a jinak závidím ženám,které mají doma ty pomáhající polovičky,ono je to fakt super,když ten chlap k něčemu je!

Já budu mít padla jen když umřu.No bohužel jsem svého rozmazleného manžela nebyla schopná aspoň trochu předělat od výchovy tchýně.jsem na mateřské a manžel mi řekne ,že on pracuje a já se mám starat o děti a domácnost.Takže nedělá NIC.Když přijde domů zasedne k PC a odejde od něj až spát.
Přiťukávám lišty,spravuju díry ve zdech a rožky,maluju,natírám topení různé drobnější opravy+domácnost jen sama,nákupy,s dětmi ven no prostě všechno.
Kdysi mi přišel výborný meil.Ve skratce.
Manžel přijde domů.Děti špinavé hladové před barákem,v celém domě neskutečný nepořádek,nevypráno,nevyžehleno,neuvařeno.A už začíná mít strach,že se manželce něco stalo.Pokračuje dál po schodech na horu do ložnice,všude našlapáno,už se blíží k ložnici otevře dveře na posteli leží manželka v pyžamu a kouká na tv.A manžel se zepta ,,co se tady sakra děje''?A manželka s úsměvem odpoví ,,vždycky když přijdeš z práce tak říkáš,že jsem zas celý den dělala h.o-n.o ,no tak jsem ho dnes dělala.
Originál je samozřejmě lepší,no ale je to velmi výstižné,že?

Bany
nesnáším tyhle typy!! měla by sis udělat dovču s nějakou kámoškou a nechat mu tam děti,at vidí co to všechno obnáší,třeba by se mu rozsvítilo a začal by se alspon snažit..

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bany: Když přijde domů zasedne k PC a odejde od něj až spát.

...a někdy ani to ne
Asi si za to hlavně můžu sama...když jsem zamilovaná, tak to vyjadřuju mimo jiné péčí a obskakováním...a za druhé si neumím říct o pomoc, tedy učím se, ale jde to ztuha... Prostě jsem jak dvouleté dítě "já sám, já sám"... tak to je taky těžký...
Ale někdy už toho mám taky plné krovky, takže si dám padla a chvíli nic nedělám a zatím to nikdy nikam neuteklo, vždycky ta práce na mě počkala

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luisa23
Na Spectru jde dobrá reality show s názvem Maminka stávkuje kolikrát je to sranda, ale spíš k pláči... až tak daleko to u nás nezašlo, manžel se o holky postarat umí, i je občas někam vytáhne a tak, ale poslat ho třeba na nákup obečení (jak to tam s oblibou maminky dělají) tak se opupínkuje ...no a já následně asi taky

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Smazaná
Ten můj taky uklízí a vaří. Taky mi dělá přednášky, co po mně toho uklidil, a když vaří, tak to pečlivě servíruje, ale sporák je v hrozném stavu. Taky je moc důležitý. No jo, těší ho to, když to nedělá pořád.
A je to stejně pohotovost 24 hodin denně, když jsou děti malé, musíte vstát, když náhodou třeba dítě zvrací, a když je velké, spíte napůl, jako zajíc, protože se ještě nevrátilo z flámu.

Luisa23
myslím,že děti by mu utekly.Ale nebojte já si to jednou vyberu i s ůroky.Teď nemůžu jsem doma takže jak tu někdo psal musím držet hubu a krok.Mimoto syn má sice 7 a dcera 1,5roku a jsou mamánci.Když jdu s košem syn položí hračky a utíká se zeptat kam jdu a jestli se hned vrátím,takže musím vydržet.
Ale děti se snažím věst jinak.Je to sice těžké když vidí tátu jak se pomalu ani nehne,ale jsem tvrdá povaleče vychovávat nebudu.
jen jednu výhodu mám,že nemusím chystat manželovi jídlo,ptž drží jakousi dietu a ty patlanice si chystá sám.

Koukám, že mám doma poklad. Nechat ho samotného s dětmi - klidně, postaral by se o ně. Vařit moc neumí, ale spíš mu chybí praxe, když musí, tak to zvládne a nějaké polívčičky, kašičky? Levou zadní. Některé práce ho nebaví a má strach, že by je zvoral (já teda taky) - praní, žehlení - tak jsem je převzala, jemu zase nechávám různé opravy, vrtání, rozebrat záchod, vybrat novou televizi, to ho baví, tak proč ne. Ale do jiných, které mi chtěl hodit na krk, jsem se zase uvrtat nenechala. Když má žena stanovené hranice, nemůže se jí stát, že by skončila jako služka.

