Co je to tekutý facelift?

Díky tekutému faceliftu můžete vypadat za pár minut a bez řezání i o několik let mladší. Co přesně tekutý facelift obnáší? A jak se liší od jiných omlazovacích procedur?

Ženy byly dlouhou dobu zvyklé na procedury, prostřednictvím nichž jim odborník na kosmetickou a estetickou chirurgii vyhladil vrásky. Jenže podle výzkumů tvoří  mladistvý vzhled z 80 % kontury a proporce obličeje. Správnou rovnováhou mezi  těmito dvěma ukazateli je možné zajistit, aby vám lidé hádali podstatně nižší věk.

Odstranění vrásek nezaručuje mladistvý vzhled

Pouhé odstranění vrásek či zvednutí koutků nepředstavuje v oblasti omlazení efektivní řešení, protože s postupem času nejen stárne pokožka, která se ztenčuje a ztrácí pružnost, ale kosti v obličeji ustupují a tkáň i svaly ochabují. To má za následek nejen tvorbu vrásek, ale i propadlé tváře a povislou kůži. Můžete si nechat odstranit všechny vrásky, jenže to vám celkově mladistvější vzhled nezaručí. 

V tomto směru je vhodným řešením tekutý facelift (liquid facelift), což je neinvazní procedura, která v porovnání s jinými omlazujícími procedurami vnímá vzhled obličeje komplexně a pro každého je nastavena individuálně. Pokud nechcete jít pod nůž a zároveň toužíte po skutečném omlazení, je tekutý facelift procedura určená přímo pro vás.

Místo nože jehly

Ne nadarmo se říká, že pro krásu se musí trpět, a tak i když se nožům v případě tekutého faceliftu vyhnete, jehlám bohužel nikoliv. O botulotoxinu či kyselině hyaluronové jste v souvislosti s omlazením určitě slyšela. Čím se tedy tato metoda liší? V případě tekutého faceliftu „nové generace“ speciálně vyškolení lékaři přesně definují, kam je potřeba injekci aplikovat.

Zkušený lékař dokáže pomocí pár vpichů napravit pokleslé koutky, propadlé tváře, povislou kůži v podbradku, unavený vzhled pokožky i nerovný nos. Zásadní je při aplikaci tekutého facelitu to, že je vždy zachován přirozený vzhled. Vždyť opravdová krása spočívá v přirozenosti.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Jak zhubnout? 5 jídel denně zdravě, chutně a rychle

Jak zhubnout? 5 jídel denně zdravě, chutně a rychle

Životní styl komerční článek

I u hubnutí je potřeba jíst, dokonce se to musí! Hladovění je cesta do dietního pekla. Diety, které mají skutečné a zdravé výsledky, se naopak zakládají na pravidelném stravování. Důležité je co, kdy a v jaké kvalitě jíte. A samozřejmě, jestli máte pohyb. Jídlo je prý 80 % úspěchu, ale sport přidejte i pro své zdraví. Zkuste třeba cestou do práce a z práce vystoupit z MHD o zastávku dřív a dojít pěšky nebo zdolávejte schody po svých. Je to dobrý začátek.

NOVÉ
Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoce, Vánoce přicházejí

Kosmetika

Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi čas na shánění dárků, stromečků a pečení vánočního cukroví. Také se tak těšíte! Miluju Vánoce, ale už méně ten předvánoční shon, kdy každý nechává kupování dárků na poslední chvíli.DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)