Deníčky

 • Vzpomínky

  Vzpomínky

  "Po sto letech" na omlazení. Ani jsem nečekala, že můj profil bude stále aktivní a že si vūbecbudu pamatovat heslo. Co fajn lidí ksem tu poznala, kolik srandy zažila.

 • Vztah s benefity ano nebo ne?

  Vztah s benefity ano nebo ne?

  Mít nebo nemít vztah s benefity? Jak případně vyřešit, když se jeden z dvojice zamiluje, nebo zkrátka již nechce jen sex, ale i něco víc? Rozejít se nebo než být radši sám/sama nadále tento typ vztahu udržovat?

 • Bolavé srdce je špatný rádce

  Bolavé srdce je špatný rádce

  Přítel ignorant a nová známost.Nevím co si mám myslet a nevím co mám dělat poradí mi někdo? Dostal jste se někdo do podobné situace? Jen do mne,snesu hodně. :D

 • Alkohol

  Alkohol

  Všechny zdravím, Jsem alkoholička. Nyní přestávám pít a docházím na léčení. Nikdo to na mně (v práci ani jinde) nepoznal. Určitě přestanu, ale nyní napíšu gró problému.

 • Vztah S Fotografem? Vztah NA Horské Dráze hledám pomoc a radu

  Vztah S Fotografem? Vztah NA Horské Dráze hledám pomoc a radu

  Holky co máte doma fotografa potřebuji vaši radu, nebo pomoc, už jsem vážně zoufalá. Nebo kdokoliv jiný kdo je nezaujatý a mohl by mi napsat svůj názor

 • Ukončit vztah?

  Ukončit vztah?

  Mám ukončit 6-ti letý vztah kvůli chtíči po jiném? Jiný mě fyzicky přitahují, ale city k ním nemam. Miluju přítele, to proste vím, ale něco mi hrozně chybí, něco co hledám u jiných. Ale ukončit vztah s budoucností kvůli nezávaznýmu sexu bez citů.

 • Skončit s Bc. ekonomického směru nebo pokračovat?

  Skončit s Bc. ekonomického směru nebo pokračovat?

 • Bojím se, že mi utíká život

  Bojím se, že mi utíká život

  Je mi 29 a poslední dobou mám zvláštní strach, že mi utíká život a já ještě vůbec nic nemám. Studuji na PhD., čistě proto, že mě to baví a chtěla jsem pokračovat v akademické sféře. Ukázalo se však, že získat místo profesorky na VŠ je celkem složité. Takže momentálně dokončuji výzkum, a žiju z minima peněz, což na psychice nepřidá.

 • Přítel na dovolené přibral 10 kg. Je to normální?

  Přítel na dovolené přibral 10 kg. Je to normální?

  Můj přítel na dovolené přibral 10 kg. Je to normální? Já jsem si toho všimla až když si v průběhu dovolené musel koupil nové plavky. Ale tak když si to zaplatil...

 • Potíže se ženami a seznamováním

  Potíže se ženami a seznamováním

  Mám velké potíže se ženami a seznamováním, které nejspíš vyplývají z mého dětství. Tímto příspěvkem bych se rád dozvěděl o ženském pohledu na můj problém a také pomohl jedincům, kteří to mají podobně.