Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 
arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Catyy: Náhodou mě se Beckhamka nakrátko líbila, nebo Rhianna a hlavně Selma Blair, ta s krákýma vyloženě zkrásněla. Je teda otázkou, co všechno považujete za krátké vlasy, já teda i vlasy na krku vystříhané a vpředu patka, neberu v potaz jen ježky

arrow
profile_image
Sněhurinka
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mně osobně se líbí i krátké i dlouhé vlasy.Opravdu dost záleží na konkrétní osobě.Hodně ženám třeba dlouhé vlasy nesluší jelikož je mají moc jemné nebo poničené.Navíc krátké mi připadají takové rošťácké a sexy na určitém typu žen.Hlavně pokud má ženská pěkný obličej tak jí sluší i pankáč Mně se třeba u žen líbí vlasy na ramena,husté a lesklé.To je paráda.Prodlužkům fakt nefandím už jen proto ,že si svoje vlasy pěstuji od základky navíc i dost prodlužek je to hodně poznat.Ty spoje a hlavně rozdíl mezi vlastními vlasy a prodlužkem .Mamka dělá kadeřnici a když k ní přijde holčina po prodlužku a chce mít zase svoje vlasy tak má pár cárů na hlavě.Ale když si chce človek ničit vlasy proč ne Každého věc.Jinak opravdu krátké a dlouhé vlasy..na tom nezáleží.Každému sluší něco jiného.Já osobě jsem z dlouhých už unavená.

arrow
profile_image
Sněhurinka
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monus: Přesně ,člověk si napěstuje pěkné dlouhé vlasy a pak slyší ...jéé kde jsi si je nechala prodloužit. Já když mám své kudrnaté tak je to v pohodě ,ale když si je pro změnu narovnám tak se mně občas někdo zeptá.Ale tak co člověk nadělá. Hlavní je ,že ví ,že jsou jeho a ne nějaké zaplacené prodloužené.Ale tak ať si každej dělá co chce.Stejně je to většinou poznat.Neříkám vždycky,ale většinou ano.A potom když už na prodlužko není nebo ho holčina nechce tak to pak ty vlásky vypadají parádně ..pár chlupů na hlavě.Ale hold kdyz to někomu pomůže tak co.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se dlouhé vlasy moc líbí a opravdu mi to přijde víc ženské než krátké. Sama jsem měla krátké, a to opravdu hodně, před několika lety, ale rozhodně se k tomu v nejbližší době neplánuji vrátit. Připadám si s dělšími mnohem líp. Ale i žena s krátkými vlasy může vypadat hezky, šmrncovně a sexy, ale podle mě ne právě tak žensky, jako s dlouhými..
Co se prodlužování týká, tak to nijak neodsuzuju. Pokud jsou prodloužené vlasy udělané profesionálně a není to poznat, tak proč ne? Ovšem něco jiného je, když si slečna koupí clip-in na netu, odstín sice úplně netrefí, ale i tak s nimi chodí a pyšní se jimi, jako by byli vlastní, to mi přijde spíš trapné, jelikož je vidět nevyvedená snaha mít za každou cenu dlouhé vlasy... Je pravda, že v dnešní době už se nedá na první pohled říct, zda má dotyčná vlasy svoje nebo ne, ale je to v podstatě celkem jedno, když jí to celkově sluší a o to jde

arrow
profile_image
vilaamalka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já bych se hlavně necítila sexy s prodlouženýma vlasama. tímto nic proti těm, co to mají, ale já budu radši já, i kdyby s ježkem. no a od té doby, co jsem se jala před 5 lety pěstovat dlouhé vlasy z krátkých se cítím líp, jo, je to tak.

Holky já měla vždycky dlouhý vlasy, vloni jsem šla na krátko, a i když jsem si nechala ostříhat jen tu podkovu, žádný velký extrém, tak ze začátku spokojenost, ale když jsem potom viděla někoho s krásnýma dlouhýma vlasama tak jsem byla úplně nešťastná, hrozně jsem záviděla, anebo když někdo celkově vypadal dobře, tak jsem si říkala, že to bude taky tím, že má dlouhý hezký vlasy, byla jsem jak blázen, hrozně jsem litovala. Teď stejně nechávám dorůst, cítila jsem se s dlouhýma o moc líp. Takže až mě zase bude chytat touha jít se ostříhat, hodně dobře si to rozmyslím

Když je má holka krásné a přirozené to je o něčem jiném, ale ruku na srdce, kolik holek má to štěstí, že se ji na hlavě urodí nádherné vlasy?
Stále přibývá víc a víc holek s různými klipy třeba i do pasu a jsou na to náležitě pyšné, ale pak zakládají témata, jak to udělat, když budu poprve spát u přítele a budu si muset sundat svoje vlásky (potažmo řasy, odlíčit se).
Jó, to je pak šoking.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Catyy: Možná, že ve mně zůstalo ještě něco z dětství, kdy mě mamka stříhala úplně na krátko, a já byla z toho nešťastná, takže proto u žen krátké vlasy úplně nesnáším.

Mám to úplně stejně!
Já dlouhé vlasy miluju, svoje mám do půlky zad, ještě mi chybí ke spokojenosti tak 10 cm. Naštěstí mám svoje i dost husté, takže to nejsou žádné cancourky.
Krátké se mi moc nelíbí, sluší opravdu málokteré ženě. Já se asi před 2,5 lety nechala ostříhat na ramena a šíleně jsem toho litovala, takže už nikdy víc, ke mmě prostě patří dlouhé vlasy. Jinak prodloužené vlasy se mi moc nelíbí, v naprosté většině to poznám, ale chápu, že každá prostě nemá vlasy dost husté a kvalitní, aby je mohla mít dlouhé.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obdivuju krásné dlouhé přírodní vlasy u žen. A chlapi na dlouhé vlasy hodně letí. Od jisté doby nosím na party vlasy spletené. Jakmile začne chlapec řešit moje vlasy a prosit, ať si je rozpustím, tak vím, že je na "průšvih" zaděláno.
Prodloužené vlasy chápu v tom případě, pokud vypadají přirozeně. Fajn jsou clip-iny použité pro určitý účes, to bych taky někdy potřebovala, i když mám vlastní husté vlasy do pasu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Obdivuji vlasy dlouhé a zdravé a je mi celkem jedno zda jsou barvené,odbarvované nebo prodloužené. Když vypadají přirozeně (tzn. přiměřené délky a nehrají několika barvama) tak obdivuji jakékoli dlouhé a zdravě vypadající vlasy, ona je totiž dost fuška starat se i o ty umělé,aby vypadaly krásně.
Zdá se mi,že si tady některé holky,které "pohrdají" nad holkama s prodlužkem, myslí, že si nechají dát krásné vlasy a tím to hasne,zatímco o ty přirozené se musí více starat, což je tedy hloupost. Já osobně sem prodloužené nikdy neměla,mám svoje dlouhé,ale když porovnám kamarádky prodloužené a moje,tak musím uznat, že starostí s prodlouženýma,aby vypadali tak jak vypadají je taky dost

Jinak krátké vlasy se mi taky nelíbí,jak tu již někdo psal,připadá mi to lesbické. V. Erbová je asi jediná vyjímka, kterou znám, ale je to taky tím,že má velká prsa,což jí zase přidává. Kdyby byla plochá jako já,tak si myslímže by to s ní taky tak slavné nebylo

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikoletka2: Kdyby byla plochá jako já,tak si myslímže by to s ní taky tak slavné nebylo

Já jsem taky plochá a s lesbou si mě nepletli

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sakra, ty obrázky jsou až nemile velké

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gumídku, ty jsi totiž kus baby!

Reaguji na gumidek:

Jsi fakt kočka! Sluší Ti krátké vlasy i mikádo.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na chocolattecoffee: Erbová má jen tělo . . . tam to začíná a taky končí. žádný hetero chlap si přece v intimních chvilkách, např při orálku nemůže přece představovat, že rukou hrábne po hlavě jako od chlapa . . . to asi nee

prodloužené vlasy jsou super, nikdy se mi nedařilo nechat si narůst vlasy ( holičky moc nechápou pojem - jen zastřihnout konečky) a prodlužko je parádní, když chce mít holka aspoň jednou v životě dlouhé vlasy . . . mě ale štvalo to neustálé odrůstání, tak jsem je sundala a světe div se, ještě pár měsíců a budu konečně dlouhovláska

 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené