arrow
profile_image
Sophinne
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pixie:

Hubnout nechci, jen zpevnit, ale aby to bylo fakt vidět . Nechci mít nějaké extra svaly, to né, to by ani nešlo tady z toho cvičení, ale chci, aby bylo vidět, že něco dělám, že mám pevnou postavu

arrow
Neprodává v Bazaru

Třeba bodyrock.tv má cvičení sestavené třeba jen na 12 minut, ale za to o vysoké intenzitě a funguje to na principu nastartovat metabolismus a spalování na celý den. Takže podle mě i těch 10 minut může být opravdu účinných I kdybys jen posilovala, ale pravidelně, určitě nějaké změny půjdou časem znát.

Reaguji na moniiik:
Souhlas! Začala jsem podle bodyrock.tv cvičit a trochu to jde vidět.. možná si to jen myslím.. ale snad ne. zaměřila jsem se hlavně na břicho. Hubnout nepotřebuji, ale jak říkáš, zformovat postavu do plavek by nebylo na škodu. Myslím že těch deset minut denně klidně bohatě stačí, pokud nechceš s váhou dolů..to ti určitě nepomůže..ale na zpevnění je to dobré.. zkus ty cviky.. ne všechny teda praktikuju, ale třeba je super právě pro zahřátí pár poskoků pak švihadlo, hodně se to střídá a opravdu to dá tělu zabrat. Ale pocit je úžasný.. cítím se líp..

Podle toho o jaký druh cvičení jde.Ale bavila jsem se s jedním výživovým poradcem a ten mi řekl,že těch mých 20 minut je úplně k ničemu. Tělo prý začíná spalovat po 30 minutách, zpevňuje se asi po 50.
Poslední dobou se snažím asi dvakrát týdně hodinu cvičit a plavat. Ale výsledky teda nevidím....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na KlaraTeresa:

No já teda cvičím kolem 20 minut denně a hubne se mi skvěle a tělo je krásně pevné Záleží asi prostě na cvičení. Já bych z plavání nějaké extra výsledky neočekávala (pokud bys neplavala každý den) a když už, tak asi po hodně dlouhé době.

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji KlaraTeresa: zpevňuje se asi po 50.

To se mi nezdá - já cvičím už x let 4x týdně asi tak 15 minut cviky na posílení zádových svalů a ty cviky kromě zad posilují i břicho a musím říct, že to jde vidět. I gynekoložka se divila, jak mám hrozně zpevněnou břišní stěnu, že většina mých vrstevnic tam má spíš "blátíčko" jak se nehýbou.

Přitom já jsem na sport hrozně levá a kromě těch 15 minut fakt žádnej jinej sport nedělám.

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co to je za cviky? Já taky cvičila na záda, ale na břicho to moc vliv nemělo. Zpevněnej svalovej korzet mám, ale to břicho je pořád neslabší...hlavně vršek...spodek je nečekaně dobrej (většinou to bývá spíš obráceně)

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano má to smysl!Každý pohyb je dobrý a Cindy nemá chybu..Zkoušela jsem dokonce cvičit půlhodinové cvičení s Jillian Michaels a výsledky byly také vidět...Nenech se odradit Já toho času taky moc nemám a jsem ráda i za krátké cvičení a jak jsem psala,ze svých zkušeností vím,že to smysl opravdu má a výsledky jsou...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sophinne: Znám to, ale já myslela, že má cvičení taky taky tak na hoďku zhruba. Ale ona to má dost náročné, ne? Nevím, jestli bych to ještě dala...

Ano je a děláš dobře že začínáš se Cindy,pak si můžeš přidat do cvičebního plánu i Jillian

arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já cvičila dva týdny pravidelně ob den pilates 20 min a fakt to bylo už po těch dvou týdnech vidět. Strašně mi vadí vnitřní strana mých stehen, jsem štíhlá, ale mám ji prostě takovou ošklivou snad víte, o čem mluvím - ať už sem běhala, jezdila na kolečkových nebo na kole, prostě se to nehlo a světe div se, po dvou týdnech pilates sem se ve zkoušecí kabince naparovala jako páv a s téměř zamilovaným pohledem sem si prohlážela svoje nohy chystám se začít znova a myslím si, že i 10 min cvičení denně je pořád lepší, než nic.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Sophinne: Tak našla jsem , tady:

Jsi zlatá, díky!

Jinak já jsem si teď objednala činky Vin-Bell a k nim byl přiložený cvičební program, který zabere také cca 10 minutek a je zaměřený na celé tělo. Včera jsem cvičila a dnes cítím břicho, nohy i ruce .

Cvičím 15 minut kalanetiku tak 4x týdně a výsledky jsou Je to takové udržovací a jsem po tom opravdu zpevněná, hlavně břicho.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dipendenza: činky Vin-Bell

super - něco takového jsem přesně hledala!

a ten odkaz je super - jak se uzdravím, začínám cvičit!

arrow
profile_image
Sophinne
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji dipendenza: Jsi zlatá, díky!

Není zač

arrow
profile_image
Sophinne
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak holky, těšíte mě . Podle toho, co píšete, tak to asi bude fungovat. No, uvidíme

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené