Smazat

Možnost vrátit čas

Všichni děláme chyby nebo rozhodnutí, které se s námi potom třeba táhnou celý život - nebo respektive jejich důsledky. Kdybyste měli možnost vrátit se v čase, co byste udělali (y) jinak? A jaký by to mělo zřejmě vliv na Váš život?
Já kdybych mohla, určitě bych šla na jinou školu, než jsem vystudovala a včas bych odešla od bývalého, se kterým jsem se trápila 9 let. To jsou moje řekla bych "zásadní špatná rozhodnutí", co jsem udělala. A jak jste na tom Vy?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Enelya: že bych to nebyla já

no já mám právě představu, že bych to jako byla "já", ale prostě "jiná a lepší"

Cituji moony: Mám právě pocit, že když se věnuje energie tomu - coby kdyby - minulosti, tak se nemůžeš plně soustředit na přítomnost

asi máš pravdu, to já se snažim soustředit na přítomnost, ale zrovna je taková nic moc, tak mě to právě napadlo, hledat příčiny v minulosti.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Tak jasně že tam nějaký souvislosti budou... já jsem asi chorobnej optimista a to mi dost pomáhá . Jinak taky jsem jednou rozvedená a děti se současným se povedli až po 7 letech a bylo by toho, ale co už

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji whisper: No jo, ale třeba by se tvůj život ubíral tou cestou i bez toho špatného, co se stalo.

Možná Nehádám se.. Ale po tom, co se stalo, jsem si musela najít práci, díky které jsem se seznámila s člověkem z druhého konce republiky a odešla za ním. Nyní spolu nejsme a krachnul i další vztah, z kterého mám dítě. Neplánované. A až teď, po letech, jsem zjistila kam jsem se měla dostat a že všechno se skutečně mělo takto stát.
To, jak se všechno v životě děje a jestli existuje náhoda, štěstí, osud, nebo nám někdo řídí naše kroky - to zůstane asi vždycky záhadou, a proto je ten život tak krásný

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji whisper: svět je hrozně nespravedlivej

s tímhle tedy musím souhlasit, děje se bohužel spousta hrůz a utrpení na světě, které prostě nejdou pochopit..

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na moony:

chorobnej optimista

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych neměnila vůbec nic. Jsem vděčná svému životu, co mi nabídnul za šance, i za ty kopance, co jsem dostala. Spousta věcí mi přijde nespravedlivá a teď si prostě říkám, proč se to muselo stát zrovna mně (nám), ale nějaký význam to má. Třeba aby si člověk pak víc vážil svého života a přistupoval k němu s pokorou.
Jak říká můj tatínek, bez špatných věcí bychom si nedokázali naplno užít ty krásné a život by byl nudný

arrow
profile_image
LadySephira
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tedy osobně taky věřím, že "vše co je špatné, je k něčemu dobré" ikdyž to třeba nevidíme hned, nebo ani po několika letech, uvidíme to až třeba v uplně jiné fázi našeho života
Svých rozhodnutí zatím asi nelituji, ale já jsem těch zásadních za svůj život zas tolik neudělala, takže uvidíme co mě čeká

arrow
profile_image
Candy sweet
od 5. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych ráda vrátila čas ............. A změnila rozhodnutí ale asi je to předem dané trpět s chlapem \!

arrow
Neprodává v Bazaru

Toto je zajímavá úvaha. Samozdřejmě i ja jsem se během svého života dopustila pár chyb a dnes když se dívám na věci s odstupem času, tak některá rozhodnuti bych udělala jinak. Ale neni to nic zásadního, se svým životem jsem spokojená.
Někdy, když přemýšlím nad tím, že bych chtěla vrátit nebo zastavit čas, je to spíš proto, abych mohla znova nebo déle prožívat ty šťastné chvíle

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Dendínka: Jsem vděčná svému životu, co mi nabídnul za šance, i za ty kopance, co jsem dostala. Spousta věcí mi přijde nespravedlivá a teď si prostě říkám, proč se to muselo stát zrovna mně (nám), ale nějaký význam to má

tak jasně, ale tohle bych řekla, že spíš odpovídá těm zásahům "zvenčí".
Téma jsem myslela jako úvahu typu - kdybych se líp učila, mohla jsem být doktorka a né servírka ve 4. cenový, kdybych nenacpala všecky prachy chlapovi, mohla už jsem mít vlastní byt, kdybych v 17 nešla na potrat, tak bych mohla mít děti... Atd. Spíš o to, co jste vlastní chybou promarnily.
Hledat si na všem to hezký a povznášející je fajn, ale spíš mi to připadá jako třeba - "soused usnul s cigárem a shořel celý panelák včetně všech mých věcí. Průšvih. Ale při hašení požáru jsem se seznámila s krásným hasičem, se kterým už mám dvě děti, barák a psa, takže jsem životu za tuto lekci vděčná".
Takhle jsem to právě myslela to téma, jestli to máte některá taky tak, že si uvědomujete, kde jste v životě udělaly chybu a zachovaly byste se jinak. Jestli Vás Vaše blbý životní rozhodnutí posunuly někam, kde je to teď strašně fajn, tak za mě RESPEKT!

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jednám tak, abych nepotřebovala vrátit čas a dobře vím, jaký maj moje rozhodnutí následky a taky ted podle toho dobře jednám, jinak vrátit čas bych ani nepotřebovala, ted se mám o dost líp než dřív, jinak možná bych vrátila čas tak dva týdny zpátky abych se líp připravila na státnice

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Ale podle mě je to přístupem k životu. Já jsem se kolikrát během svého dospívání zachovala příšerně a hodně nezodpovědně, udělala jsem spoustu věcí, které bych si raději odpustila a nejsem na ně hrdá. Ale prostě jsem se tak stalo a nějak jsem se s tím popasovala.
Asi jsou situace, kdy si řekneš - tohle jsem fakt podělala a měla jsem to udělat jinak. Ale co už. Čas to vymyslí nějak jinak.

Cituji Ellenuschka: kdybych se líp učila, mohla jsem být doktorka a né servírka ve 4. cenový

Tak ono když máš odhodlání, tak si školu klidně ještě dostudovat můžeš. Je to na Tobě. Třeba ne hned medicínu, ale něco jiného, s čím bys mohla mít lepší platové podmínky.

Cituji Ellenuschka: kdybych v 17 nešla na potrat, tak bych mohla mít děti..

Tohle je bohužel smutné, no

arrow
profile_image
sunsprite
od 10. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Udělala jsem jednu velkou chybu, která někomu ublížila... ale nevím, jak by to dopadlo, kdybych ji neudělala. Možná by věci byly v konečném důsledku ještě horší? A takhle se to dá vztáhnout na vše.
Možná by můj život byl úplně jiný, kdybych třeba jedno ráno ne/zaspala?
Chtěla bych vidět všechny z toho nekonečného množství paralelních životů, ale když můžu žít jen jeden, tak budu spokojená s tím, který žiju teď.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sunsprite: Chtěla bych vidět všechny z toho nekonečného množství paralelních životů, ale když můžu žít jen jeden, tak budu spokojená s tím, který žiju teď.

paráda

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

noo pár věcí bych určitě udělala nebo se snažila udělat jinak....jinak si úplně nemyslím, že vše co se dělo se mělo stát nebo že bych neměla ničeho v životě litovat...trochu se mi zdá, že si tím lidi často tak nějak ospravedlňují své chyby, aby si ulehčili...rozhodně nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem ale taky si myslím, že je třeba někdy trochu zpytovat svědomí a nejen se ospravedlňovat, že je vlastně dobře že to tak bylo, nic bych neměnil atd.....ale to je můj pohled...
rozhodně je pravda, že úplně každá, byť sebehorší zkušenost nás nějak posune nebo posílí a vždy si z toho něco odneseme, ať je to dobré nebo špatné...ale taky je možné, že kdyby člověk šel tou "správnou cestou" už od začátku, mohl dojít k tomu stejnému či lepšímu cíli a bez vynaložení tolika úsilí, bolesti atd....takže kdo ví, jak to vlastně je...

 

Váš příspěvek

Možnost vrátit čas

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené