Články o životním stylu

Top cviky na zpevnění pozadí

Top cviky na zpevnění pozadí

Životní styl

Jste spokojená se svým pozadím? Pak si můžete gratulovat, protože většina žen není. Některá považuje svůj zadek za příliš velký, druhá za moc malý, další si myslí, že má nepěkný tvar nebo je povislý a měkký. Zpevnit a vytvarovat hýžďové svaly přitom není zase tak obtížné, stačí trocha pevné vůle a budete se ráda svým zadečkem chlubit. Vyzkoušejte tyto top cviky na zpevnění pozadí.

Cvičte doma jako slavné celebrity

Cvičte doma jako slavné celebrity

Životní styl

Vytvarovat si postavu a zbavit se nechtěných tukových polštářků můžete i bez návštěvy posilovny nebo dojíždění na hodiny zumby. Domácí cvičení má navíc své výhody - ušetříte čas i peníze a nikdo vás nebude při cvičení okukovat. Inspirujte se u slavných hvězdných krásek, které prozradily, jak se udržují fit v pohodlí svého domova.Hvězdné eko páry

Hvězdné eko páry

Životní styl

Recyklace, udržitelný rozvoj, bio, eko, organic, vegetarian, vegan - ekologický životní styl nebo také "green living" zajímá stále více lidí. I některé slavné osobnosti se snaží o návrat k přírodě a odvracejí se od povrchního materialistického smýšlení současné společnosti. Přečtěte si, které slavné páry si už jiný styl života než "green living" nedokáží, či ani nechtějí představit.

Hvězdy nosí trendy 2011

Hvězdy nosí trendy 2011

Životní styl

Módní trendy pro tuto sezónu už byly dávno udány a směle vyrazily na svou celosvětovou pouť. Že rozhodně nejsou opomíjeny, nebo dokonce ignorovány, ukazuje i většina módy znalých a stylových celebrit. Podívejte se, které letošní trendy si slavné hvězdy oblíbily, a ohodnoťte, zdali jim sluší.

Wiki Omlazení je waše

Wiki Omlazení je waše

Životní styl

Sekci Wiki na jiných webech pro ženy spíše nenajdete. Uvedení této novinky na Omlazení si tedy jistě zaslouží zvláštní článek. Wiki Omlazení bude totiž žít vlastním životem a o tom, jak se jí bude dařit, rozhodne vaše péče. Proto nám hodně záleží na tom, abychom principy fungování Wiki vysvětlili co nejlépe.

Tipy pro krásu od celebrit

Tipy pro krásu od celebrit

Životní styl

I když slavné zpěvačky a herečky utrácejí horentní sumy za zázračné krémy, všemožné omlazující prostředky i plastické operace, ani ony občas nepohrdnou levnější a léty prověřenou alternativou pro své zkrášlení. Nechte se inspirovat triky slavných celebrit, které můžete vyzkoušet i vy.

PF 2011

PF 2011

Životní styl

Výborná zpráva pro všechny příznivce Omlazení.cz.  I v roce 2011 budou webové stránky pro ženy, které se nebojí zeptat, pod laskavou leč přísnou kuratelou kocoura Cupida. 

Kabelku prosím, tu vysněnou a pravou

Kabelku prosím, tu vysněnou a pravou

Životní styl

Je doba letních dovolených a většina z nás se po večerech procházela kolem obchůdků v mořských letoviscích, z kterých na nás koukaly napodobeniny kabelek, které se snad nechaly inspirovat těmi, které vídáme za výlohou obchodů jako jsou Louis Vuitton, Dior, Gucci, Prada nebo Chanel.

Nejstylovější celebrity

Nejstylovější celebrity

Životní styl

Každým rokem přední módní časopisy sestavují žebříčky nejlépe oblékaných a nejstylovějších celebrit. Hvězdný smysl pro módu hodnotí ty nejpovolanější osoby z řad módních návrhářů, stylistů, redaktorů módních časopisů a fotografů. Představme si hvězdy, které jsou ztělesněním módní inspirace.

