Max Factor Masterpiece Max Mascara recenze a zkušenosti

řasenky Max Factor Masterpiece Max Mascara
řasenky Max Factor Masterpiece Max Mascara - obrázek 1
řasenky Max Factor Masterpiece Max Mascara - obrázek 2
řasenky Max Factor Masterpiece Max Mascara - obrázek 3
Max Factor (73)
4.2 z 5 5 4.2 13
Celkem 13 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
62 %

Recenze produktu
Max Factor Masterpiece Max Mascara

věk
35-44

oči
černé

Výborná řasenka, která udělá krásné řasy i bez natočení kleštěmi. Sice trochu dražší, ale výkon perfektní, konzistence super. Nemaže se, nedrolí, nelepí. Navíc se dobře nanáší, takže ideální do práce, řasy máte ráno hotové opravdu rukcuk. Pravda, mohla by být levnější, na drogerkovou řasenku je docela drahá. Takže za mě super, taková věrná klasika, kterou rozhodně nic nezkazíte.

  • dostupnost v drogerii
  • rychle a dobře se nanáší
  • vyšší cena


věk
35-44

oči
hnědé

Další recenze od 1.10.2016 10:40:10

Jsem zvykla pouzivat rasenku 2000 calorie, ale chtela jsem zkusit neco noveho a sahla jsem po masterpiece max. Netusila jsem, ze ma gumovy kartacek, tak to me prekvapilo. Taky jsem az doma zjistila, ze jsem si vzala hnedo-cernou barvu misto cerne. Ale musim rict, ze jsem s touto rasenku velmi spokojena. Kartacek mi vyhovuje, ikdyz mam radeji klasicke. Rasenka se da hezky vrstvit, barva je tmavsi, nez jsem ocekavala u kombinace hnedo-cerne. Primerene rasy prodlouzi, zaroven zhusti. Me naprosto vyhovuje. Priste koupim v cernem odstinu. Cenu nemuzu posoudit, kupuji v UK, ale v CR jsou vseobecne rasenky Max Factor drahe.

  • prodlouzi i zhusti rasy
  • pomer cena/kvalita
  • nedroli se


věk
45-54

oči
hnědé

Další recenze od 6.1.2017 23:10:02

Řasenky od této značky používám mnoho let a většina z nich mi naprosto vyhovuje!!!Kartáček který je plastový,krásně oddělí,rozčeše řasy.Jinak prodlouží,natočí ,zahustí.Barva je krémová,moje dlouhé,rovné řasy vyhladí a jsou jako vějíře,netvoří efekt tvrdých řas.Vůbec se nerozmazává,nežmolkuje,neopadává!Maximální spokojenost!

  • rozčeše
  • prodlužuje
  • natočí
  • nerozmazává se
  • zahustí
  • ........................


věk
55-64

oči
šedé

Další recenze od 7.4.2012 15:50:32

Byla jsem na tuto řasenku zvědavá a tak jsem vyzkoušela. Pro moje krátké a nevýrazné řasy naprosté fiasko. Spodní řasu musím natřít nejméně 4x, abych docílila nějakého efektu. Kartáček mi taky nevyhovuje. Pro mě je lepší 2000 cal. od stejné firmy. Řasenky objednávám přes ebay Anglie, nebo USA. Je zajímavé, že v Anglii je tato řasenka k mání za 140 Kč plus 50 Kč pošta. U nás v drogerii 360 Kč. A ještě jedna zajímavost, řasenky od této značky mi chodí zabalené v zataveném obalu, což v našich obchodech není.

  • Průměrná řasenka
  • Slepuje řasy.


věk
45-54

oči
zelené

Řasenka mě moc neoslovila. Sice má kartáček, který mi vyhovuje a dobře se mi s ním pracuje, ale řasenka mi trochu na řasách žmolkuje a má snahu černit pod oko. Navíc mám pocit, že mi rychle vysychá. Řasy ale umí udělat pěkně výrazné a pořádně černé. Trochu mi vadí, že řasenka nejde úplně dovřít (aspoň ta moje), i když mám okolí hrdla čisté, a zůstává tam taková mezírka. Odlíčit jde dobře.

  • dělá výrazné a pěkně černé řasy
  • pěkný obal
  • dobrý kartáček
  • dělá mi žmolky
  • černí pod oko
  • nejde úplně dovřít


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Avon řasenka Infinitize

4 75% 12 recenzí