Články o kosmetice

Trendy laky na nehty - Jaro 2011

Trendy laky na nehty - Jaro 2011

Kosmetika

Pěstěné a upravené ruce jsou pro většinu moderních žen samozřejmostí, dozdobení nehtů lakem podle posledních trendů je pak již jen pověstnou třešničkou na dortu.  Co se týče délky, stále se nosí spíše krátce zapilované nehty. Jaké barvy laků na nehty tuto sezónu "letí", si můžete přečíst v následujícím článku.

Vlasové trendy jaro-léto 2011

Vlasové trendy jaro-léto 2011

Kosmetika

Vlasy jsou korunou ženské krásy a nový dokonalý účes dokáže s celkovou image hotové zázraky. S novou jarní sezónou zkuste proto obměnit nejen svůj šatník, ale trochu si pohrajte i se střihem a barvou svých vlasů. Vlasový experti letos radí vsadit především na přirozenost a retro styl 70tých let.

Účesy pro jemné vlasy

Účesy pro jemné vlasy

Kosmetika

Jemné vlasy nejsou vždycky nevýhoda - pro jejich lehkost a poddajnost je s nimi možno vytvořit účesy, o kterých si ženy vlasy mnohem více obdařené mohou nechat jenom zdát. Buďte kreativní! I s jemným chmýřím na hlavě můžete být skutečně chic.

Omlazení pleti po čtyřicítce

Omlazení pleti po čtyřicítce

Kosmetika

Stárnutí představuje pro většinu žen nespočet změn - pokožka se mění, ztrácí svou pevnost, hebkost a pružnost a působí unaveným dojmem… Je Vám toto téma blízké?    Pojďte si o tom popovídat, pro 12 nejzajímavějších příspěvků máme

Dámské účesy v období baroka a rokoka

Dámské účesy v období baroka a rokoka

Kosmetika

Kolik času věnujete ráno svému vlasovému porostu? Pět minut, deset, či dokonce půl hodiny? Ač jsou ženy dnes ochotné strávit u kadeřníka i předlouhé dvě hodiny, není to nic v porovnání s barokními dámami. Představte si, že ráno velmi časně vstanete, a dva vaši přátelé vás budou česat až do podvečerních hodin, aby vám to na plese slušelo. 

Tajemství
krásné pokožky

Tajemství krásné pokožky

Kosmetika

Kůže je kromě kožních buněk tvořena i značným podílem mezibuněčné hmoty, kterou tvoří vlákna kolagen a elastinu. Ty dodávají pokožce potřebnou pevnost. Pro pružnost a vnější hladkost pokožky je však nejdůležitejší voda. Právě ta udržuje pokožku napnutou a krásně hladkou.

Trendy barevné nehtíky

Trendy barevné nehtíky

Kosmetika

Upravené ruce a nalakované nehty patří k atributům ženskosti a jako takové samozřejmě podléhají rozmarům paní Módy. Kromě tradiční červené a neutrálních tělových tónů se s každou novou sezónou objevuje trendová škála barevných odstínů. Dopřejte svým nehtům nový lak.

Trendy v líčení jaro-léto 2011

Trendy v líčení jaro-léto 2011

Kosmetika

Letošní trendy v líčení se nesou ve znamení kontrastů. Vedle přirozeného vzhledu nahého líčení a klasiky v podobě kouřových očí a bronzového letního looku stojí extravagantní oční linky, utajené obočí, pestrobarevné oční stíny a lehce šokující křiklavé rtěnky a lesky na rty. V líčení se letos zkrátka meze nekladou, tak si pohrajte se svou fantazií.

Jak na prodlužování vlasů – praktický průvodce

Jak na prodlužování vlasů – praktický průvodce

Kosmetika

V dnešní době se ženám nabízí řada možností, jak ze sebe udělat krásnou a sebevědomou. Většina z Vás se určitě i na vlastní kůži přesvědčila o tom, že právě krásné dlouhé vlasy jsou jednou z největších zbraní na muže a ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. 

Babiččiny rady pro krásu

Babiččiny rady pro krásu

Kosmetika

Kosmetické firmy se dnes předhánějí ve vymýšlení nových krémů, hledání super ingrediencí proti stárnutí a většinou se neobejdou bez chemických přísad. Naše babičky se však dokázaly krášlit a pečovat o svou krásu pomocí přírodních prostředků a my vám dnes přinášíme pár osvědčených a přírodních triků pro krásu.

Pravidelnou péčí ke krásné a zdravé pleti

Pravidelnou péčí ke krásné a zdravé pleti

Kosmetika

Rozhovor s Ladou Carthy, manažerkou kosmetického odd., Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny, Praha. Seznámí nás se svými praktickými zkušenostmi. Ošetřování pleti se stalo součástí každodenní péče moderní ženy o zevnějšek.

Elixír mládí pro každou pleť

Elixír mládí pro každou pleť

Kosmetika

Krásný úsměv, lesklé vlasy, plné rty a pleť bez vrásek, zkrátka mladistvý vzhled jednoznačně přispívá zejména u něžné poloviny lidstva k pocitu zdravého sebevědomí a úspěšnosti.

Konec poškozeným vlasům

Konec poškozeným vlasům

Kosmetika

Pokud patříte mezi ty, komu pohled na dokonalé vlasy dokonalé modelky v televizní reklamě a následný pohled na realitu ve vašem zrcadle přináší rozčarování, možná vás potěší, že se konečně i na našem trhu objevil přípravek, který tuto propastnou vzdálenost dokáže nečekaně zmenšit.

Krásné opálení bez sluníčka

Krásné opálení bez sluníčka

Kosmetika

Zářivě opálené pokožky můžete dosáhnout i bez rizikového smažení se na plážích přímořských letovisek. Samoopalovací přípravky vykouzlí jemně nazlátlou pleť či tmavší odstín přesně podle vašich představ. Přinášíme vám pár tipů jak se v pohodlí domova přeměnit na svůdně opálenou femme fatale.


Nejlepší střih a úprava jemných vlasů

Nejlepší střih a úprava jemných vlasů

Kosmetika

Nenechte se ovlivnit mýty o střihu jemných vlasů! Není pravda, že jemné vlasy musí být spíše kratší, nebo sestřiženy do jedné délky. Ani nemusí být postupně sestříhány, aby se „odlehčily“. Nezáleží ani tak na tom, že máte jemné vlasy, jako na tom, jaká je jejich kvalita. Stejně tak neplatí, že vytvořit z jemných vlasů krásný účes je věc nemožná, a že vůbec nejlepší je nosit mikádo. 

Důkladný manuál pro jemné vlasy

Důkladný manuál pro jemné vlasy

Kosmetika

Jsou věčně splihlé, bez života, pramínkují se, poletují a rychle se mastí. O čem je řeč? O jemných vlasech. Navíc výčet negativ s nimi spojených není ani zdaleka konečný. Jejich majitelky vypadají, jako by na hlavě měly „tři chlupy“, vlasy jsou náchylné k poškození, s přibývajícím věkem se jejich kvalita prudce zhoršuje. Existuje na jemných vlasech vůbec něco pozitivního?

Fitness pro váš obličej

Fitness pro váš obličej

Kosmetika

Myslíte, že touha být krásná, svěží, přitažlivá je povrchní? Naopak. Buďte spokojena sama se sebou a uvidíte, jak pozitivně zareaguje i vaše okolí. Zkuste věnovat sama sobě několikrát týdně pouhých třicet minut a výsledek se dostaví.

Trendy účesy  2010

Trendy účesy 2010

Kosmetika

Přirozený vzhled bez výstředních barev a kontrastních melírů, návrat k ženskosti v podobě dlouhých vlasů a elegantních drdolů, bohémský hippie styl a inspirace venkovem, ale i strohé účesy v pánském stylu – inspirujte se letošními vlasovými trendy, třeba je načase změnit střih či barvu i vašich vlasů.

Opálení již v plavkách

Opálení již v plavkách

Kosmetika

Opálení nám dodává pocit jistoty, opálení lidé jsou vnímáni jako úspěšnější, opálená pro nás znamená zdravá. Opálené tělo vždy vypadá lépe než neopálené.


1. . .1819

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.