Skvělá řasenka! Dlouho jsem jí odolávala, protože jsem na ni četla docela rozpačité recenze ve smyslu: přehnaná reklama a skutek utek, jenže pokud máte světlé a řídké řasy jako já, ten rozdíl je vážně dramatický. Podobného efektu dosáhnu i s 2000 Calorie a vlastně se nemůžu rozhodnout, která z nich je lepší :)
Moje naprosto top řasenka, lepší jsem nikdy nezkusila! Perfektní kartáček, nádherně prodlouží a zahustí! Cena je v akcích po drogeriích více než příznivá, vydrží mi tak dva měsíce pri pravidelném používání, zrovna o víkendu jsem si koupila novou:) Je důležité se s ní naučit zacházet, pomalu pročesávat a délka a objem se tvoří postupně. Když jsem si koupila jinou, vždy jsem se vrátila k False Lash!
Řasenka má silnější kartáček (někomu nemusí vyhovovat na líčení vnitřního, vnějšího koutku nebo spodních řas), který řasy pročeše a oddělí. Barva řasenky je výrazně černá a po nanesení jsou řasy výrazně hustější a celkově výraznější. Okouzlil mě i obal řasenky, který se dá sehnat v různých barvách.
Jedna z mých oblíbených. Rozčeše, přidá na objemu i na délce, mám po ní opravdu hezké řasy. Kombinuji jí ještě s Max Factor 2000 Calories, nejdřív nanesu tu a pak False Lash a je to dokonalý. Jsem zvyklá na výrazné řasy a kombinace těchto dvou mi moc vyhovuje. Líbí se mi na ní její design i velký kulatý umělý kartáček.
Pro mě naprosto dokonalá řasenka! Ač jsem zde četla dost rozpačité názory (v diskuzi), sebrala jsem odvahu ji zkusit. I když jsem zkoušela nepřeberné množství řasenek, tahle je prostě JEDNIČKOU mezi vším, co jsem dosud zkusila. Řasy krásně oddělí, zahustí i prodlouží. Jelikož mám od přírody řasy relativně hezké (dlouhé i husté), po použití této řasenky si připadám jako mrkací panenka. Rozhodně nehodlám měnit.