Nejkrásnější osobnosti roku 2011

Nejkrásnější osobnosti roku 2011

Životní styl

Jsou slavní, bohatí a navíc krásní, podle prestižního amerického magazínu People dokonce nejkrásnější. Řeč je o celebritách, které byly zařazeny mezi 100 nejkrásnějších osobností roku 2011. My si představíme oceněné krasavice a krasavce, kteří letos obsadili prvních deset příček.

Proměny celebrit

Proměny celebrit

Životní styl

Změna je život - pravdivost tohoto rčení si uvědomují i slavné hvězdy, a tak svou image pravidelně obměňují. Proměna vizáže totiž vždycky upoutá pozornost médií a to je přesně to, co celebrity potřebují. Přečtěte si, které hvězdné krásky za poslední rok změnily svůj vzhled a posuďte samy, zda to byla změna k lepšímu či naopak.

Jak ušetřit za kosmetiku

Jak ušetřit za kosmetiku

Životní styl

Obchody dnes nabízejí nepřeberné množství kosmetických přípravků, bez kterých se dle reklamních tvrzení rozhodně neobejdete. Věřte však, že na spoustě věcí se dá ušetřit i tím, že si je sami doma vyrobíte, nebo je zcela nahradíte jinými výrobky. Nabízíme vám pár tipů, jak trochu ušetřit na kosmetice.

Hvězdné krásky, které nestárnou

Hvězdné krásky, které nestárnou

Životní styl

Některé slavné herečky a zpěvačky jako by snad ani nestárly. Může za to zdravý životní styl nebo hromada peněz utracená za plastické operace? Pojďme odhalit tajemství sedmi nestárnoucích hvězdných krásek, které dokazují, že i po padesátce nemusí ženy ztrácet své půvaby a přitažlivost.

Dula – pomocná ruka v mateřství

Dula – pomocná ruka v mateřství

Životní styl

Přivést na svět nový život je úžasné privilegium, kterého se nám ženám dostalo. Aby se období těhotenství stalo skutečně radostným očekáváním, nikoliv obdobím zmatků a strachu z nadcházejícího porodu, je možné využít služeb duly.


Contours fitness: Třicet minut třikrát týdně  
a jste v kondici

Contours fitness: Třicet minut třikrát týdně a jste v kondici

Životní styl

Práce, rodina, nákupy, kde si v tom shonu najít čas a chuť ještě na zlepšení postavy a kondice?  Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste se udržely v kondici, odreagovaly se a měly lepší náladu. Intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku vám zabere jen třicet minut.

Slevám neuniknete - ani na Omlazení

Slevám neuniknete - ani na Omlazení

Životní styl

Slevy všude kolem nás. Nyní dokonce i na Omlazení. Ztratil svět jen krátkodobě hlavu nebo začíná něco nového, co tu s námi bude trvale?

Když poradny tak pořádně

Když poradny tak pořádně

Životní styl

Neuplynul ani měsíc, a po Wiki tu pro vás máme další dárek: Poradny. Jistě, Poradny, ty by na webu pro ženy, které se nebojí zeptat, chybět neměly. Proč jsme s nimi ale tak dlouho otáleli? Inu, učili jsme se z chyb ostatních a pořád nás zdržovalo něco “důležitějšího”.

Zpěvačky a herečky dobývají svět módy

Zpěvačky a herečky dobývají svět módy

Životní styl

Denně nás ovlivňují, sledujeme jejich filmy, posloucháme písničky a čteme o nich v časopisech. Oblečení slavných je pro mnohé inspirací. Když celebrity vyrukují s vlastní módní kolekcí, je úspěšnost prodeje téměř zaručena. Oblečení, parfémy i kosmetiku nabízí pod svým hvězdným jménem stále více tváří showbusinessu.

Antikoncepce – jakou si vybrat?

Antikoncepce – jakou si vybrat?

Životní styl

Antikoncepce nebo také kontracepce jsou prostředky, které chrání před oplodněním a brání tak vzniku neplánovaného těhotenství. V současnosti existuje na trhu celá řada různých antikoncepčních metod. V dnešním článku se dočtete jaké jsou možnosti ochrany před početím a také pro koho se jaká antikoncepce hodí.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.