Tak to je téma přesně pro mě. Pokud totiž na tohle téma dojde řeč třeba v restaurantu(rozuměj hospodě) s jedinci opačného pohlaví, tak mi jde pomalu pára z nosu. Sic nejsem vdaná, ani zadaná, ani děti nemám, a za sebou mám jen dvouleté bydlení s partnerem, kde nebyl co se dělby práce týče, žádný problém, tak tohle téma mě prostě nazvedne ze židle. Chlapi ( a některé submisivní ženy) by si měli uvědomit, že ten stereotyp, že žena doma uklízí, vaří, pere, a muž chodí do práce a po práci neudělá laut nic, je z doby, kdy ženy prostě nechodily do práce. Nyní pracuje téměř každá žena, též osm hodin denně,a třeba vydělává i víc než její muž. Takže rozdíl se smyl. Dobře, argument že muži vymění žárovku a vyčistí okap za to.. A kolik hodin týdně to mužům zabere a kolik hodin týdně zabere ženám ulízet, vařit, prát atd? Když je doma s dětmi, tak by se dle mého k tomu mělo přistupovat tak, že prostě také byla v práci, a s ohledem na to, že otec by se měl svým dětem, když je doma také věnovat, si část práce opět rozdělit. Protože dítě mají snad spolu, že. No, nicméně se obávám, že tohle dělení na matriarchát a patriarchát si muž přinese jako vzorec ze své rodiny a jeho smýšlení bude težké změnit. Bohužel. Já když narazim na takové ty typické muže - pány tvorstva, tak opravdu šílim.. protože můj tatínek takový rozhodně neni a neumim si představit, že bych nějakého měla doma. Takže holky - trochu si dupněte a ukažte těm svým doma, že si nenecháte kakat na hlavu. Howg!

Blbý je, když je chlap vychovaný z domova tak, že ženská kolem něj skáče do úmoru. Vše je to právě o tom, co si převzal od své matky. Pak ho nějaká jiná ženská sotva převychová Chápu tedy, pokud chlap opravdu vydělává a pracuje třeba do večera, že nemá na nic jiného čas, i když na děti by si čas najít měl, ale pokud přijde domů ve čtyři, nohy na stůl a leháro a peníze taky nicmoc, tak tedy nevím, nevím

Cituji _Ada_: Když má žena stanovené hranice, nemůže se jí stát, že by skončila jako služka.

myslím,že to není o hranicích,ale o tom jak to ten chlap má v sobě.Do práce jít nemůžu takže finanční přísun je malý a když všechno platí manžel nemůžu si moc vyskakovat,když sám nechce.

Cituji Bany: Do práce jít nemůžu takže finanční přísun je malý a když všechno platí manžel nemůžu si moc vyskakovat,když sám nechce.

Bany! To ne tohle, takový smýšlení! Jsi doma, protože se staráš o VAŠE SPOLEČNÉ DĚTI, peněz máš opravdu málo jako podporu, a rozhodně by ses ho neměla o víc peněz prosit, ale měl by se starat automaticky, aby ti z platu příspívam k mateřské dost na vše potřebné,co děti a ty potřebuješ. A zároveň by ses neměla bát si mu říct o pomoc v domácnosti. Víš, ono chlapa je někdy prostě potřeba postrčit. Když ho to nenapadne samotného, asi nebude nejlepší ho do toho nutit hádkou, ale určitě vymyslíš nějaký vhodný způsob. A časem se to třeba zautomatizuje.. aby např. každý večer umyl nádobí.

Cituji JulyJuli: Jsi doma, protože se staráš o VAŠE SPOLEČNÉ DĚTI

Přesně tak, Bany! Vždyť práce v domácnosti a kór starání se o malé děti zabere mnohdy více času a energie, než práce tvého muže, ne? Je to spíš o tom, jak jste si to nastavili hned na začátku, no

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechci tu nikoho urazit, ale jaký si to uděláš, takový to máš. Já tenhle pocit nemám, žiju s přítelem a dcerou (6 let), práci si dělíme rovným dílem. Padla mám, když si udělám svůj díl práce. Výjimkou jsou situace, když je jeden z nás nemocný, já mám zkouškové nebo přítel audit, ale jindy máme všichni stejný příděl. Nehodlám nikomu dělat otroka, ale ani nestojím o to, aby ho někdo dělal mně.

Cituji Bany: a když všechno platí manžel nemůžu si moc vyskakovat,když sám nechce

to chápu,hned by na na to měl odpověd..Snad si to jednou vybereš,jak říkáš,držím palečky

Cituji lollo: Blbý je, když je chlap vychovaný z domova tak, že ženská kolem něj skáče do úmoru. Vše je to právě o tom, co si převzal od své matky. Pak ho nějaká jiná ženská sotva převychová

svatá pravda! tchýně jedny bláznivý! můj chlap je přesný příklad,ale má smůlu,obskakovat a oprašovat ho nehodlám!
Tito chlapi si pak k sobě hledají spíš chůvy,než rovnocenné partnerky a je to teda děs s nima žít.O to jsem moudřejší do budoucna-pokud někdy půjdu do jiného vztahu,tak jedině s chlapem,který se o sebe dokáže postarat sám-to bude jedno z důležitých kritérií

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené