Smazat

Možnost vrátit čas

Všichni děláme chyby nebo rozhodnutí, které se s námi potom třeba táhnou celý život - nebo respektive jejich důsledky. Kdybyste měli možnost vrátit se v čase, co byste udělali (y) jinak? A jaký by to mělo zřejmě vliv na Váš život?
Já kdybych mohla, určitě bych šla na jinou školu, než jsem vystudovala a včas bych odešla od bývalého, se kterým jsem se trápila 9 let. To jsou moje řekla bych "zásadní špatná rozhodnutí", co jsem udělala. A jak jste na tom Vy?
 
arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ellenuschka:

Tak já bych určitě odešla dřív odbývalého. Byla jsem s ním 3,5 roku po 2 letech se ke mě choval jak se choval a já si namlouvala, že se to změní - NEZMĚNÍ. Tak toho ani ne lituji, ale říkám si, že už tohle nikdy neudělám...

Cituji Ellenuschka: se kterým jsem se trápila 9 let

JJ, to jsme my ženy..., myslíme si, že se to zlepší, ale opak je pravdou...

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já na to koukám trošku jinak . Já bych právě nic nevracela, jsem spokojená kam jsem došla a doufám, že to bude lepší a lepší. A to co jsem zažila, i to špatný, mě právě utváří a díky všem tem zkušenostem jsem to prostě já

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj. Zajímavé téma, byť si myslím že všechno v životě se děje tak jak má a z nějakého důvodu, který nám ovšem často zůstane utajen. Příklad - žila jsem s kreténem který mě ožebračil, ale důsledkem toho co se stalo, se můj život ubíral cestou která mě dovedla tam, kde jsem dnes, a jsem nesmírně šťastná.

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo a ještě něco. Před časem jsem udělala rozhodnutí, které mě posunulo někam, kde jsem byla nespokojená a nešťastná. A stálo mě to hodně peněz a hodně psychických sil, ale dokázala jsem to "vrátit" zpátky. Život celý překopaný, ale nelituji a dnes jsem, jak už jsem psala, tam kde jsem vždycky chtěla být a mám pocit, že můj život nemůže být lepší

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Jsem na tom podobně. S mým ex jsem se trápila 4 roky a on mě, jako koule na noze, táhl ke dnu. Částečně s tím i souviselo těžké studium, které jsem nakonec nezvládla. Nicméně teď jsem spokojená a dalo by se říct, že jsem "jen" ztratila pár let života a pár peněz. Dost mě to mrzí, ale co nadělám.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje chyba byla, že jsem málo přemýšlela a žila ze dne na den. Měla jsem si stanovit priority, snažit se nejenom pracovat, ale i vydělat. Měla jsem se snažit být finančně nezávislá. Mám dva bratry mladší, mají spousty peněz, nemovitosti, já jsem nevybudovala nic. Měla jsem se učit jazyky a jít pracovat ven. Věra Chytilová říká, že pro mladé lidi je nejdůležitější neztrácet čas- a to já ztrácela, vinou své blbosti, strachu a komplexů.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ellenuschka:
Já bych taky čas nikdy nevrátila,ikdybych měla tu možnost. Zažila jsem hodně špatných věcí, ale myslim si, že všechno, co se mi stalo mělo svůj důvod a posunulo mě to dál.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pariiisss:
jo přesně, akorát že já byla mnohem tupější a trvalo mi to o mnoho dýl než Tobě
Přitom jsem "měla" chlapa, který by o mě stál, jen jsem se mu to bála (!) říct, že bych chtěla být s ním, protože jsem se bála, že by mě odmítnul. Teď toho lituju, sice jsme nakonec spolu a já jsem strašně šťastná, že ho mám, ale kdybych to udělala dřív, mohla jsem už dávno mít děti, po kterých jsem toužila a chci furt, ale vzhledem k mýmu aktuálnímu zdravotnímu stavu je to bohužel (zatím) nereálné. Tak uvidim, jestli mi osud tu šanci dá nebo jestli jsem si ji špatným rozhodnutím pros.rala úplně.

Cituji moony: A to co jsem zažila, i to špatný, mě právě utváří a díky všem tem zkušenostem jsem to prostě já

Tak to máš samozřejmě pravdu, ale dost na tom, co člověk zažije "zvenku", co neovlivní, ale že bych si klepala na rameno, jak mě utvářej pros.raný šance, to ani né. Ale na Tvém způsobu nahlížení na to je taky velká pravda, je to prostě zase jiný úhel pohledu a věřím tomu, že život s tímto názorem, může být mnohem šťastnější, než moje nimrání v "coby kdyby"

arrow
Neprodává v Bazaru

... omylem zasláno 2 krát

arrow
Neprodává v Bazaru

Vybrala bych si jinou střední školu, měla bych teď vše lehčí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Maria: pro mladé lidi je nejdůležitější neztrácet čas- a to já ztrácela, vinou své blbosti, strachu a komplexů.

dtto

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, určitě je také za mnou spousta špatných rozhodnutí, ale říkám si, že kdybych je neudělala nebo se nestala nějaká věc v mém životě, že bych to nebyla já. Neměla bych své myšlenky, svůj život... Nakonec stejně skončíme na cestě životem, kterou jdeme a zjistíme, že ta je prostě ta nejlepší...

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Mám právě pocit, že když se věnuje energie tomu - coby kdyby - minulosti, tak se nemůžeš plně soustředit na přítomnost . Takže já se soustředím na to co chci jinak hlavně ted, a že toho je , ale přesto jsem štastná.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji pes.filipes: Příklad - žila jsem s kreténem který mě ožebračil, ale důsledkem toho co se stalo, se můj život ubíral cestou která mě dovedla tam, kde jsem dnes, a jsem nesmírně šťastná.

No jo, ale třeba by se tvůj život ubíral tou cestou i bez toho špatného, co se stalo.
Nevěřím, že vše se děje z nějakého důvodu. Vždyť svět je hrozně nespravedlivej a hodný a poctivý lidi vždycky odnesou to nejhorší. Vidím to všude kolem sebe, hlavně třeba co se zdraví a nemocí týče.

 

Váš příspěvek

Možnost vrátit čas

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené