Smazat

Obdiv vlasů u ženy

Zajímalo by mě, jestli se Vám většinou, nebo vyloženě líbí jen holky s dlouhými vlasy.Každá holka co znám má prodlužko.Vidíte pod slovem sexy žena holku jen s dlouhými vlasy..? Šly by jste někdy na krátko a cítily se sexy? nebo máte krátké vlasy a cítíte se?
 
arrow
profile_image
prostě koc
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z vlasů až po zadek jsem se nechala ostříhat skoro na kluka (něco jako má Erbová) a byla to změna jen k lepšímu. Co se týče vzhledu i náročnosti na úpravu, pohodlnosti...

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak pro mě být žena znamená dlouhé vlasy....nepouštějte se do mě, aplikuju to jen na sebe v krátkých bych se necítila tak dobře, miluju když mi vlají ve větru, lechtají mě na zádech a tak...navíc se na nich vyřádím když vymýšlím nějaký účes...i když je pravda, že přítel je kadeřník a furt říká, že by mi to šmiknul ale ne úplně nakrátko. Dlouhé vlasy se mi moc líbí, ale nesmí mít na koncíh "cancourky"...to už bych to taky ustřihla.

arrow
profile_image
Kleriska mojeid
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Monus: v drtivé většině to jde poznat a proto mě vždycky naštve když mi někdo řekne že mám prodloužené vlasy. Člověk se s tím crcá a pak ho někdo přirovná ke "kráčmeře" co si nakluše do salónu a "dělá parádu"

To mě taky dokáže vytočit Věta:" A to jsou tvoje vlasy jo?? Já myslela že je máš prodloužené"...z toho vždycky zatínám pěst v kapse

Cituji panda08: no mě by zajmalo, jak by vypadala nenalíčená...

No...možná blbě, ale to i já s dlouhými, fakt to u mě nezahraňují ale ona je tmavá, nemuselo by to být tak hrozné ...

Ale musím říct, že někdy to má až moc vyholené, jak už ji prosvítá lebka, tak se mi až tak nelíbí...

Cituji panda08: A když ti třeba vylezou pupínky, tak se vlasama daj mnohdy zakrýt(což aplikuju často)

to zas jo no ... některé teda

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mně se líbí zdravý vlasy a slušivý účesy. Na někom krátký, na někom dlouhý. Nelíbí se mi, když má někdo pár cancourků a nechá si je narůst skoro až po zadek, nelíbí se mi mastný vlasy, nelíbí se mi do očí bijící prodlužko. Ale co se týče souboje dlouhý versus krátký, u mě určitě delší, v krátkých vypadám jak trubka. Ale za to vlasy nemůžou.

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se cítím dobře jedině v delších vlasech. Nejkratší vlasy jsem měla ostříhané na mikádo a hořce jsem toho litovala, vůbec jsem se v tom necítila. Nicméně na jiných se mi krátké vlasy líbí. Třeba Haně Mašlíkové to slušelo daleko víc s krátkými vlasy, než s nynějším prodloužením.

Cituji panda08: tak mám na mysli samozřejmě spíše ty u brady, než u nosu..

Tak emaři tou patkou zakryjou i ty na nosu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Monus: kráčmeře" co si nakluše do salónu a "dělá parádu"

Než nazývat holky s prodlužkem kráčmerami co dělají parádu, spíš se zamysli nad tím, proč někdo tvoje vlasy považuje za prodloužené.

Je to někdo, kdo za prodlužko považuje vše, nevyzná se v tom a tím pádem nemá cenu aby se tě to dotýkalo. A nebo tvoje vlasy prostě nějakým způsobem jako nastavené vypadají a tebe to prostě štve.

Sama nosím prodloužené nebo zahuštěné vlasy x let a nikdy se mě ne ně nikdo nezeptal a spíš bylo pro některé velkým překvapením, když jsem to náhodou zmínila.

Mám jemné vlasy, od určité délky vypadají lépe zahuštěné, ted je navíc po ročním blond úletu mám hodně ostříhané. Tak proč bych si k té kadeřnici nenakráčela, když na to mám a cítím se tak lépe .

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě krátkovlasé dámy připadají jako kuřátka, rozcuchané, načepířené kuře. Erbová má augmentaci prsou, opálení a extreme líčení, erotické fotky (pak tedy vypadá sexy, ale mě berou dlouhovlasé). Jak jinak. Od mala jsem obdivovatelka dlouhých vlasů.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Dirtyangel: Také mi nikdo nechce věřit, že mám vlasy prodloužené.

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já na krátko šla, abych zapůsobila na chlapa, co krátké vlasy "žral". Cítila jsem se vcelku výjimečná, jelikož krátké vlasy nemá každá, ovšem v zimě mi vadilo, že nejsou vidět zpod čepice vlasy a já vypadala jak kluk, no a celkově nejsem moc prsatá, tak jsem si tak po čase začala i připadat, zároveň si ale myslím, že jsem vypadala mladší - většina lidí mi hádala 19let a to mi bylo 26 Teď mám delší, a chtěla bych je k prsům jak před ostříháním, ale do prodlužka bych nešla, nechci na sobě nic umělého - ani nehty, ani řasy a už vůbec ne vlasy, ale zároveň nikoho za to neodsuzuju, já jen prostě radši drahé hodinky než třeba umělé vlasy

Mně se Vlaďka Erbová nelíbí. (Pardon.) Kdyby měla vlasy apoň jako D. Mesarošová (mikádo), tak možná. Stejnak se mi vůbec nelíbila Victoria Beckham, když byla ostříhaná úplně na krátko, ale jakmile měla vlasy dlouhé (prodloužené), byla to u mě prostě kooočka!
Když si mám představit sexy ženu, musí mít vlasy minimálně po lopatky. Ale souhlasím, jsou ženy, které mají dlouhé vlasy, ale nejsou prostě vůbec hezké, to je prostě na konkrétní osobě.
Možná, že ve mně zůstalo ještě něco z dětství, kdy mě mamka stříhala úplně na krátko, a já byla z toho nešťastná, takže proto u žen krátké vlasy úplně nesnáším.

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vypadá to, že je tady silná dlouhovlasá armáda A to já zas mám vlasy krátké, kraťoučké (tak 5 cm) a sama sobě se líbím! A ostatním taky. Kluci se po mně na ulici otáčejí stejně jako po dlouhovláskách Podle mě ta "sexiness" nepramení z toho, jaké délky má kdo vlasy, ale z mnoha věcí dohromady...držení těla, sebevědomí, pohyby, oči....

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

představa "sexy ženy" u mě nemá vůbec základ v délce vlasů, ale obecně ve výrazu, vzhledu, v něčem "navíc" co z dotyčné vyzařuje... samozřejmě ne každému krátké vlasy sluší, ale pokud ano, působí to šmrncovně a šik a já osobně obdivuju holky, které krátké vlasy nosí a jsou v nich nádherné

 

Váš příspěvek

Obdiv vlasů u ženy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené