Smazat

Můj život Viii

Osmá část. Oběd uvařen, děti koukají na Shreka, prší. Nevím, proč Fionu dabuje Morávková, to je prostě hrůza. Dabing v druhém díle je mnohem lepší. Že?

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část

Ale tohle nebyl konec! S Lukášem ano, ale ne s Barborou. Na facebooku jsem si napsala status, že bych hrozně chtěla na Horkou Kaši (akce pod širým nebem rádia Kiss Morava), ale že nemám s kým jít. Ozvala se mi Lucka Z., že se klidně můžu přidat k ní a jejím kamarádům. Dlouhou dobu jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Seznámila jsem se s dalšíma lidma, byli moc sympatičtí, zapařili jsme… ale to jsem udělala chybu - protože když jsem druhý den (v sobotu) šla za “kamarádama” do Kříže, Bára mě vytáhla ven, začala po mně křičet, že jsem sv-ně, že se přetvařuju, že se sotva rozejdu s Lukášem a hned si hledám nové kámoše… a pak mě začla bít. Dostala jsem několik facek a jediný, kdo se mě zastal, byla právě Lucka a myslím, že i Regina. Barbora chtěla totiž zajít ještě dál, tahala mě za vlasy a kdyby mi někdo nepomohl, asi bych na tom byla dost zle. Utekla jsem na nádraží, Barbora mě ještě chtěla dorazit, ale díky Bohu přijel taxík a já jela na sekeru domů. Viděl mě se vznikajícím monoklem a rozcuchanýma vlasama, byla jsem ubrečená a řekla mu, že mu ty peníze dám příště. Ani je po mně nechtěl. Vozil mě často a vždy jsem mu dala dýško.

Od té doby jsem se přestala bavit s většinou z té party, Báru jsem pak ještě párkrát potkala, vždycky šla směrem ke mně, aby mi mohla vynadat, což se i párkrát stalo, ale nikdy jsem nebyla sama. Pak jsem se i dozvěděla, že mě Lukáš chtěl opustit právě kvůli tomu, že mu Barbora řekla, že jsem ještě stále zamilovaná do Martina, což nebyla pravda.
Žaneta i já jsme si promluvily a odpustily jsme si. Já teď ani nevím, co mi měla odpouštět ona, když jsem jí nic neudělala, ale tak nějak z toho vzniklo, že vina je na obou stranách. Nechaly jsme to plavat.
Před tím, než Žaneta začla chodit s Marcelem, měla období, kdy jezdívala za svou kamarádkou Aničkou do Ostravy. Byla to její spolužačka ze základní školy, byla to krásná holka, její rodiče byli bohatí a rozvedení. Každé pondělí mi Žaneta vyprávěla, co zase dělaly, jak byli pařit na Stodolní apod. Docela jsem jí to záviděla, ale pak začla Žaneta vyprávět docela velké nechutnosti. První věc byla ta, že se natolik sblížila s Aniččiným tátou (Milanem, v tu dobu cca 40 let), že mu ho jeden krásný večer vyk-u-ila. Další víkend se vyspala s jeho kolegou Erikem (ten měl asi 33), pár hodin nato se Erik vyspal s Aničkou a pak spolu i chodili. Anička měla 16 let? Její táta hodně bohatý, dával Aničce všechno a ona byla rozmazlená. Další zkažená holka.
Pak Aniččin táta začal chodit s nějakou mladičkou Evou, která s ním určitě byla z lásky… párkrát nás dokonce vyvezli na nějakou párty, kupovali nám pití, ale připadala jsem si hrozně, chtěla jsem domů, cítila jsem se, že tam nepatřím.
Žaneta měla bráchu Lojzu (ne, není to začátek vtipu), byl starší a strašně plachý. Měl bývalou slečnu Denisu, která měla bráchu Martina. Martin byl voják z povolání a byl hrozně krásný. Vypadal trošku jako Leoš Mareš a měl 24 roků. Žaneta ho hrozně chtěla, ale on si vybral mě
byli jsme na párty tam u nich, Žaneta se kolem něj točila, ale on mě vzal za ruku a v lese jsme se začali líbat. Já jsem nechtěla (ale jo, chtěla), protože ho chtěla Žaneta, ale on mi říkal, že jsem krásná, Žaneta se mu nelíbí, že je to sestra jeho švagra a je to divné… ale udolal mě a začli jsme spolu chodit. Když to takhle tady píšu, asi jsem byla dost nesvéprávná stačilo, aby mě někdo chtěl a hned mě měl. Možná ano, ale on byl opravdu nádherný a mně bylo 16.
Ale to neznamená, že všechno dostal. Své panenství jsem si hýčkala, ale nehodlala jsem se nikomu svěřovat. O mém panenství nevěděla ani Žaneta, ale měla podezření. Párkrát mě Martin pozval domů a já jeho (to se naši málem pokousali), chtěl se mnou spát, ale já mu řekla, že jsem to už jednou dělala, ale ten kluk mě k tomu donutil, já nechtěla a teď mám špatný vztah k sexu a že musí počkat. Nějakou dobu to snášel, ale po nějaké době to dopadlo tak, jak s Lukášem. Rozešli jsme se a od té doby jsme se neviděli.
 
 

Váš příspěvek

Můj život Viii

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené