arrow
profile_image
terizek296
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, už po několikáté se pokouším pravidelně cvičit.
Teď bych potřebovala shodit nějaké to kilo, a hlavně zeštíhlit problematické partie.
Jednou týdně jsem se donutila chodit na HEAT, když si vzpomenu tak doma cvičím doma hodinu kalanetiku, to tak jednou do týdne. Ale chtěla bych přidat ještě nějakou aerobní aktivitu, kterou bych dělala doma. Přemýšlela jsem o něčem jako běžící pás, stepper,rotoped, orbitrek,trampolína apod.
Bohužel bydlíme v paneláku, a máme plovoučky, a řeším problém, který z těchto aktivit, by byla nejideálnější, abych nerušila sousedy pod námi.
Bavil by mě i aerobic a zumba, ale to se z hlediska dupání nedá v bytě dělat. Zkusila jsem jednou ten aerobik, a našlapovala jsem na špičky aby to nešlo slyšet, bolelo to, a myslím, že se to na špičkách ani dělat nedá.
Nechci chodit na tuto druhou aktivitu už na žádné cvičení, chtěla bych to jen jako doplněk, aby to bylo doma.
Běhat mě také nebaví, takže ta aktivita by měla být provozovatelná i přes zimu.
Snad jsem to dobře vysvětlila.

Tak holky, co děláte pro své zdraví a kondičku?
Díky za komentáře.

arrow
profile_image
mineee
od 10. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já doma hopsám a cvičím na podložce na jógu a v botaskách. Teď jsem to zkoušela bez botasek a bez podložky a to by na mě sousedka asi brzy přišla Takhle tu půl hodinku až hodinku přežije, je to mnohem tlumenější.

arrow
profile_image
Rehny
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že žádný z těch strojů by neměl dělat hluk, možná tak ta trampolína. Jinak já cvičím doma běžně. Pokud jsou to málo dupací aktivity, klidně i menší skoky, tak to dělám normálně na slabém koberci, na hlučnější cviky si dám pod sebe tlustou karimatku nebo můžeš použít i nějaký silnější koberec, čtverec 1,5x1,5 m nestojí moc peněz.

arrow
profile_image
Janca91
od 31. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já jsem si právě objednala cyklotrenažer, zítra si pro něj jedu. máme taky panelák 2+kk takže počítám že o kolo budu furt zakopávat ale ta představa, že nemusím chodit někam do fitka a v klidu si zajezdím doma, vyhrála... máme taky plovoučku, takže počítám že ho budu muset nějak podložit ale to hlavně proto abych ji nepoškrábala. Ale už se strašně těším

Kdysi jsem měla souseda, bylo mu tak 75let a ten chodil každé ráno běhat.
A když venku lilo, běhal v paneláku po schodech do 8.patra.
Ale to jsi asi slyšet nechtěla

arrow
profile_image
lazycrash
od 21. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem přes týden na intru takže to mám trošku komplikovanější než když jsem doma. 1x týdně chodím do fitka, hlavně běžící pás. 1x týdně chodím na takovou slátaninu všeho možného tančení a cvičení (převažuje tam aerobic) a pak o víkendu když je pěkně tak brusle a rotoped (nedělá hluk a ani ty běžící pásy a podobně ve fitku taky ne).

arrow
profile_image
Joye
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já doma cvičim Jillian. Ale všechno to její hopsání a cardio vynechávam, protože by na mě vlítla asi sousedka V paneláku je to těžký no. Chtěla bych si pořídit buď rotoped nebo Eliptical, hluk to nedělá. Do fitka nechodim, zaprvé mi přijde "zbytečné" za to dávat peníze, když můžu cvičit i doma a za druhé nerada cvičim před někym cizím Chtěla bych začít běhat, ale venku mě taky vadí cizí lidi, bydlím na malém městě kde neni uplně běžný, že venku někdo běhá. Tak bych radši na pás do fitka, ale překonat ten ostych no, to je děs

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené