Smazat

Možnost vrátit čas

Všichni děláme chyby nebo rozhodnutí, které se s námi potom třeba táhnou celý život - nebo respektive jejich důsledky. Kdybyste měli možnost vrátit se v čase, co byste udělali (y) jinak? A jaký by to mělo zřejmě vliv na Váš život?
Já kdybych mohla, určitě bych šla na jinou školu, než jsem vystudovala a včas bych odešla od bývalého, se kterým jsem se trápila 9 let. To jsou moje řekla bych "zásadní špatná rozhodnutí", co jsem udělala. A jak jste na tom Vy?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: kdybych měla řešit minulost tak mi praskne hlava..Přemýšlením jak jsem mohla vše udělat jinak

jo jo, to máš samozřejmě pravdu, ale blbý je, když člověka ta minulost prostě "dohání", když ty následky toho rozhodnutí právě pociťuje až do přítomnosti a nejedná se jen o nějaký banality.
Tak jasně, že se v tom nehrabu imrvére a neužírám se furt dokola, jen mě to tak prostě někdy napadne...
Ale že bych zakaždym říkala, že jsem si měla vzít Pištu Hufnágla, to zas né

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Nevím co k tomu dodat jen ,gratuluji k odvaze opustit bývalého přítele ..Některé tu odvahu nemají a to nechápu ,jak si můžou dobrovolně ubližovat pokud už vědí,že jim partner ubližuje atd.. Taky jsem si to zažila ,ale opustila jsem ho při první příležitosti .. a jinak přeji štěstíčko k miminku..Moje ségra se taky snaží..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: ,to nesnáším,když mi někdo radí co jak mám dělat,aby to pro okolí bylo přijatelné

To taky nesnášim, i když mi přijde, že čím je člověk starší, tím víc si to tak nějak uvědomuje sám od sebe přirozeně. To je jasný, že když mi bylo 18 a třeba doma mi tvrdili, že v černý barvě na vlasy vypadám o deset let starší nebo že ve dvě ráno túrovat auto před barákem není slušný, tak jsem je brala jako vykopávky, co absolutně nerozuměj životu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Chápu taky mě něco dohání ... A asi dožene a budu to muset řešit Ale pokud to jde se tomu radši vyhýbám..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: ,gratuluji k odvaze opustit bývalého přítele

ona to nebyla ani tak odvaha jako nutnost zachovat si aspoň trošku duševního zdraví

Cituji lussera: jinak přeji štěstíčko k miminku

děkuju, ale bohužel to není teď úplně to nejaktuálnější téma

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: Chápu taky mě něco dohání ... A asi dožene a budu to muset řešit Ale pokud to jde se tomu radši vyhýbám..

no vidíš, to je další stránka věci. Třeba se to vůbec netýká Tebe, nenapsala jsi, o co jde, ale to je taky dobrý námět k zamyšlení - kostlivci ve skříni. Ale to je spíš na každým, aby se nad nima zamyslel sám, pochybuju, že by někdo chtěl kostlivce předvádět na Omlázku pro ponaučení ostatním

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Candy sweet:
To zase nesouhlasím ...Nevěřím,že je předem dané tpět s nějakým mužem,takové chápání vážně nechápu a nemám to ráda.. To je můj názor neber to zle..Ale pokud ta žena s partnerem trpí psychicky a nebo dokonce fyzicky-není něco v pořádku a takový vztah nemá budocnoust..vím z vlastní zkušenosti.. Přijde mi ,že ženy ,které takto dobrovolně trpí jsou slabší,třeba mají nějaký problém,bojí se samoty nebo budocnosti jak jí ustojí bez toho partnera i za cenu toho,že sním nejsou štastné..Nevím,každé to chvíli trvá než se otevřo oči atd..,ale většina žen tu odvahu najde a začne bojovat za svoje štěstí..Vážně holky nemusíte trpět,nejsme k tomu předurčené v nějaký knize nebo kde...Seberte odvahu a žijte ,najdětě své štěstí ...Utěšit se tím,že v nefukčním vztahu trpím proto,že musím,že je dané ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
No já tím myslím,bývalého to by bylo na dlouho a samozřejmě nepotřebuji ,aby všichni na omlázku znali moje potíže .Není zas tajemství,ale na dlouho ,myslím tím,že mám sním dítě a starám se odmalička pouze já ,moc zájem nikdy neměl atd...Samé problémy atd.. A ted,když dluží na výživném a bydlím v jiném městě si žádá vzít k sobě což jen přes moji mrtvolu..Jen se bojím ,aby mě k tomu nedonutili úřady ...tím jsem myslela to dohnání,že mě to asi čeká,ikdyž na to radši nemyslím

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: Utěšit se tím,že v nefukčním vztahu trpím proto,že musím,že je dané ...

Ale je určitě spousty takových ženských. Vždyť třeba v TV je to furt o tom týrání. Myslim, že to je tím, že ty chlapy mají nějaký radar na podobné typy žen, že si je budou vybírat. Takový dominantní (nebo jak to nazvat tu vlastnost) chlap si těžko vybere ženskou, která by s ním při prvním náznaku vyrazila dveře. Vybere si nějakou slabší a tu pak zdeptá natolik, že ta ženská si to prostě myslí, že je špatná, že si to zaslouží, že nic neudělá dobře...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: Jen se bojím ,aby mě k tomu nedonutili úřady ...

Tak snad né, vždyť ty úřady většinou stojí za matkou

Reaguji na Ellenuschka: 31 pořád máš život před sebou. Jestli chceš rodinu jdi do toho pokud v tom nebrání nějaká zdravotní komplikace. Život je někdy moc krátký na to, aby jsme nad ním přemýšleli..a pokud si nejsi jistá jestli to chceš s ním a nebo se něčeho bojíš, tak to nedělej, protože dokud to nezkusíš, tak nezjistíš jestli ti to stálo za to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:
Souhlasím 31 let není moc na to,aby bylo pozdě..Mojí sestře je 36let a to už se miminka asi nedočká ..a proč?Protože jí moc zajímalo co řeknou lidi ,že nemůže otěhotnět,co řeknou lidi,že se lečí,aby mohla mít mimčo atd..U doktora byla asi dvakrát a dál na nějaké léčení apod.,aby měla vytoužené miminko nic nepodstoupila..Nechala to tak..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: pokud v tom nebrání nějaká zdravotní komplikace

právě že brání a poměrně dost vážná

Cituji EleanorWoods: pokud si nejsi jistá jestli to chceš s ním

tak to si jsem jistá na 100 procent, lepšího chlapa už nenajdu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: Souhlasím 31 let není moc na to,aby bylo pozdě..

To sice věkově né, ale bohužel prodělávám dost drastickou léčbu, která může ohrozit plodnost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
No právě ty ženský jsou vlastně slabý..Protože normální ženská se zdravím sebevědomím by s takovým hajzlem zabouchla dvěře..Já vím,že to není lehké sama jsem od bývalého odcházela přes rok,ale celou dobu jsem o tom už přemýšlela jak to zařídit atd..Jenže některým ženám to nedojde a myslí si ,že musí trpět,že jiné východisko není jen tiše trpět s partnerem s kterým nejsme štastný...Je to třeba těžké,ale je jiné východisko -opustit ho ..Mám na to asi jiný názor i na ty ženský,protože to beru podle sebe,než bych vracela čas,radši se toho chlapa zbavím a zařídím si lepší budocnoust,ikdyž začátky budou těžké,ale každá jsme jiná...

 

Váš příspěvek

Možnost vrátit čas

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené