Smazat

Možnost vrátit čas

Všichni děláme chyby nebo rozhodnutí, které se s námi potom třeba táhnou celý život - nebo respektive jejich důsledky. Kdybyste měli možnost vrátit se v čase, co byste udělali (y) jinak? A jaký by to mělo zřejmě vliv na Váš život?
Já kdybych mohla, určitě bych šla na jinou školu, než jsem vystudovala a včas bych odešla od bývalého, se kterým jsem se trápila 9 let. To jsou moje řekla bych "zásadní špatná rozhodnutí", co jsem udělala. A jak jste na tom Vy?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Přemýšlím a musím úpřímně přiznat,ano chtěla bych vrátit čas a x věcí udělat jinak,neztratit x let a kus zdraví vedle chlapa,který si to nezasloužil,ale byla jsem slepá,moje blbost a za to se prostě čaem platí.
Ve svém životě se snažím dávat najevo své city,nikdy jsem to nedělala a ani u lidí,kteří tu dnes už bohužel nejsou a to mě mrzí a tak ráda bych babičce často říkala,jak ji mám moc ráda....,ale to je x věcí co bych kdybych.
Nevím,třeba bych udělala jiné blbosti,asi se nadarmo neříká,co se mám stát,tak se stane..
Mrzí mě,že čas tak rychle utekl-nebo jsem ho nechala utéct a nikdy nebudu mít své vlastní děti částečně svou vlastní vinnou.

Ale -- měla bych si užívat toho co mám a být za to vděčná a nemám málo...takže musím koukat na to co bude a ne co by bývalo mohlo být,to je prostě fakt

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji aksile2aksile: El-to co Ty řešíš-no strašně moc Tě chápu. Ale nechej toho, nebo se v tom utopíš. Já tyhle úvahy přestala řešit před pár lety a je mi líp. Ber to tak, že tehdy, v dané situaci ses rozhodla tak, jak jsi cítila, že to bude nejlepší.

Máš pravdu, musim se v tom přestat tak pastit, ono čim víc to člověk řeší, kór v době, kdy to nemá aktuálně smysl řešit, tim je to asi horší. Buď to pak půjde nebo ne, ale nesmim to teď tak prožívat.

Cituji Dendínka: Cituji Ellenuschka: I když teda já už jeden "maličký" zázrak mám, je celý černý a má asi 40 kg vždycky, když tohle od někoho slyším, tak mi úplně slzí oči. Děláš strašně krásnou věc, za to Ti patří obdiv.

mám pocit, že jsem se vyjádřila asi blbě a Ty jsi to zřejmě pochopila jinak, než jsem to myslela. Pro upřesnění posílám fotečku (doufám, že se mi povede nahrát):

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Raelyn: Je blbost si nadávat a užírat se tím, co se stalo v minulosti, už se s tím stejně nedá nic dělat a to, že nad tím budeš přemýšlet a říkat si, co by se stalo, kdybys tehdy něco udělala jinak, je bezpředmětné, jsi to ty, kdo v sobě pěstuje negativní emoce, tím sebebičováním nic nezmůžeš, akorát se zbytečně trápíš.

pravdu máš, stejně jako holky, který mi to tady taky píšou. Už toho nechám, slibuju

Cituji EleanorWoods: Ona si vždy potřebuje najít oběť, kterou bude komandovat a jede až dokud nedosáhne svého. Takhle už z práce díky ní odešlo několik lidí a u výpovědi všichni řekli, že je to kvůli ní. Ta osoba jezdí o víkendech na meditace a cpe ti kecy jak se mají mít lidi rádi a sama je nešťastná a neví co s životem

Tak to je taky hustý, přes týden mrcha a o víkendu kurz na "svatou", takový jsou nelepší...

Cituji SOLU: Přemýšlím a musím úpřímně přiznat,ano chtěla bych vrátit čas a x věcí udělat jinak,neztratit x let a kus zdraví vedle chlapa,který si to nezasloužil,ale byla jsem slepá,moje blbost a za to se prostě čaem platí.

přesně, přesně jako já

Cituji SOLU: Mrzí mě,že čas tak rychle utekl-nebo jsem ho nechala utéct a nikdy nebudu mít své vlastní děti částečně svou vlastní vinnou.

chápu moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:

Moc Ti fandím,sleduji to tu vše a neskutečně Ti držím palce!!Jsi moc silná a obdivuhodná osobnost.

Cituji Ellenuschka: chápu moc

Vím, a děkujiA věřím,že kdyby se to náhodou nepovedlo(ač věřím v lepší časy) tak si život budeš užívat i tak,nesmíme truchlit nad tím co mohlo býtHlavně,že se máme o koho opřít.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU:
Děkuju Ti. No člověka občas napadnou takový chmury, jsem moc ráda, že existuje Omlázko, kde se z toho můžu vykecat a kde se najdou holky, které podpoří a člověk nemá pocit, že je na to tak jako sám na všecko.
Ale dnes jsem se konečně dověděla dobrou zprávu, tak mám radost, snad už vše bude lepší.

Cituji SOLU: Hlavně,že se máme o koho opřít.

To je moc důležitý, to máš pravdu. Vůbec si to nedokážu bez některých lidí (a zvířátek) představit

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: Ale dnes jsem se konečně dověděla dobrou zprávu, tak mám radost, snad už vše bude lepší

Četla jsem,super a držím palce!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Moje ségra má stejného ,nějak jí tak nahrazuje to miminko ,který nemůže mít .. Ale někdy to sním přehání,nakupuje pro něj samý pitomosti a nesmí se na něho nikdo špatně podívat,aby se neurazila ... A její přítel je to samé,asi k pejskovi moc přilnuly ,jelikož jim chybí to malý mrně

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:
Přesně a myslím si ,že snad každá normalní ženská,která své dítě miluje nemůže nikdy litovat ...Taky jsem dřív přemýšlela co kdyby bylo vše jinak,ale vždy jsem došla k tomu,že bych nemohla přijít o svoje srdíčko .. A užívat si života jde i s prckem a přeci děti rostou jako z vody

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lussera: Moje ségra má stejného ,nějak jí tak nahrazuje to miminko ,který nemůže mít .. Ale někdy to sním přehání,nakupuje pro něj samý pitomosti a nesmí se na něho nikdo špatně podívat,aby se neurazila

je mi to uplně jasný

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Jé, moje chyba je nádherná (psice asi bude holka, že?) a jí děláš určitě stejnou službu, tím, že se o ní staráš, takže dobrý skutek je stejně vykonán i když teda na fotce vypadá malinko otráveně
Jinak také gratuluji ke skvělým zprávám a doufám, že se jich u Tebe (a i jiných zde) bude objevovat víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Dendínka: jí děláš určitě stejnou službu, tím, že se o ní staráš, takže dobrý skutek je stejně vykonán

no to já konám, jak můžu

Cituji Dendínka: (psice asi bude holka, že?)

no jo, to je slečinka

Cituji Dendínka: i když teda na fotce vypadá malinko otráveně

instalovala jsem na ni ten vánoční čepeček a následně nutila, aby mi pózovala na fotky, ta už byla chudák otrávená jako šváb

Cituji Dendínka: Jinak také gratuluji ke skvělým zprávám a doufám, že se jich u Tebe (a i jiných zde) bude objevovat víc.

děkuji a také doufám, že všechny holky, co se potýkají s nějakým zdravotním problémem, se budou dovídat jen samé dobré zprávy

Já bych neudělala jinak nic. Jsou věci, kterých lituju, věci, které bych raději nezažila.
Jenže díky těmhle chybám jsem to JÁ.
Pracuju, kde pracuju.
Žiju, s kym žiju apod.
Každá z těch chyb mě něčím poučila, změnila, díky nim jsem dospěla v člověka, kterým jsem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na prazacka:
Ano tak to taky citím

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co bych udělala jinak? Nic.
Jednoduše protože i když jsem si v životě prošla nepěknými situacemi, tak bylo a je i dost těch co stojí za to a to bych tedy pak to pěkné nemohla prožít.

 

Váš příspěvek

Možnost vrátit čas

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené