ten chudák pes sám, když tam člověk pak šel, ho-na byly všude. Takže jsem vždycky 20 minut čekala před bytem na chodbě, než ona všechno uklidila a vytřela. Smrad k padnutí tam ale zůstal.
Ta párty bylo jen chlastání, kouření a hulení, pak jsme se vydali do města a já si dala půlku extáze. Ale asi po 10 minutách jsem utíkala na záchod do baru, který jsme míjeli a naschvál ji vyblinkala. Chtěla jsem jít spát. Lukáš mi řekl, že mě vyprovodí a tak jsme šli. Jenže když jsme přišli na byt, nikdo tam nebyl a on se mnou chtěl spát. Já byla panna, on to nevěděl, ale přemlouval mě, ikdyž viděl, v jak hrozném jsem stavu. Nakonec odešel a já usla. Za malou chvíli mě vzbudil divný zvuk. Otevřela jsem oči a hned vedle mě byla Barbora s tím svým a souložili. Prostě si to ty prasata rozdávali na roztaženém gauči zatímco jsem na něm spala. Odešla jsem do koupelny, kde jsem si sedla na vanu a za chvíli přišla Bára, že se můžu vrátit. Skvělá noc.
Žaneta v tu dobu chodila s Marcelem Š., byl to super kluk, pěkně se ke všem choval a byl to v podstatě i můj kamarád.
Na konci prváku jsme se celá banda vydala na Čerťák - byl to festival za Novým Jičínem a byl to takový ten typický fesťák pro vyhulené a zfetované huby. Ale bylo to fajn, dobrý zážitek. Já v tu dobu párkrát trávu zkusila, ale nemám ráda stav, kdy je člověk mimo sám sebe, takže to nebyl můj šálek čaje.
Lukáš mě opět přemlouval k sexu, zrovna když jsem byla hodně podnapilá, pak jsem usnula a on šel pařit. Jenže pak se Barbora vrátila a začla do mě hučet, proč mu jako nedám? Začla mi nadávat, že jsem frigida a podobně už si z toho víkendu moc nepamatuju, ale seznámila jsem se tam s Luckou Z. Byla to moc hodná holka, kterou všichni měli rádi a měla ráda Linkin Park. Byla o pár let starší než já, taky se bavila s Bárou, ale neměla ji moc ráda.
Pak přišel zajímavý večer - byli jsme ve Fulneku, pili na nádraží a pak jsme se po skupinkách vydávali do Kříže. Já šla s Barborou a Žanetou. Barbora ze sebe chtěla udělat důležitou, tak předstírala, že omdlela. Byla “v limbu” asi 45 vteřin, nevěděly jsme, co dělat, tak jsem řekla: “zavolej sanitku”, Žaneta vytáhla mobil a v tu ránu se Barbora probrala a říkala: “né, to je dobrý, nevolejte záchranku” došly jsme do Kříže a za malou chvíli dorazil i Lukáš se zbytkem party. Všichni se na mě dívali a smáli se, jakobych měla h-vno na *****. Lukáš se choval hodně divně a chladně, nikdo mi nechtěl říct, co se děje. Někdo mi řekl: “tý v-le, tys mu ale udělala obrovský cucflek!”. Koukla jsem mu na krk a měl tam cucflek, jakoby ho kousl upír. Všichni věděli, že jsem mu ten cucflek neudělala já. Byl to srab a nechal si ho udělat od Adriany, protože neměl kou-e na to, aby se se mnou rozešel jako chlap. Pak jsem ho vytáhla na chodbu, on mlel něco o tom, že s ním nechci spát. Věděla jsem, že pokud je to takový ubožák, který se rozejde s holkou proto, že mu nechce dát, nemá cenu mu vůbec říkat, že jsem panna, nebo za něj bojovat. Vzala jsem si věci a tentokrát jsem jela domů autobusem se zlomeným srdcem.
 
 

Váš příspěvek

Můj život VII

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené