Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 
arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na gumidek: ty to máš třeba hezké, jsou střihy a střihy - ty jsi na krátko, ale pořád to vypadá žensky . . . Erbové vyndat implantáty tak vypadá jak mladý kluk

Reaguji na gumidek: Tobě ty krátké vlasy neskutečně sluší! Tak nějak se i na tobě líbí nejvíc právě ty krátké

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na gumidek:
Ty hnědé vlasy a jen patka Ti sluší nejvíce. Černá barva je moc tvrdá, ale taky to nebylo špatné. Jsi vyloženě typ na kratší vlasy. Já jsem vždycky docílila delších, ale po nějaké době se vrátila postupným stříháním zase ke krátkým. Je to pohodlné a okolí mi říká, že vypadám mladší, což v mém věku - 38 už potěší

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na gumidek:
Moooooc hezké šatičky

Cituji Natyy: Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?

Mně se moc líbí ženy s krátkými vlasy, ale ne každé to sluší - ovšem Sharon Stone, zmiňovaná Halle Berry, Emma Watson (i když se mi více líbí s dlouhými) jsou vážně kočky.

Já jsem na krátko byla, ale necítila jsem se dobře - mám kulatý obličej a to nevypadalo nejlépe. Mnohem lépe se já osobně cítím s dlouhými vlasy.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji berryblue: Tím nemyslím prodloužené, já osobně je z 99 procent poznám a prostě se mi nelíbí. Už celkově ten střih, který je pro většinu dam s prodlouženám nutný- jakoby jednou sestříhané- je sám o sobě děsný.

Taky to tak vidím...

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na gumidek: Ty jsi typ, kterému krátké vlasy vyloženě sednou! Nádhera, jsi kočka.

Cituji kayuschka: Ty jsi typ, kterému krátké vlasy vyloženě sednou!

Jo, tak to je pravda ...
Reaguji na gumidek:
... ale mám-li být upřímná, tak úplně nejvíc se mi líbíš v tom míkádu (na té prostřední fotce)!

Cituji kivus: Erbové vyndat implantáty tak vypadá jak mladý kluk

Přesně!
Ona se mi prostě fakt absolutně vůůůbec nelíbí! (Pardon). Ani Halle Berry. Nejsou mé typy.

arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě jednoznačně dlouhé vlasy, na holkách to vypadá tak nějak přirozeněji, v chlapech dlouhovláska přece jenom vzbudí větší ochranitelský pud než hlava a la koleno, a tím pádem je jsme pro ně víc sexy a neodolatelné a navíc, neznám lepší pocit, než když se mi někdo "hrabe" v čerstvě umytých dlouhých a voňavých vlasech

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak dlouhé vlasy byly vždy chlouba ženy , které ji přidávaly na smyslnosti. Dlouhovlásky určitě působí více žensky. A o tom zda jsou dlouhovlasé ženy více sexy než krátkovlasé lze jen polemizovat , protože to určitě není o vlasech , ale o celkové vizáži a o tom co ona dotyčná vyzařuje.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dlouhé vlasy vám zajistí pozornost a nemusíte mít nijak pohledný obličej, krátké vlasy jsou totiž stavěné vyloženě na zajímavé tváře. Líbí se mi dlouhé krásné vlasy, je to takové vílí, ale krátké vlasy, když sednou, se mi líbí víc. Působí na mě víc sexy, vyzývavě, nebezpečně, jinak.. prostě mi přijdou přitažlivější. Jak tu někdo dával svoje fotky, tak v krátkých jsi prostě kočka, s dlouhými mi přijdeš taková nijaká, zapadneš v davu. Bohužel krátké vlasy prostě můžou mít štíhlé ženy s hezkým obličejem, jinak to je spíš mínus. Ale když se to povede, tak jsou úžasné, není tu tuctové a fádní (což dnes už delší vlasy jsou, má je každá)

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dlouhé nebo krátké je mi to putna. Navíc ne každé slečně sluší dlouhé vlasy. Takže pokud není zrovna úplně dohola nebo to nemá tak kraťoučké jako Erbvá nemám s tím problém. Já sama mám vlasy po ramena a už 14 dní koketuju s tím, že si je necham zkrátit.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj přítel na to má svůj osobitý názor. Ženská má mít buď dlouhé vlasy, nebo žádné. Když už, tak už. No já jsem si vybrala...

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem pro zlatou střední cestu
Lepší, než dlouhé nekvalitní nebo dokonce nepěstěné vlasy, je lepší střední délka, pěkný střih, hezká barva, dobrý melír.
Kraťoučké vlasy podle mě nemůžou být u ženy plus, pokud to není sexy lasice jako zmiňovaná Hally Berry, a nebo mladá výrazná kočka jako gumídek
Prostě, chlap se kromě zmiňovaných výjimek vždy ohlédne za hřívou, a ta hříva ani nemusí být jako u topmodelek, dlouhé vlasy mají prostě pro muže kouzlo a dá se jimi hodně zachránit.
A tak mi stojí za to, všechno to mytí, regenerace, fénování a natáčení
Ovšem, co nikdy v životě nepochopím, je ta specialita češek - nejdříve s prvním dítětem, nejpozději po čtyřicítce, si nechat vlasy zkrátit, vystříhat až k uším ve stylu "takhle mám pokoj, hodím si na to sama barvu a co už taky"
Neumím si sama sebe představit v krátkých a trašně moc bych si přála být v šedesáti šik okouzlující dáma s nedbalým uzlem udržovaných, bílých vlasů s třeba fialkovým proužkem

 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené