Smazat

Můj život VII

Začínám kopírovat a vkládat delší části z počítače, protože vařím oběd a měla bych se věnovat tomu, aby moje kuře nebylo vysušené a brambory rozvařené.

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část

Byl nejspíš duben a byl FulnekFest, konal se v Děrném na hřišti a byly tam dvě stage, na jedné hráli metal (a podobné) a na druhé hráli D`n`B, Jungle, Tekkno… v tu dobu už jsem pokukovala po dalším klukovi - jmenoval se Lukáš M., byl to kamarád Martina K. a byl starší, měl asi 21? Nepamatuju si, kdy se mi začal líbit, ale vím proč… měl krásný úsměv a hodně jsem se mu líbila, dával mi to najevo a když jsme byli na FF, pili jsme spolu, tančili spolu (na dramy ale žádná romantika)… ale během té noci jsme se líbali a zůstali tam až do rána - pak jsem jela zamilovaná autobusem domů. Pak jsme spolu chodili snad 3 měsíce.
Náš vztah ale narušovala Barbora V.. Další satan! Byla to strašná kur-a, roztahovala nohy každému a hodně ráda se mlátila. Pár věcí mi ukradla, využívala mě, přetvařovala se, opravdu jsem jí věřila, že jsme kamarádky. Půjčila jsem jí pásek Horsefeathers a MP3, kterou mi pak už nevrátila. Často jsme se scházely, často i se Žanenou, když jsem byla s Bárou sama, pomlouvala Žanetu a podle slov Žanety pak Barbora pomlouvala mě před ní. Byla to taková s-ině, že nás dokázala rozhádat.

Pamatuju si, jak se Barbora rozešla s jedním klukem a hned nato začla chodit s druhým, se kterým toho bývalého tak či tak podváděla. Pak uspořádala párty u sebe v bytě v N.J. Bylo to nechutné doupě, kde nechávala přes týden psa, který s-al po celém bytě. Ano - celý týden tam byl ten chudák pes sám, když tam člověk pak šel, ho-na byly všude. Takže jsem vždycky 20 minut čekala před bytem na chodbě, než ona všechno uklidila a vytřela. Smrad k padnutí tam ale zůstal.
Ta párty bylo jen chlastání, kouření a hulení, pak jsme se vydali do města a já si dala půlku extáze. Ale asi po 10 minutách jsem utíkala na záchod do baru, který jsme míjeli a naschvál ji vyblinkala. Chtěla jsem jít spát. Lukáš mi řekl, že mě vyprovodí a tak jsme šli. Jenže když jsme přišli na byt, nikdo tam nebyl a on se mnou chtěl spát. Já byla panna, on to nevěděl, ale přemlouval mě, ikdyž viděl, v jak hrozném jsem stavu. Nakonec odešel a já usla. Za malou chvíli mě vzbudil divný zvuk. Otevřela jsem oči a hned vedle mě byla Barbora s tím svým a souložili. Prostě si to ty prasata rozdávali na roztaženém gauči zatímco jsem na něm spala. Odešla jsem do koupelny, kde jsem si sedla na vanu a za chvíli přišla Bára, že se můžu vrátit. Skvělá noc.
Žaneta v tu dobu chodila s Marcelem Š., byl to super kluk, pěkně se ke všem choval a byl to v podstatě i můj kamarád.
Na konci prváku jsme se celá banda vydala na Čerťák - byl to festival za Novým Jičínem a byl to takový ten typický fesťák pro vyhulené a zfetované huby. Ale bylo to fajn, dobrý zážitek. Já v tu dobu párkrát trávu zkusila, ale nemám ráda stav, kdy je člověk mimo sám sebe, takže to nebyl můj šálek čaje.
Lukáš mě opět přemlouval k sexu, zrovna když jsem byla hodně podnapilá, pak jsem usnula a on šel pařit. Jenže pak se Barbora vrátila a začla do mě hučet, proč mu jako nedám? Začla mi nadávat, že jsem frigida a podobně už si z toho víkendu moc nepamatuju, ale seznámila jsem se tam s Luckou Z. Byla to moc hodná holka, kterou všichni měli rádi a měla ráda Linkin Park. Byla o pár let starší než já, taky se bavila s Bárou, ale neměla ji moc ráda.
Pak přišel zajímavý večer - byli jsme ve Fulneku, pili na nádraží a pak jsme se po skupinkách vydávali do Kříže. Já šla s Barborou a Žanetou. Barbora ze sebe chtěla udělat důležitou, tak předstírala, že omdlela. Byla “v limbu” asi 45 vteřin, nevěděly jsme, co dělat, tak jsem řekla: “zavolej sanitku”, Žaneta vytáhla mobil a v tu ránu se Barbora probrala a říkala: “né, to je dobrý, nevolejte záchranku” došly jsme do Kříže a za malou chvíli dorazil i Lukáš se zbytkem party. Všichni se na mě dívali a smáli se, jakobych měla h-vno na *****. Lukáš se choval hodně divně a chladně, nikdo mi nechtěl říct, co se děje. Někdo mi řekl: “tý v-le, tys mu ale udělala obrovský cucflek!”. Koukla jsem mu na krk a měl tam cucflek, jakoby ho kousl upír. Všichni věděli, že jsem mu ten cucflek neudělala já. Byl to srab a nechal si ho udělat od Adriany, protože neměl kou-e na to, aby se se mnou rozešel jako chlap. Pak jsem ho vytáhla na chodbu, on mlel něco o tom, že s ním nechci spát. Věděla jsem, že pokud je to takový ubožák, který se rozejde s holkou proto, že mu nechce dát, nemá cenu mu vůbec říkat, že jsem panna, nebo za něj bojovat. Vzala jsem si věci a tentokrát jsem jela domů autobusem se zlomeným srdcem.
 
 

Téma Můj život VII je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené