Byla jsem na tuto řasenku zvědavá a tak jsem vyzkoušela. Pro moje krátké a nevýrazné řasy naprosté fiasko. Spodní řasu musím natřít nejméně 4x, abych docílila nějakého efektu. Kartáček mi taky nevyhovuje. Pro mě je lepší 2000 cal. od stejné firmy. Řasenky objednávám přes ebay Anglie, nebo USA. Je zajímavé, že v Anglii je tato řasenka k mání za 140 Kč plus 50 Kč pošta. U nás v drogerii 360 Kč. A ještě jedna zajímavost, řasenky od této značky mi chodí zabalené v zataveném obalu, což v našich obchodech není.
Řasenka mě moc neoslovila. Sice má kartáček, který mi vyhovuje a dobře se mi s ním pracuje, ale řasenka mi trochu na řasách žmolkuje a má snahu černit pod oko. Navíc mám pocit, že mi rychle vysychá. Řasy ale umí udělat pěkně výrazné a pořádně černé. Trochu mi vadí, že řasenka nejde úplně dovřít (aspoň ta moje), i když mám okolí hrdla čisté, a zůstává tam taková mezírka. Odlíčit jde dobře.
Umělé kartáčky nemám ráda, tenhle je ale docela obstojný, nabarví i drobounké řasy v koutku a nedrolí se, barva je intenzivní ale docela řídká, takže nežmolkuje a i po 3 měsících maluje pořád dobře. Na ní používám ještě 2000calorie, protože až ke konečkům se mi nedostane. Řasenky MF jsou pro mě jedny z nej, tato mi ale k srdci nepřirostla a znovu si jí nekoupím.
Tato řasenka mne tak trošku zklamala, poněvadž jsem doufala, že budou řasy krásně prodloužené a zhuštěné. Kartáček řasy nerozčese, hodí se spíše pro dlouhé řasy, které nepotřebují zhustit ani prodloužit. Náplň uvnitř řasenky je také slabá, nenamaluje řasy tak, jak bych si představovala. pro dokonalé namalování musím použít nejméně 3 vrstvy a to ještě pořád není ono. Pro mne velké zklamání a příště koupím raději její sestřičku 2000 calories. Znovu bych nezakoupila.
Tuhle řasenku jsem měla před pár lety a kartáček měla poměrně dobrý, hustý, plastový, řasy pěkně pročesal. Barva byla dobrá, sytá ale poměrně jsem byla zklamaná z velmi malého objemu, myslím něco kolem 5 ml, což je tak na měsíc. Fakt byla za chvíli pryč a za 400,- řasenku na měsíc?? Děkuji, už fakt ne. Tohle mě poměrně dost zklamalo